Football Manager Tartışma Konusu

Konular
143
Beğeni sayısı
1,476
PG Nakit
1,115
RPG Karakteri
"starboy" Wes Lee
Favori Güreşçi
CM Punk
Merakla bekliyorum hacı. Bi de oyunda Bundesliga’nın lisansı da olduğu için bayağı kasmışlar maç içi atmosferine falan da, o yüzden Bundesliga kariyerleri FM 23’te ekstra keyifli geliyor.
hem o baya güzel renk katıyor hem de hiç kural vs olmaması kadro seçimi ve oyuncu kaydı konusunda çok temiz.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,315
Beğeni sayısı
4,084
PG Nakit
3,280
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
hem o baya güzel renk katıyor hem de hiç kural vs olmaması kadro seçimi ve oyuncu kaydı konusunda çok temiz.
Aaa evet bak o rahatlığı da var. Kadroya 99 tane oyuncu eklenebiliyordu diye hatırlıyorum direkt. Serie A o konuda çok tat kaçırıyor mesela, AB dışı oyuncularla sözleşme imzalayamama işi en keyif aldığım şey olan Afrikalı/Latin Amerikalı topçu scoutunda elimi kolumu bağlıyor. TR’deki yabancı sınırına hiç girmiyorum zaten, ki ona direkt kuralı yamayı basıyorum yani yalan olmasın. O yabancı sınırıyla oyun içinde Avrupa başarısı elde edebilmenin mümkünatı yok.

Konular
143
Beğeni sayısı
1,476
PG Nakit
1,115
RPG Karakteri
"starboy" Wes Lee
Favori Güreşçi
CM Punk
Aaa evet bak o rahatlığı da var. Kadroya 99 tane oyuncu eklenebiliyordu diye hatırlıyorum direkt. Serie A o konuda çok tat kaçırıyor mesela, AB dışı oyuncularla sözleşme imzalayamama işi en keyif aldığım şey olan Afrikalı/Latin Amerikalı topçu scoutunda elimi kolumu bağlıyor. TR’deki yabancı sınırına hiç girmiyorum zaten, ki ona direkt kuralı yamayı basıyorum yani yalan olmasın. O yabancı sınırıyla oyun içinde Avrupa başarısı elde edebilmenin mümkünatı yok.
türkiye oynanmaz yamasız asla, bi tane altyapı koyup yedekten yabancı sokuyordum maç başlayınca sildim sonra kariyeri boşa gitti

EnyapxaM

GOD
Konular
8
Beğeni sayısı
52
PG Nakit
0
RPG Karakteri
Randy Orton
Favori Güreşçi
Randy Orton
Her sene oynarım ama 17'den sonra bırakmıştım oynamayı. 23'ü Gamepass'ten oynadım, 6 sezon mu 7 sezon mu ne oynadım ve oyun gerçekten bir süre sonra sinir bozucu oluyor. Manisaspor'u 1. ligde şampiyon yapıp süper ligde de orta sıralarda bitirince 3.sezon Okan Buruk istifa edince Galatasaray'a tarih yazmaya gittim. Avrupa kupası alamasam da Galatasaray ile 4 sezonda 3 lig şampiyonluğu ve 2 CL çeyrek finali yaptım. Bence takıma gelir gelmez Muslera, Mertens, Mata gibi isimlerin emekli olması ve Okan'ın takımda işe yarar herkesi satmasını düşünürsek gayet başarılıydım. Hayır yani o kadar oyuncu gitmiş, para da yoktu kulüpte anlamadım. Geleceği parlak oyuncuları elimizde tutmak imkansız. Ha, GS'den sonra Real Madrid'e gittim ve orada çok böyle sorunlar yoktu ama yıldız topluluğundan dolayı orada da sürekli arıza çıkıyordu. Hadi bu durum gerçekçi olabilir yani o kadar yıldızın olduğu bir kulübü yönetmek kolay değil ama Galatasaray'da iken mümkünatı yok oyuncuları değerlendiremiyordum. Gelişiyor, geliştikten sonra tam böyle formunun zirvesinde adam yani 1 sene daha dursa 1-2 takviyeyle ve alttan gelen yeteneklerle kesin Avrupa kupası falan alacağım. Hedefim Şampiyonlar Ligi'nde en az yarı finaldi, eğer uefa'ya gitseydim kupayı almaktı ama oyuncuları elimizde tutamadığımız için mümkünatı yok alınmıyor. Satmadığın zaman zaten mutsuz oluyor ve tüm takımı etkiliyor. Hiçbir oyuncu mu kulübüne sadık olmaz anlamıyorum. Yaşlı oyuncu alsak zaten bekleneni veremiyor. En sonunda zaten GS'den Real'e gitme sebebim bu duruma sinir olmamdı ama istediğimi gerçekleştiremediğim için oyundan da soğuyup Real'de yarım sezon bile oynamadan silmiştim. Umarım oyuncularla anlaşmayı biraz daha kolay yaparlar. Bazı oyuncuların karakterlerine göre tepki vermeleri güzel ama bu durumu çözmeleri lazım. Oyuncuları memnun etme üzerine kurulmuş oyun diyeceğim de taktiksel zekama hakaret olur. Gegenpress'i kesinlikle deneyin.

Porridge Boss

To Whom It May Concern
Konular
7
Beğeni sayısı
66
PG Nakit
60
RPG Karakteri
Rey Mysterio
Favori Güreşçi
Big Show
Çekik gözlerini yediğimin evladı ilk sezonundan Antalya'yı şampiyon yaptı. Vallahi billahi çok kral adam. Konferans Ligi ve Kupa asistleriyle 42 gole direkt katkısı var. ŞL'de güzel oynarsa acayip paraya uçururum ben bu adamı.
1688457690787.png

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: