RPG PGW Network: NoFap #2

Boss

𝐓𝐡𝐞 𝐅𝐢𝐧𝐚𝐥 𝐁𝐨𝐬𝐬
Konular
179
Beğeni sayısı
1,401
PG Nakit
0

PGWnetwork.png

PGW Network: NoFap

BÖLÜMLER

#1: "Artık dostun değil miyim?"
#2: "Geçmişe geçirdim."

NoFap #1: "artık dostun değil miyim?"

sahilll.jpg

6 kasım 2023, 04:31
antalya

Val Venis arabasından inip bir süre dolandıktan sonra bayağı yürür. Bir kumsala iner. Nereye gideceğini biliyor gibi. Bu sahilin kumuna ilk kez ayak basmıyor. Biraz ilerler ve ileride bir sandalye, üstünde oturan da biri... Vardıktan sonra onun yanına çömelir. Bir süre sessizliğin sesini dinleyen iki dost. Ama Val daha fazla duramaz.

Val Venis: Neden bensiz buradasın John?

johnn1.jpg

Val sorusuna hemen cevap bulamaz. Tekrar John diye seslenecek olur ama Johnny ayağa kalkıp bir hışımla oradan gitmek ister. Val hemen ayağa kalkar ve onu çekiştirir.

Val Venis: John, niye benden kaçıyorsun... Niye?

Johnny Mayhem: Senden değil. Bizden kaçıyorum Val. Çekil önümden.

Val Venis: Artık dostun değil miyim?

Johnny duraksayıp arkasını döner. Şaşkındır.

jonnnn.jpg

Johnny Mayhem: Sence de bunu sana benim sormam gerekmiyor mu?

Val Venis: Ne demek istiyorsun?

Açıklamak istese de kafasını iki yana sallayıp suratını ekşiterek oradan gitmek ister Johnny.

johnn2.jpg

Johnny Mayhem: Sonra gel Val, sonra!

Val Venis: Bu benim lafım (sesi çatallaşır) John! Benim lafımı bana söyleme!

Tekrar duraksar Johnny. Duygu yüklendiği bellidir.

Johnny Mayhem: Ben şu anda gitmek istiyorum!

Val Venis: Tamam! Ama benim seninle konuşmam lazım! Biliyorum, bana kızgınsın. Ya da kırgınsın. Belki de artık en iyi arkadaşın ben değilim. Ama benim sana ihtiyacım var!

Kafasıyla onaylar Johnny. Duraksar ve Val'ı bekler. Val bir süre tereddüt etse de söze girer.

Val Venis: Chairman hakkında ne biliyorsun?

Bu sözden sonra denizdeki martılar hep birlikte uçuşa kalkarlar ve bağıra bağıra giderler. Val ve Johnny, martılara bakarlar. Johnny döner ve bakar.

Johnny Mayhem: Hiçbir şey.

Val Venis: Johnny!

Johnny Mayhem: Bilmiyorum dedim ya Val! Bilmiyorum! Sikeceğim!

Val Venis: O ZAMAN NEDEN ARENAYA GİRİŞİN YASAKLANIP DURUYOR! O'NEIL SENDEN NE İSTİYOR?

Johnny Mayhem: ÇÜNKÜ KİMSENİN GÖREMEDİĞİNİ GÖRÜYORUM!

Val Venis: NE GÖRÜYORSUN!

Johnny Mayhem: YETER VAL! RAHAT BIRAK BENİ YETER!

Johnny kumsaldan koşup uzaklaşacakken Val arkasından koşar ve bir çelme takarak Johnny'i yere indirir. Üstüne çıkar.

Val Venis: NEYİN VAR SENİN! NEYİN?

Johnny, üstündeki Val'a bir tokat atar. Val onun kolunu tutmaya çalışır fakat Johnny kolunu ısırır. Val bağırır. Johnny, Val'ı yere alır. Ardından ayağa kalkar ve oradan tekrar uzaklaşmaya çalışır. Val yerde yatarken Johnny yürüyordur. Bağırır.

Johnny Mayhem: Hepinizi sikeyim. Hiçbirinizin bir boktan anladığı yok.

Val yılmaz. Ayağa kalkar ve koşarak Johnny'nin peşinden gidip onu sırtından iter ve yere çalar. Johnny kuma yuvarlanır. Gözüne kumlar kaçınca fazlasıyla öfkelenip tüm gücüyle bağırır.

Johnny Mayhem: VAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAL!

Val, Johnny'nin bacaklarını açar. Ayağını onun taşşaklarına getirir ve vuracakmış gibi yapar.

Val Venis: SEKS KARİYERİNİ BİTİRİRİM! JOHN! KARİYERİN SONLANIR! KONUŞACAKSIN! BENİMLE KONUŞACAKSIN! BANA ANLATACAKSIN!

Johnny Mayhem: PGW'İ BIRAKIRIM! GÜREŞİ BIRAKIRIM! THE SEX'İ BIRAKIRIM! SENİ BENSİZ BIRAKIRIM! UĞRAŞMA BENİMLE!

PGWOUT.jpg

Val nefes nefese çaresiz şekilde Johnny'e bakarken artık tükenir ve kendini yere bırakır. Johnny saçlarındaki kumları temizler. İkisi de yerde ellerini dizlerine bağlarlar ve sessizlik eşliğinde denizi seyretmeye başlarlar. Val en sonunda ayağa kalkar ve arabasının bagajından bir kasa bira alıp Johnny'nin yanına gelir. İkisi de biraları açıp yudumlamaya başlarlar ve görüntü sonlanır.

PGW Network: NoFap #1
Prestige Grand Wrestling LLC ™ 2023
All Rights Reserved ©

Son düzenleme:

Heartbroken Kid

real lies
Konular
194
Beğeni sayısı
1,009
PG Nakit
380
RPG Karakteri
John Morrison
Favori Güreşçi
Lexi Luna
1
Başlarda ciddiyetsiz aklı fikri karı kız olan iki adamın geldiği hale bak. senden değil bizden kaçıyorum cümlesi felaket derinden yaraladı.

bu antalya'nın a. ne oluyorsa antalya'da oluyor.

Kras Mazov

Tractatus
Konular
32
Beğeni sayısı
1,105
PG Nakit
130
RPG Karakteri
Velveteen Dream
Favori Güreşçi
Eddie Guerrero
Şu saatte atılan olay resmen prime RPG diyebilir miyiz? Bu arada bu fontu gördüyseniz bilin ki efsanevi bir şey geliyor. Nereden bildiğimi sormayın.

Gloom

still just a rat in a cage
Konular
1,890
Beğeni sayısı
1,445
PG Nakit
385
1
Johnny'nin Chairman hakkında ne bildiğinden emin değiliz ama adam bir dönüm noktasında. ME seviyesine çıkarken Val'ı geride bırakmak istiyorsa, ortada başka bir sebep yoksa gerçekten üzücü olur. Tabi, bir şeyler tarafından bu yola itildiği de belli. Haftalardır Mayhem'in bu durumunu izlerken çok dikkat etmediğimiz şey Venis'in nasıl bir kafa yapısında olduğu. Mayhem'in yükselişi sebebiyle Venis'i biraz daha 'ikinci adam' yaptık bence gözümüzde ama aslında orada çok güzel bir hikaye dönüyor. Mayhem'e olduğu kadar Venis'e de odaklanmak lazım.

Val Venis: Tamam! Ama benim seninle konuşmam lazım! Biliyorum, bana kızgınsın. Ya da kırgınsın. Belki de artık en iyi arkadaşın ben değilim. Ama benim sana ihtiyacım var!

Yıktı geçti bizi bu ya... Şu adamın yardım çığlıklarını duymuyoruz da gidip tripli Mayhem'e üzülüyoruz aga...

KALKTI!!!!

Jayden Atatürk
Konular
45
Beğeni sayısı
1,841
PG Nakit
865
RPG Karakteri
Val Venis
Favori Güreşçi
John Cena
Benim neverfap sürecim nasil mi iste boyle. Nasil relapse oldum. Kriz anlarinda naptim?

Saka bi yana ekibin alttan alttan azicik ciddi olun ag mesajina binaen promoda bole bi sey istemistim morrisondan. Ssye kadar sevismek yasak gibisinden karakterlerin en zayif taraflarini test icin. Ekibin buna deginmesi cok hos.

Gloom

still just a rat in a cage
Konular
1,890
Beğeni sayısı
1,445
PG Nakit
385
1
Benim neverfap sürecim nasil mi iste boyle. Nasil relapse oldum. Kriz anlarinda naptim?

Saka bi yana ekibin alttan alttan azicik ciddi olun ag mesajina binaen promoda bole bi sey istemistim morrisondan. Ssye kadar sevismek yasak gibisinden karakterlerin en zayif taraflarini test icin. Ekibin buna deginmesi cok hos.
Bence ekibin de el atmasıyla çok iyi bir ayar tutturdunuz. Ne daha ciddi ne daha gevşek, tam bu şekil olmalı.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: