Football Manager Tartışma Konusu

Konular
1
Beğeni sayısı
60
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Million Dollar Man
Seriden kariyer, takım önerisi. FM 23 için.
Reims, Nimes Olympique, Dynamo Dresden ve Südtirol.

Eğer dersen ki ben adı sanı olmayan bir kulüp çıkartayım ortaya, AD Ceuta'ya bakabilirsin. İspanya 4. ligdeler. Işin komik yanı, takım İspanya'nın Afrika topraklarından gelen bir takım. Avrupa kupalarında Afrika merkezli bir takım olarak bulunmak çok ilginç olurdu.

Caliph

british master
Konular
207
Beğeni sayısı
1,406
PG Nakit
745
RPG Karakteri
Carlito
1
Reims, Nimes Olympique, Dynamo Dresden ve Südtirol.

Eğer dersen ki ben adı sanı olmayan bir kulüp çıkartayım ortaya, AD Ceuta'ya bakabilirsin. İspanya 4. ligdeler. Işin komik yanı, takım İspanya'nın Afrika topraklarından gelen bir takım. Avrupa kupalarında Afrika merkezli bir takım olarak bulunmak çok ilginç olurdu.
İsrail ligindeki Arap takımı Bnei Sakhnin ile ŞL alan ilk Arap takımı gibi bir özelliği kazanmak için bir dönem kariyer açmıştım da pek sarmamıştı. Intercity takımı da cazip geldi bana Emre Çolak falan gitmişti oraya, Ceuta'da keyif verebilir. Vaduz ve Bellinzona'da aklımdaydı. Ama alt seviye ile uğraşasım çok yok şu aralar. Kolay yolu seçip G.Rangers diyebilirim ya da bir tık daha zorlaştırıp AZ Alkmaar.

Tolga

Pepsi Konseyi
Konular
635
Beğeni sayısı
783
PG Nakit
1,075
RPG Karakteri
Adam Copeland
Favori Güreşçi
Nic Nemeth
1
İsrail ligindeki Arap takımı Bnei Sakhnin ile ŞL alan ilk Arap takımı gibi bir özelliği kazanmak için bir dönem kariyer açmıştım da pek sarmamıştı. Intercity takımı da cazip geldi bana Emre Çolak falan gitmişti oraya, Ceuta'da keyif verebilir. Vaduz ve Bellinzona'da aklımdaydı. Ama alt seviye ile uğraşasım çok yok şu aralar. Kolay yolu seçip G.Rangers diyebilirim ya da bir tık daha zorlaştırıp AZ Alkmaar.
Vaduz'u ben 1-2 sene önce denemiştim bir ara, sarmıştı. Zorlanmak istiyorsan önerebilirim hocam.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,315
Beğeni sayısı
4,084
PG Nakit
3,280
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
image.png

@pontiac bandit'ten gazı aldık ve an itibariyle Bundesliga kariyerine giriş yaptık... (avatara sakın bakmayın ajdfjlasdhgsakjlagsdjlagsdlkj)

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: