RPG İptal Edilen Senaryolar

Heartbroken Kid

real lies
Konular
192
Beğeni sayısı
1,009
PG Nakit
380
RPG Karakteri
John Morrison
Favori Güreşçi
Lexi Luna
1
Bu bir göndermeyse ben böyle göndermeli mesajlardan pek haz etmiyorum söylemek istedim. Ama kendine bir serzenişse bir yorumda bulunmayacağım. Çünkü oyunda karakteri olmayan üyelerin 3 ödül aldığın Slammy şovunda attığın 16 yorumu geçmesi ister istemez bir huzursuzluk yaratmış olabilir. En son yaşadığın yer ile ilgili problemlerin olduğunu ve şov takibinde bazen sıkıntı yaşadığını okumuştum. Fakat kimsenin kafasına şov takibi yap diye silah tutacak değiliz. Örneğin Sülo'da bazen şovda olamıyor ama gidip olanca şovu analiz edip değerlendirme atıyor ve oyuna verdiği değeri bir şekilde gösterebiliyor. Ekipten bir arkadaşım "yazar ekibinden sızıntılar" başlığı altında Johnny Mayhem ile ilgili bu yüzden böyle bir duyuru geçmiştir diye düşünüyorum. Yani oyunda senden bunları göremiyoruz diye. Ama bunun için kimse seni suçlamıyor ve suçlayamaz da. Yine de bu mesajın kendine bir isyan değilse, eğer ortada oyuncu-ekip olarak bir problem varsa buradan ya da başka bir yerden her şekilde ulaşıp dile getirebilirsin.... Kuzen. :=)

not: eğer kendine serzenişse üstteki mesajları da boşver ve bu denli kendine yüklenme. bu oyun ne ki senden önemli olsun. her şovu takip etmek ilahi bir hüküm değil. bu zaten mümkün değil. sadece şovu değerlendiren bir yazı bile atsan takip değerinde olur zaten. böyle yapan çok kişi var. ki, sadece bu oyun özelinde değil, her zaman önemli olan şey; verdiğin değeri bir şekilde gösterebilmektir.
Yok dosto makara yapıyorum, tanımıyon sanki beni.

Kendime sallıyorum yani.

Netuno

One & Only
Konular
193
Beğeni sayısı
1,450
PG Nakit
780
RPG Karakteri
"The Last World Beater" Will Ospreay
Favori Güreşçi
Hana Kimura
Yarım kalmışlıkların, hayallerin hayalidir SOILED... PURE için hiçbir zaman hüzün hissetmem çoğu hikaye öyle ya da böyle bir şekil sonlanmıştı ama şu şirketin kalbimdeki yeri her zaman farklı olacak. Elias'ın şu bahsettiğin kibriti çakıp Pillman'a tekrar babasını sevdirecek olması ve bunun da TTP'nin sonunu getirmesi... Kötü olduk gece gece.
Abi SOILED, 5 şov sonrası 6 aylık ara verdiğimiz o efsanevi şirket. Yaptıklarımızda değil, aklımız yapamadıklarımızda...

Boss

𝐓𝐡𝐞 𝐅𝐢𝐧𝐚𝐥 𝐁𝐨𝐬𝐬
Konular
177
Beğeni sayısı
1,397
PG Nakit
0
Orijinal planlarda Adam Cole, Prince of PGW şovunda PGW Şampiyonu olacaktı. @Netuno o süreçte bize çok aktif olamayacağını bildirmişti ve bu kemer değişimi kesin gibi bir şeydi. Fakat @Gloom şov yaklaştıkça aktifliği azaltınca bu planı iptal ettik. Kısacası Prince of PGW'da PGWC maçının olmama nedeni iki oyuncumuzun da pek aktif olamamasıydı. Haftalık şovda Cole'un aktiflik artar diye kemer değişimini orada yapmayı planlıyorduk ancak sahibi bırakma mesajı atınca komple rafa kalktı. Bu destansı reign'i bitirmek de Jeff Hardy'e (@The Last Jedi) nasip oldu.​

Mamy D Way

🍓
Konular
26
Beğeni sayısı
268
PG Nakit
0
RPG Karakteri
Jeff Hardy
Favori Güreşçi
Adam Cole
Orijinal planlarda Adam Cole, Prince of PGW şovunda PGW Şampiyonu olacaktı. @Netuno o süreçte bize çok aktif olamayacağını bildirmişti ve bu kemer değişimi kesin gibi bir şeydi. Fakat @Gloom şov yaklaştıkça aktifliği azaltınca bu planı iptal ettik. Kısacası Prince of PGW'da PGWC maçının olmama nedeni iki oyuncumuzun da pek aktif olamamasıydı. Haftalık şovda Cole'un aktiflik artar diye kemer değişimini orada yapmayı planlıyorduk ancak sahibi bırakma mesajı atınca komple rafa kalktı. Bu destansı reign'i bitirmek de Jeff Hardy'e (@The Last Jedi) nasip oldu.​
PURE'da oynarken ana kemer feudunda olan bir oyuncu oyunu bırakmıştı ve 2 haftalık bir süreçte aniden ana kemer feuduna konulmuştum (underdog bir hikayede ilerliyordum ve hikayem hemen hemen o taraflarda değildi) ve sonrasında şampiyon olmuştum. Bu tür durumlarda senarist ekibin bana güveniyor olması beni tatmin etmiyor değil :D

Gloom

still just a rat in a cage
Konular
1,890
Beğeni sayısı
1,445
PG Nakit
385
1
Bizim rpg kariyeri elbet bir gün dönecek ya… uzun zamandır şampiyonluk tadamadık. GBB reis işlerini halletse HBK oynayacaktık, o da olmuyor.

Boss

𝐓𝐡𝐞 𝐅𝐢𝐧𝐚𝐥 𝐁𝐨𝐬𝐬
Konular
177
Beğeni sayısı
1,397
PG Nakit
0
main_event_jey_uso_2023_render_png_by_avaalada_by_avaalada_dgb8tsk-pre.png
ddorjyw-3c267f1e-6027-46b2-9a82-42f143b533d5.png

WrestleMania şovumuz sonlanana kadar buraya pek bir şey yazmayı düşünmüyoruz. Sadece şunu rahatlıkla söyleyebiliriz ki önümüzdeki No Way Out ile beraber tüm Wrestlemania kartının değişmesine neden olan iki adam yukarıda duruyor. Bu ikiliye verilecek senaryoların, oyuncularının elde olmayan sebeplerden dolayı oyuna ara verip/bırakmalarıyla birlikte güme gitmesi RTWM'da uçan kuşun hakkındaki planı bile etkiledi desek abartmayız. Önümüzdeki süreçte şirketin zirvesine çıkacak herkesin başarısı, koltuklarını bırakan bu iki adama yazacak.​

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: