TONY KHAN EVİNDE ÖLÜ BULUNDU

Deathmatch Classic

#uncensored
Konular
969
Beğeni sayısı
975
PG Nakit
350
Favori Güreşçi
Adam Page
1 1
2 buçuk 3 senedir çeyrek saatlik reytingleri kontrol ediyorum. Punk’ın ve MJF’in bugüne kadar olan olan şovlarda tek başına şovu sıralandığını gördüm. Bugün o da çok kalmadı maalesef. MJF’i de etkisizleştirmiş bir AEW var.
Dynamite'dan daha sert bir korelasyonla 1.4'e kadar düşmüş RAW reytinglerini 'uzun vadede' toparlayabilirse katılacağım bu söylediklerine, ama sanmıyorum.

Nature Boy

🤙pura vida
Konular
149
Beğeni sayısı
2,052
PG Nakit
1,090
Favori Güreşçi
Jacob
Dynamite'dan daha sert bir korelasyonla 1.4'e kadar düşmüş RAW reytinglerini 'uzun vadede' toparlayabilirse katılacağım bu söylediklerine, ama sanmıyorum.
Ben ilk bu batma sözüne girdiğimde “böyle batmaya devam ederse” dedim. Değişmeyecek şey değil, bu kafayla zor ama.

Deathmatch Classic

#uncensored
Konular
969
Beğeni sayısı
975
PG Nakit
350
Favori Güreşçi
Adam Page
1 1
Ben ilk bu batma sözüne girdiğimde “böyle batmaya devam ederse” dedim. Değişmeyecek şey değil, bu kafayla zor ama.
Creative kısımda keskin değişimler olması gerektiği konusunda katılıyorum sana, en azından bugün bir konuda anlaşalım. 😛

Nature Boy

🤙pura vida
Konular
149
Beğeni sayısı
2,052
PG Nakit
1,090
Favori Güreşçi
Jacob
Creative kısımda keskin değişimler olması gerektiği konusunda katılıyorum sana, en azından bugün bir konuda anlaşalım. 😛
Kankam, biz anlaşamamakta anlaşırız her türlü, canını sıkma sen.

Kreatif meselesi var, nepotizm meselesi var, kurumsallaşma meselesi var, iş modeli meselesi var… Söz konusu AEW olunca sorun çok. Keşke 3. bir ciddi alternatif çıkabilse de karşılaştırmalı olarak ne iyi ne kötü daha rahat tartışabilsek. Böyle baktığımda ölüm ile sıtma gibi bir kıyas oluyor benim kafamdaki insanlar için.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: