RPG Sohbet Konusu

atiban't

HAREM OG
Konular
61
Beğeni sayısı
532
PG Nakit
150
Favori Güreşçi
Angelico
Tabi ben de anlıyorum, bunlar olabilecek şeyler sonuç olarak insanız. Ama Khali ile de pipebomb atınca da eğreti durmuyor değil. Ha bunu diyene bak elin lillosunu nasıl oynatıyon da diyebilirsiniz de o promonun hakkı Great Khali promosu değildi ayıp olmasın Khali reise ama. Hatta bu hafta gördüğüm en iyi Arap promosu benim şahsi düşüncem. Okurken aynı zamanda ufkum genişliyordu örnekler çok iyidi. Ben de istemem maminin gitmesini. Tad kaçırıcı ama bence düzeltilebilir.
Kanka bu oyunda Child Abuser John Cena veya Drag Queen Undertaker oynamamak için hiçbir sebep yok. Bu oyunda eğreti diye bir şey olduğunu düşünmüyorum. Üstüne Arap promosu olmaması için inatla sohbet konularında vs. Arap değil Müslüman imajı çizmeye çalıştım. Hiç o JBL vs Mülteciler işine girmek istemedim, başka bir yoldan yürümek istedim. Bu mevzular bitene kadar müslüman ülkeleri gezip segment kassaydık 20 şov gerekirse.

@keka haklı, şaklaban oynamak istesem şaklaban yazardım, ki ona da okeyim. Bunu bir aşağılama da olarak söylemiyorum tabii, şaklaban karakterlerle de gayet keyif alabiliyorum ama kafamdakinden bu kadar farklı bir ürün gördükten sonra oyuna devam etmek de mümkün olmuyor.

Tolga

Pepsi Konseyi
Konular
618
Beğeni sayısı
773
PG Nakit
1,075
RPG Karakteri
Adam Copeland
Favori Güreşçi
Nic Nemeth
1
Big E Langston'ın şovu çalması hakkında ne düşünüyorsunuz? Dolph Ziggler'ın aslanı direkt show stealer'lığa büründü.

eta

PG.com Kullanıcısı
Konular
6
Beğeni sayısı
75
PG Nakit
0
RPG Karakteri
Roman Reigns
Favori Güreşçi
Bruno Alves
Yıllar sonra gelen önce forum draması, sonra rpg draması... Bünye felaket özlemiş. Ekip için birkaç şov çok sıkıntılı geçecek. Eksik olan çok şey vardı, düzelirse RPG'nin mevcut hype'ı en azından yaz sonuna kadar bir şekilde sürecektir diye düşünüyorum +1000 reyting şeklinde. Düzelmezse de hızlı çöküş olur. Elleri ovuşturmalı takibindeyiz işin.

Centria

özledim
Konular
213
Beğeni sayısı
963
PG Nakit
330
Ekibin insanlar tarafından var olduğunu hatırlamakta fayda var. Buraya gelip karakter alan çoğu kişi diğer yerde ciddi oynarız burda ya şaklabanlik ya da tag alıp geçeriz kafasındaydı. Olabilir herkes istediği gibi oynar bu duruma laf etme hakkım yok. Fakat herkesin ırklarıyla öne çıkan bir karakter aldığı yerde sen de aynı usul karakter alırsan sana da öyle bakarlar. Ekibin Khali'ye yaptığını doğru bulmuyorum ama empati kurabiliyorum. Hatalilar fakat anlayabileceğimiz bir hata. Kadronun yarısı HOI4 oynar gibi ırk savaşında zaten.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: