TONY KHAN EVİNDE ÖLÜ BULUNDU

Nature Boy

güreşin muhtarı
Konular
178
Beğeni sayısı
2,248
PG Nakit
990
Favori Güreşçi
MJF
1
Punk script dışı Hangman'i ringde gömüp yüzleşmek için ringe çağırdı be olm.
O iş işten geçtikten sonra yaşanan bir mevzu. Doğru mu? Değil. Yine de yan yana olanı biteni koyduğunda adama kızamıyorum. Hangman’i şirketimde hademe bile yapmam şahsen.

Deathmatch Classic

#uncensored
Konular
1,060
Beğeni sayısı
1,042
PG Nakit
350
Favori Güreşçi
Thumbtack Jack
1 1
Size kalsa Kenny Omega huyunu suyunu bilmediği köpeği kenara götürürken kolunu Ace’in ağzında buldu zaten.
Kenny Omega CM Punk'ı haşat ettikten sonra hıncını alamayıp köpeği duvardan duvara vurdu o zaman.

Nature Boy

güreşin muhtarı
Konular
178
Beğeni sayısı
2,248
PG Nakit
990
Favori Güreşçi
MJF
1
@Deathmatch Classic daha All Out olayının sonuçlarını kamuya açıklamadı AEW. Sözüm ona bir üçüncü parti firma ile anlaşmışlardı olayda haklı ve haksız tarafı tespit edip kamuyu bilgilendirmesi için. Acaba bu üçüncü parti şirket Megha’nın şirketi olabilir mi, azizim?

Deathmatch Classic

#uncensored
Konular
1,060
Beğeni sayısı
1,042
PG Nakit
350
Favori Güreşçi
Thumbtack Jack
1 1
Yok, Ace Steel’a arkadan Sleeper denerken forearm’ının içini kaptırdı. Elite’in hikayesinden daha inandırıcı.
Yavrum Ace Steel'in Elite'in odaya girdiğini görüp sorgusuz sualsiz giriştiğini Elite dışındaki kaynaklardan da söylendiğini biliyorum. The Elite'i insanlar Kliq gibi zorba falan sanıyor Omega'nın ring dışı saatlerce görüntüsünü izlemişimdir temper tantrum geçirip oda basacak bir adam değil zaten.

Nature Boy

güreşin muhtarı
Konular
178
Beğeni sayısı
2,248
PG Nakit
990
Favori Güreşçi
MJF
1
Yavrum Ace Steel'in Elite'in odaya girdiğini görüp sorgusuz sualsiz giriştiğini Elite dışındaki kaynaklardan da söylendiğini biliyorum. The Elite'i insanlar Kliq gibi zorba falan sanıyor Omega'nın ring dışı saatlerce görüntüsünü izlemişimdir temper tantrum geçirip oda basacak bir adam değil zaten.
Odaya sadece kendisi değil, Pat Buck da girdi. Girdiğinde çoktan kavga başlamıştı. Ben Ace Steel içeride Dick Murdoch olmadı demiyorum, oldu. Ancak Elite orada tatlı tatlı sohbet etmiyordu. Haftalardır Colt Cabana üzerinden adamı karalamaya çalışmamışlar, Hangman bunun üzerinden işin içine sıçmamış gibi odasını 3 kişi birden basıp adamı sıkıştırmışlardı. Maval okumayın boşuna Elite şöyle iyi diye. Hepsi içten pazarlıklı karı kılıklı tipler, istediklerini alamayınca ağlıyorlar.
Açıklamaya kalmadan Punk kendini tekrar kovdurdu çünkü.
Olayın üzerinden 1 sene geçmiş. Hepi topu 10 şahit var olayı gören. Sonuca varmak bu kadar uzun sürmez diye düşünüyorum. Profesyonel yorumunu merak ettim. @Beast Incarnate

Punk’ın kovulması Punk’a bir şey kaybettirmedi. Bunu dün gece hep beraber gördük. Kaybeden güreşin çok sesliliği oldu. AEW, yüksek prodüksiyonlu bir outlaw şirketi olarak güreş tarihinin kara lekelerinden birisi oldu bile maalesef.

Deathmatch Classic

#uncensored
Konular
1,060
Beğeni sayısı
1,042
PG Nakit
350
Favori Güreşçi
Thumbtack Jack
1 1
3 kişi birden basıp adamı sıkıştırmışlardı.
Oda basmaya gelen adam kavga patlak verdiğinde köpeği çıkarmaya çalışıyor. Evet.

Tansiyonu kimin yükselttiğini Allah gelse bilemez zaten ama bu kadar yükseldiyse CM Punk da tatlı tatlı cevap vermemiştir herhalde hele media scrum da burnundan soluduğunu düşünürsek.

Nature Boy

güreşin muhtarı
Konular
178
Beğeni sayısı
2,248
PG Nakit
990
Favori Güreşçi
MJF
1
Oda basmaya gelen adam kavga patlak verdiğinde köpeği çıkarmaya çalışıyor. Evet.

Tansiyonu kimin yükselttiğini Allah gelse bilemez zaten ama bu kadar yükseldiyse CM Punk da tatlı tatlı cevap vermemiştir herhalde hele media scrum da burnundan soluduğunu düşünürsek.
Vermesine de gerek yok. Adam işini yapmaya çalışırken haftalarca Colt Cabana’yı kovdurduğu üzerinden adama algı yapıyorlardı. Punk alakası olmadığını söylerken Tony yanındaydı. Punk uzaklaştırıldığında maça da çıktı. Ondan önce ROH’in baş yapımcılığına mı ne terfi etmişti.

Şirket bu haber doğru değil diyip bu haberler başladığında bu meseleyi kapatabilirdi. İçeride olup kimin nerede çalıştığını bilen Hangman bu iftira üzerinden profesyonelliği salıp Punk’ı hedefe almayabilirdi. Double or Nothing’deki maçlarında kasıtlı olarak adamın ağzına Knife Edge Chop vurmak gibi amatörlükler yapmayabilirdi. Daha sayayım mı rezillikleri?

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: