RPG İptal Edilen Senaryolar

Boss

𝐓𝐡𝐞 𝐅𝐢𝐧𝐚𝐥 𝐁𝐨𝐬𝐬
Konular
179
Beğeni sayısı
1,401
PG Nakit
0
-Planımız başından beri PAYBACK takımının kazanmasıydı fakat arada acaba MAYHEM mı kazansa diye de düşündük fakat genel olarak ilk tercih PAYBACK idi.

-Aslında PAYBACK takımını kurtaran ve Sole Survivor olacak isim Cody Rhodes olacaktı ve bu uzun zaman önce karar verdiğimiz bir plandı. Oyuncu bazlı bazı sorunlar ve Stardust talebinin ardından plan çok kısa süreli rafa kalktı. Fakat oyuncunun çabasının ardından bizzat ben olayı Stardust üzerinden tekrardan kurgulayıp PAYBACK adına çalışan ve MAYHEM içine sızan bir karakter çizmek istedim. Mesela Stardust'ın geldiği ve Cole ve Dominik'in birlik olup Stardust'ı ringden yolladığı segmenti hatırlarsınız. Orada Stardust'ın gelme sebebi bölük pörçük olan PAYBACK takımını kendisini ortaya atarak dayak yeme pahasına birlikte bir iş yapabileceklerini kanıtlayıp birleştirmekti. Veya Daniels vs. JoMo maçında ortaya çıkmasının sebebi aslında her ne olursa olsun Daniels PAYBACK bünyesi bir güreşçi olduğundan ve ortada bir MAYHEM baskını olduğundan dolayı kemeri korumasını sağlamaktı. Yani JoMo'ya kemerle vurması kasti bir hareket. Tüm bu süreçte Stardust MAYHEM takımına yanlayacaktı ve onların son üyesi olacaktı veya olmasa bile olmaya çalışacaktı. Survivor Series gecesi ise onları yalnız bırakıp 4 kişi kalmalarını sağlayıp maça gelmeyecek ve PAYBACK takımının son üyesi Cody Rhodes olarak geri gelip maçı kazandıracaktı. (Tabi Adam Page yine de Survivor Series gecesi son üye olarak MAYHEM'a dahil olacak ve maç 5v5 olacaktı yine. PAYBACK takımı ise maça 4 kişi duyurulacaktı başta ardından Cody Rhodes geri dönerek dahil olacaktı yani Humberto maça dahil değildi.) Ardından Chairman ile yaşanan problem ve oyuncunun RPG içi tutumundan dolayı bunu da iptal ettik ve dün yaşananları kurguladık.

Tabi bu demek değil oyuncumuzu cezalandıracağız ve her zaman karakter bu şekilde ilerleyecek. Sadece ben gerçekleşmeyen bir senaryoyu size aktarmak istedim.​

Spear of Chaos

PG.com Kullanıcısı
Konular
359
Beğeni sayısı
773
PG Nakit
855
-Planımız başından beri PAYBACK takımının kazanmasıydı fakat arada acaba MAYHEM mı kazansa diye de düşündük fakat genel olarak ilk tercih PAYBACK idi.

-Aslında PAYBACK takımını kurtaran ve Sole Survivor olacak isim Cody Rhodes olacaktı ve bu uzun zaman önce karar verdiğimiz bir plandı. Oyuncu bazlı bazı sorunlar ve Stardust talebinin ardından plan çok kısa süreli rafa kalktı. Fakat oyuncunun çabasının ardından bizzat ben olayı Stardust üzerinden tekrardan kurgulayıp PAYBACK adına çalışan ve MAYHEM içine sızan bir karakter çizmek istedim. Mesela Stardust'ın geldiği ve Cole ve Dominik'in birlik olup Stardust'ı ringden yolladığı segmenti hatırlarsınız. Orada Stardust'ın gelme sebebi bölük pörçük olan PAYBACK takımını kendisini ortaya atarak dayak yeme pahasına birlikte bir iş yapabileceklerini kanıtlayıp birleştirmekti. Veya Daniels vs. JoMo maçında ortaya çıkmasının sebebi aslında her ne olursa olsun Daniels PAYBACK bünyesi bir güreşçi olduğundan ve ortada bir MAYHEM baskını olduğundan dolayı kemeri korumasını sağlamaktı. Yani JoMo'ya kemerle vurması kasti bir hareket. Tüm bu süreçte Stardust MAYHEM takımına yanlayacaktı ve onların son üyesi olacaktı veya olmasa bile olmaya çalışacaktı. Survivor Series gecesi ise onları yalnız bırakıp 4 kişi kalmalarını sağlayıp maça gelmeyecek ve PAYBACK takımının son üyesi Cody Rhodes olarak geri gelip maçı kazandıracaktı. (Tabi Adam Page yine de Survivor Series gecesi son üye olarak MAYHEM'a dahil olacak ve maç 5v5 olacaktı yine. PAYBACK takımı ise maça 4 kişi duyurulacaktı başta ardından Cody Rhodes geri dönerek dahil olacaktı yani Humberto maça dahil değildi.) Ardından Chairman ile yaşanan problem ve oyuncunun RPG içi tutumundan dolayı bunu da iptal ettik ve dün yaşananları kurguladık.​
Stardust olduktan sonra iptal edilme sebebini yazmamışsınız. Sonradan niye iptal oldu.

jaques

çlk
Konular
33
Beğeni sayısı
916
PG Nakit
80

-Aslında PAYBACK takımını kurtaran ve Sole Survivor olacak isim Cody Rhodes olacaktı ve bu uzun zaman önce karar verdiğimiz bir plandı. Oyuncu bazlı bazı sorunlar ve Stardust talebinin ardından plan çok kısa süreli rafa kalktı. Fakat oyuncunun çabasının ardından bizzat ben olayı Stardust üzerinden tekrardan kurgulayıp PAYBACK adına çalışan ve MAYHEM içine sızan bir karakter çizmek istedim. Mesela Stardust'ın geldiği ve Cole ve Dominik'in birlik olup Stardust'ı ringden yolladığı segmenti hatırlarsınız. Orada Stardust'ın gelme sebebi bölük pörçük olan PAYBACK takımını kendisini ortaya atarak dayak yeme pahasına birlikte bir iş yapabileceklerini kanıtlayıp birleştirmekti. Veya Daniels vs. JoMo maçında ortaya çıkmasının sebebi aslında her ne olursa olsun Daniels PAYBACK bünyesi bir güreşçi olduğundan ve ortada bir MAYHEM baskını olduğundan dolayı kemeri korumasını sağlamaktı. Yani JoMo'ya kemerle vurması kasti bir hareket. Tüm bu süreçte Stardust MAYHEM takımına yanlayacaktı ve onların son üyesi olacaktı veya olmasa bile olmaya çalışacaktı. Survivor Series gecesi ise onları yalnız bırakıp 4 kişi kalmalarını sağlayıp maça gelmeyecek ve PAYBACK takımının son üyesi Cody Rhodes olarak geri gelip maçı kazandıracaktı. (Tabi Adam Page yine de Survivor Series gecesi son üye olarak MAYHEM'a dahil olacak ve maç 5v5 olacaktı yine. PAYBACK takımı ise maça 4 kişi duyurulacaktı başta ardından Cody Rhodes geri dönerek dahil olacaktı yani Humberto maça dahil değildi.) Ardından Chairman ile yaşanan problem ve oyuncunun RPG içi tutumundan dolayı bunu da iptal ettik ve dün yaşananları kurguladık.

Tabi bu demek değil oyuncumuzu cezalandıracağız ve her zaman karakter bu şekilde ilerleyecek. Sadece ben gerçekleşmeyen bir senaryoyu size aktarmak istedim.​
Yazık olmuş harbiden.

Click here to login using your socials account