Football Manager Tartışma Konusu

slade

unbesiegt
Konular
5
Beğeni sayısı
65
PG Nakit
500
RPG Karakteri
Jinder Mahal
Favori Güreşçi
GUNTHER
Şanlı Trabzonu Avrupanın zirvesine taşıyacağız. Hadi bakalım.

li4khmp.png

Transferler (Gelen)

p6qawdj.png

Gidenler

tk3c5h0.png

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,805
Beğeni sayısı
1,565
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry
Lazio maceramızı 2033 yılında sonlandırma kararı aldık. Bundesliga kariyeriyle başlayacağım FM 22'de. Önerisi olan varsa açığım.

Konular
1
Beğeni sayısı
60
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Million Dollar Man
Lazio maceramızı 2033 yılında sonlandırma kararı aldık. Bundesliga kariyeriyle başlayacağım FM 22'de. Önerisi olan varsa açığım.
Ortalama Bundesliga oynayacağım dersen Leverkusen veya Mainz. Mainz için 23 database şartı var, yoksa ağlatma olasılığı da var.

Ben azıcık zorlanayım dersen Union Berlin, Wolfsburg veya Schalke. Özellikle Union ilginç bir save olabilir.

Dipten takım getireyim, başarı yapalım kulübü düzeltelim, ben manyağım diyorsan Heidenheim veya Werder Bremen. Heidenheim'ın neredeyse hiç bir şeyi yok, Werder'inse öküz yüküyle borcu var (bir tek Schalke geçiyor galiba adamların borcunu).

Ben acı çekmek istiyorum diyorsan da Kaiserslautern. Şahsen denedim, beceremedim.

Konular
1
Beğeni sayısı
60
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Million Dollar Man
Bu arada ben FC Südtirol dışında bir "road to glory" save'i açıcam gibi. Eğer buradan izin alırsam özel bir konu açabilirim bu konuda.
Aklımda geçen burada önerdiğim Ceuta var, ama önerilere açığım.

Kafamdaki kriter şeysileri:
-Alt liglerden öneri lazım. Acayip alt ligler olmak zorunda değil ama listeleme yapalım:
İngiltere için en yüksek League Two (Dördüncü lig)
İspanya için en yüksek Tercera Division (Üçüncü lig)
Fransa, İtalya ve Almanya için en yüksek Serie B, Ligue 2 veya 2. Bundesliga (bunun sebebi, bu liglerde ya PSG, Bayern gibi bir hegemon bulunması (bunları ulusal mücadelede geçmek imkansıza yakın) veya para akışının çok az olması (evet, İtalya burası)
Hollanda'da özellikle ikinci lig (Eredivisie'nin gariban takımlarından da olabilir), Belçika liginde de en yüksek ikinci ligleri.
Portekiz liginde Benfica, Porto, Sporting, Braga dışı herkes.
-Denk gelir de, tarihi olan veya önceden başarılar yakalayıp şimdi kötü durumda olan bir takım olması artı yazar. (Kaiserslautern hariç, onları Allah bile kurtaramayabilir maalesef)
-Bunun dışında Batı, Orta Avrupa, Doğu Avrupa ve Balkan ligleri tamamen açık. Süper Lig'i finansal destek anlamında REZALET olması (FM21 Bursaspor ve FM22 Göztepe savelerim şahit, isterseniz Süper Lig'de 6 kez üst üste şampiyon olun, üç büyüklerin itibarını ve sponsor paralarını geçemiyorsunuz) ve Rusya'yı Avrupa kapıları kapalı olduğu için eliyoruz.
-Bir ihtimal milli takım çalıştırmayı deneyebiliriz. Hiç yapmadım açıkçası.

Ama, yukarıdaki bir ton açıklamaya uymasa dahi iyi olacağını düşündüğünüz bir takım varsa onu da yazın. Tamam bu konuda mazoşizmin sınırlarına dayandık da aşırı da ölmedik. Quick run'lar deneyebiliriz.

Bu kadar pimpirikli isteklerime karşılık verdiğiniz için şimdiden teşekkür ederim 🤣

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: