Özgür Özel: Hatay Benimde Şahsi Meselemdir

Spear of Chaos

PG.com Kullanıcısı
Konular
366
Beğeni sayısı
803
PG Nakit
855
RPG Karakteri
Brock Lesnar
Favori Güreşçi
Seth Rollins
Potansiyel iktidar oyu olan şahıslar buna da saldırmışlar, dertleri Kılıçdaroğlu değil direkt Cumhuriyet Halk Partisi bunu net anlıyoruz. Konuşmasını beğendim bu sözünde Hatay'ın paramparça edilmiş demografik yapısından bahsediyordu.

Nature Boy

güreşin muhtarı
Konular
178
Beğeni sayısı
2,248
PG Nakit
990
Favori Güreşçi
MJF
1
Başlığa bakınca gülüp geçiyorum ama demografi sorunundan bahsetmiş.

Artık söz duymak değil, eylem görmek istiyoruz. Yaptıkları gün saygımı kazanırlar.

Kara

-
Konular
158
Beğeni sayısı
1,254
PG Nakit
740
Favori Güreşçi
Roman Reigns
Potansiyel iktidar oyu olan şahıslar buna da saldırmışlar, dertleri Kılıçdaroğlu değil direkt Cumhuriyet Halk Partisi bunu net anlıyoruz. Konuşmasını beğendim bu sözünde Hatay'ın paramparça edilmiş demografik yapısından bahsediyordu.
Hatay ne senin partinin ne de AKP'nin şahsi meselesi olabilir. Deprem gününden beri kaderine terk edilen bu şehiri ağzınızda prim yapmayı bırakın artık. Hatay'ın demografik yapısı şu an konuşulacak bir şey degil. En çok Suriyeli göçü alan şehirde burası, tek Ermeni köyüne sahip olan şehirde burası. Her dinden her milletten insanin huzurla yaşadığı yerin demografik yapısına çok kafa yormayın.

Spear of Chaos

PG.com Kullanıcısı
Konular
366
Beğeni sayısı
803
PG Nakit
855
RPG Karakteri
Brock Lesnar
Favori Güreşçi
Seth Rollins
Hatay ne senin partinin ne de AKP'nin şahsi meselesi olabilir. Deprem gününden beri kaderine terk edilen bu şehiri ağzınızda prim yapmayı bırakın artık. Hatay'ın demografik yapısı şu an konuşulacak bir şey degil. En çok Suriyeli göçü alan şehirde burası, tek Ermeni köyüne sahip olan şehirde burası. Her dinden her milletten insanin huzurla yaşadığı yerin demografik yapısına çok kafa yormayın.
5 sene sonra başınıza dert açmasın bu köyler falan ha. Hataylılarin halinden memnun olduğu belli zaten sonuçlarda da, ilerisi için konuşuyor muhalefet.

Nature Boy

güreşin muhtarı
Konular
178
Beğeni sayısı
2,248
PG Nakit
990
Favori Güreşçi
MJF
1
Kanka gelen Arapların niyeti iyi değil ya. Nadir gelişen Osasuna atağı gibi olay ama @Sosa biraz haklı. Yine de kalınlaştırdığım kısma sonuna kadar hak veriyorum. Çevremde çok Hataylı var. Hepsi perişan oldu akrabaları yüzünden vs.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: