RPG PAYBACK #12 Puan ve Değerlendirmeleriniz?

Şova kaç puan veriyorsunuz?

• 5

Oy: 10 90.9%
  • 4

Oy: 1 9.1%
  • 3

Oy: 0 0.0%
  • 2

• 1

• Kullanılan toplam oy
    11

keka

🍓
Konular
36
Beğeni sayısı
970
PG Nakit
325
Ellering ve Chairman şirkete keyif getirdi. ME'nin de takımlar şampiyonluğu gibi farklı bir olayla olması keyiflendirdi. Val ve JoMa çok güzel ve tadında ilerliyor. Diğer maddelerde ise feudların Lockdown'a bağlandığını gördük ufak ufak. Bir haftalık şov için yeterliydi. 5 çalışır.

KALKTI!!!!

Jayden Atatürk
Konular
48
Beğeni sayısı
2,262
PG Nakit
1,065
RPG Karakteri
Val Venis
Favori Güreşçi
John Cena
Başıma geldi diye demiyorum haftalık şov için büyük olaylar oldu. TTC el değiştirdi, yan kemer duyruldu, adayları da. PPV için kart az çok belli oldu. Dolu bir şovdu. 5. ME'deki ters köşeyi de çok beğendim. Tam sevindik her şey oturdu derken JoMa'nın terso yapması... Brezilya dizisi olmaya doğru gidiyor ilişki.

Kras Mazov

Tractatus
Konular
34
Beğeni sayısı
1,319
PG Nakit
210
RPG Karakteri
Velveteen Dream
Favori Güreşçi
Eddie Guerrero
Sonradan gelebildim SEX'in görüş ayrılıkları güzel başlamaya başladı, Humberto'ya üzüldüm. Ospreay'in random kemer koruması çok güzel oldu. Gif kullanımı imkan dahilinde daha da artabilir. Ellering hamlesi işleri daha eğlenceli kılıyor. Chairman'in Gorr misali bir motivasyonu var hoşuma gidiyor. Bizim işlerde Daniels'ın upper hand alması hoşuma gitti. Onun böyle kontrolcü değil de artık kindar ve öfkeli bir hal alması, benim karakterin sakinlemesi açıkçası çok hoşuma gitti. Ben de bu şekil bir şey istiyordum. O siyah beyaz fotoğraflara mor bir renk katma zamanı geldi. Elinize sağlık 5lik şovdu ama PPvlara 5 verdiğim için 4 verdim.

Heartbroken Kid

real lies
Konular
206
Beğeni sayısı
1,070
PG Nakit
380
RPG Karakteri
John Morrison
Favori Güreşçi
Lexi Luna
1
Yeni kemer gerekiyordu adayların hepsi sağlam kesin bişey söylemek zor crazzy steve yada val venis alabilir gibi venis alırsa feuda gireriz ama ttc almışken şuan zor gözüküyor

yota free styledan beri kendini toparlayamadı (nasıl yendiysem) bir diriliş hikayesi çok güzel olabilir yota için ezekielin sahibi çok aktif değil karakteri de pek bana zevk vermiyor açıkcası ikisinin girdiği bir feud nasıl olur en ufak bir fikrim yok bakacaaaz

ospreay şirketin yüzü olmasına rağmen yenilemez vibeını vermiyor o yüzden maçlarını okuması keyifli mesela daniels'ın maçları okurken keyif almıyorum çünkü adam kaybetmeyecek biliyorum. bu yüzden ospreayden ne kadar haz etmesem de şuan en iyi tekli şampiyon lashley de gayet iyi ilerliyor batista ile beraber güzel bir ekip olurlar bana kalırsa

bizim olay ise... uzun zamandır bekliyorduk bu anı sexi kurduğumuzdan beri en iyi takım açık ara bizdik biraz unlucky oldu kemeri almamız uzun sürdü. ama tam almışken de böyle bir olay olması kötü oldu. sebebini görebiliyorum johnny değişim halinde eskisi gibi şen şakrak bir adam değil artık daha ciddi ve hedefe kitli bir adam haline geldi. bana sorarsanız ben sex manyağı gimmickini oynamayı daha çok seviyorum ama başarı potansiyeli maalesef çok az. ama promo kesmesi aşırı keyifli çünkü bir limitin yok çar her şeyi her yerde yapabilir şuanki mayhem gimmicki ile promo yazmak biraz zor oluyor ama deniyorum yine de lockdownda bir sex war izleyebiliriz. venis vs mayhem veya sex vs john +2 şeklinde bir maç olabilir. Venis başta dediğim gibi Pure kemerini alırsa Lockdown'da kemern ortada olduğu bir tekli maç izleriz. Bir haftalık şov için ideal canlı kalamadık maalesef. 5

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: