RPG İptal Edilen Senaryolar

Konular
191
Beğeni sayısı
1,063
PG Nakit
1,240
82cc7812f4127a52f68075259ba85883_crop_exact.jpg
Edge vs. Styles... Harbi rüya RPG maçlarındandır.

Kras Mazov

Tractatus
Konular
32
Beğeni sayısı
1,105
PG Nakit
130
Ben de Lucha Underground haliyle Paul London alıp oynayacaktım son saniye değiştirdim. Herkes kendi senaryolarını atıyor. Bir de Velveteen'i serçeparmaka oynatıp Dream'i benim oynamam gibi bir planım vardı sonra rafa kaldırdık.

Mamy D Way

🍓
Konular
26
Beğeni sayısı
268
PG Nakit
0
İptal edilen shield senaryosunu okuduktan sonra iyi ki gerçekleşmedi diyorum, ne zaman shield oynayalım desem of puf çeken adamları shield oynarken görsem muhtemelen kıskançlık krizine girerdim. (lütfen ciddiye alınmasın)

Boss

𝐓𝐡𝐞 𝐅𝐢𝐧𝐚𝐥 𝐁𝐨𝐬𝐬
Konular
179
Beğeni sayısı
1,399
PG Nakit
0
sad.jpg

Slammy Awards 2023'ün "Sad Moment of the Year" anketinde Jeff Hardy'nin ve Johnny Mayhem'in renklerinin birbirine yakın mavi tonları olması sebebiyle sonuç karıştı. Ve ekipten kimse de buna dikkat etmemişti. Şovdan önce madde de yazarımız tarafından buna göre yazıldı.

İşte o segmentin planlanan hali;

Bir dönem Innocente ekibinin başında olan, Survivor Series'in ayakta kalan son ismi, R-Truth girişte gözüküyor. Seyirciler Truth'un bu dönüşüne heyecanlanıyorlar. Truth ise kendine verilen göreve odaklı bir şekilde kürsüye geliyor.

ezgif.com-avif-to-jpg-converted.jpg

R-Truth: PGW kuruluşundan bu yana, pek çok isme ev sahipliği yaptı. Nice isimlerin yükseldiğini gördük. Onlarla sevindik, onlarla mutlu olduk. Ancak hayat her zaman yüzümüze gülmüyor. Bazen bu yükselen isimlerin, sert düşüşlerini de görüyoruz. Onlarla birlikte üzülüyoruz. Hatta ellerimizi onlara uzatmak, onlara yardımcı olmak istiyoruz. Yine de ben, her PGW güreşçisinin, arkasında bıraktığı enkazı aşabileceğine inanıyorum. Bu ödül, elbette üzücü bir ödül ama bu ödülden ders çıkartmak ve daha iyi olmak yine sizlerin elinde. Bayanlar baylar, sizlere bu ödülün kazananı sunmak istiyorum!

SAD MOMENT OF THE YEAR...

sad.jpg

JEFF HARDY'NIN HAYRANLARI KARŞISINDA BİR BAĞIMLI OLDUĞUNUN ORTAYA ÇIKMASI!

jon-moxley.jpeg
96bd6c2e2c11b582d41437290934c840.jpg

Seyircilerin bazıları başını eğiyor. Elbette arenada bir matem havası var. Seyircilerin ilk günden beri kahramanı olan isimin gözden düştüğü andı bu. Seyirciler hala hayal kırklığına uğramış haldeler. Herhangi bir müzik duyulmadan, Jeff Hardy ve Jon Moxley ödülü almak için geliyorlar. Hardy'nin boynu bükük, Moxley ise ona yardımcı olmak için güçlü bir şekilde duruyor. X, Hardy'e ödülünü teslim ediyor. Hardy ödülünü aldıktan sonra bir süre ona bakıyor. Arenadaki herkes Jeff'in neler söyleyeceğini bekliyor. Hardy bir soluk alıyor en derininden ve konuşmaya başlıyor.

4dac5f54844afc5fdb412337f53b8ab6.jpg

Jeff Hardy: Elbette bu ödülü kabul etmek, benim için çok zor. Herkesin bana inandığını bildiğim bir dönemde, sizleri yüzüstü bıraktım. Biliyorum birçoğunuz bana inanmıyor. Güven zor kazanılan ve kolay kaybedilen bir şey, bundan dolayı sizleri anlayabiliyorum. Şu anda pek çok bahane üretip, o dönem neden bunu yaptığıma dair hikayeler sunabilirim. Ama size bunu yapmayacağım. Çünkü değiştim. Kendimle savaşmayı bıraktım. Gerçek beni kabul ettim. Artık kolaya kaçmayacağım. Sizlere değiştiğimi kanıtlayacağım. Bu ödülü, bir utanç olarak alıyorum ama bu utancı, kendime bir motivasyon yapacağım. Bir daha o rezil duruma düşmemek için, kendime bir hatırlatıcı yapacağım. Doktor Eziel sayesinde, artık en iyi halimdeyim. Rehabilite oldum, hatta daha doğrusu rehabilite olduk. Bundan sonra Jon ile el ele verip, PGW'nün rehabilitasyonuna başlayacağız. Sizlere hak ettiğiniz şovu sunacağız. Bir daha asla, burnu kanayan, yerlerde yuvarlanan, gözlerini açamayan bir PGW Süper starı ile karşı karşıya gelmeyeceksiniz. Doktor Eziel'in bana sunduğu yeni ışık sayesinde, sizlere en iyi halimi sunacağım. Sizleri üzdüğümü biliyorum. Yaşananları tamamen gömmenizi sizden bekleyemem. Ama elimde bir şans daha var. Sizleri ikna edeceğim. Sizleri tekrar kazanacağım. Gelecek sene bu elimdeki ödülü, yılın Superstarı ile değiştireceğim. Beni dinlediğiniz için teşekkür ederim ve sizlere yaşattığım şeyler için, sizlerden özür dilerim. Sizlere yaşattığım şey, çok büyük bir utanç. Sadece demek istediğim... sizlerden affınızı istemeye hakkım yok biliyorum ama sizlere değiştiğimi kanıtlamak istiyorum. Sizlere söz veriyorum, değiştiğimi kanıtlayacağım.

Hardy kürsüden uzaklaşırken, ödülünü kalbine doğru alıp bastırıyor. Moxley ise Hardy'nin sırtını sıvazlıyor ve onun yanında olduğunu tekrar hatırlatıyor ona. Seyircilerin can alan sert bakışları yumuşuyor. Ön sıralardaki küçük çocuklardan birisinden "HARDY" diye bir tezahürat yükseliyor. Sonra bir başka çocuk ona katılıyor. Bir iki derken, arenanın tamamından olmasa da, bir kısmından Hardy'e tezahüratları yükseliyor. Hardy saygısını belirterek hafifçe boynunu eğiyor. Moxley ile birlikte ikisi arka alana gidiyor. Biz de minik bir reklam arasına gidiyoruz.

baq0777.gif

Fakat böyle olmamıştı. Çünkü anketi Jeff'in değil Johnny Mayhem'in kazandığı şovun yorumlarını takip eden bir yazarımız tarafından görüldü. Bu yorumu yazan da Jeff Hardy'nin ta kendisi @The Last Jedi'ydi. Bunun üzerine yayını yapan yazar maddeyi canlı olarak şu şekilde düzenleyip yazdı ve attı.
Bir dönem Innocente ekibinin başında olan, Survivor Series'in ayakta kalan son ismi, R-Truth girişte gözüküyor. Seyirciler Truth'un bu dönüşüne heyecanlanıyorlar. Truth ise kendine verilen göreve odaklı bir şekilde kürsüye geliyor.

ezgif.com-avif-to-jpg-converted.jpg

R-Truth: PGW kuruluşundan bu yana, pek çok isme ev sahipliği yaptı. Nice isimlerin yükseldiğini gördük. Onlarla sevindik, onlarla mutlu olduk. Ancak hayat her zaman yüzümüze gülmüyor. Bazen bu yükselen isimlerin, sert düşüşlerini de görüyoruz. Onlarla birlikte üzülüyoruz. Hatta ellerimizi onlara uzatmak, onlara yardımcı olmak istiyoruz. Yine de ben, her PGW güreşçisinin, arkasında bıraktığı enkazı aşabileceğine inanıyorum. Bu ödül, elbette üzücü bir ödül ama bu ödülden ders çıkartmak ve daha iyi olmak yine sizlerin elinde. Bayanlar baylar, sizlere bu ödülün kazananı sunmak istiyorum!

SAD MOMENT OF THE YEAR...

sad.jpg
JEFF HARDY'NIN HAYRANLARI KARŞISINDA BİR BAĞIMLI OLDUĞUNUN ORTAYA ÇIKMASI!

jon-moxley.jpeg
96bd6c2e2c11b582d41437290934c840.jpg

Seyircilerin bazıları başını eğiyor. Elbette arenada bir matem havası var. Seyircilerin ilk günden beri kahramanı olan isimin gözden düştüğü andı bu. Seyirciler hala hayal kırklığına uğramış haldeler. Herhangi bir müzik duyulmadan, Jeff Hardy ve Jon Moxley ödülü almak için geliyorlar. Hardy'nin boynu bükük, Moxley ise ona yardımcı olmak için güçlü bir şekilde duruyor. R-Truth, Hardy'e ödülünü teslim ediyor. Hardy ödülünü aldıktan sonra bir süre ona bakıyor. Arenadaki herkes Jeff'in neler söyleyeceğini bekliyor. Hardy bir soluk alıyor en derininden ve konuşmaya başlıyor.

Val Venis ve JoMa girişteler! Şaşkın ve dumur olmuş şekilde kürsüye doğru bakıyorlar!

Val Venis: HEY! SİZ İYİ MİSİNİZ AMINA KOYAYIM?

Johnny Mayhem: ?

4dac5f54844afc5fdb412337f53b8ab6.jpg

Jeff Hardy: Asıl siz iyi misiniz? Anımı bölüyorsunuz!

Val Venis: Sen kör müsün? Hadi seni geçtim yanındaki... Onu da geçtim. Şu yanınızdaki ödülü sunan aptal herif! Hiçbiriniz mi görmüyorsunuz? Ödül bizim aptallar!

Val öfkeyle bağırırken Johnny öylece alaycı şekilde gülmeye başlıyor.

1.jpg

R-Truth: Bu lanet olası renkleri biraz ayırt edici yapamaz mıydınız? Mavileri karıştırmışım! Bunun için üzgünüm! Jeff, Dean... Ödül Sex'in. Çok üzgünüm. Özür dil...

Jon Moxley öfkeyle R-Truth'a bakıyor. Bir süre onu izledikten sonra ona vuracakmış sanıyoruz ama sırtını sıvazlıyor.

Jon Moxley: Sorun değil Ron. Eskiden olduğum adam olsam şu anda her şey bambaşka olurdu. Ama ben... Ben iyiyim. Jeff'de öyle. O yüzden, bırakalım ve anlarını yaşasınlar. Ödül onların.

REHABILITATION ekibi kürsüden ayrılıp girişe doğru yöneliyorlar. Val ve JoMa ile bakışıyorlar. The Sex ekibi onlara alaycı şekilde baktıktan sonra arkalarından "bye" işareti yapıp kürsüye doğru geliyor. JoMa, R-Truth'a bakmaya başlıyor.

jon.jpg

Johnny ödülü eline alıp kaldırıyor ve kürsüye eğiliyor. Val onu alkışlıyor! Kenardan bir mikrofon istiyor.

Val Venis: Gözleri daha iyi gören bir adam olarak... SAD MOMENT OF THE YEAR...

Val Venis: JOHNNY MAYHEM'İN AYAKTA TUTMAYI BAŞARAMAMASI!

Johnny ödülünü havaya bir kez daha kaldırıyor! Ardından kürsüye doğru bu kez konuşmak için eğiliyor.

Johnny Mayhem: Siz beni daha böyle çağıracak mısınız... Neyse. Teşekkürler! Ama her an tekrar olabilir diye bir yere gidiyor değilim. Buradayım! Yine de sanırım... Bir çuval ile gelmem gerekecek.

baq0777.gif

Click here to login using your socials account