RPG Sohbet Konusu

atiban't

HAREM OG
Konular
61
Beğeni sayısı
532
PG Nakit
150
Favori Güreşçi
Angelico
Karakter alma bırakma konusunu kirletmemek için derdimi buraya yazayım.

Kurgulamaya çalıştığım karakterin yanlış anlaşılma ihtimalini göz önüne alarak belli bir süre vermeyi düşünüyordum ekibe, ancak şovda bulunduğum durumun gülünçlüğü sebebiyle açıkçası oyuna devam edebilmek için hiçbir ikna edici şey bulamıyorum. 10 yıla yakındır RPG oynuyorum ve sağır sultan bile bu oyunda fena olmadığımı bilir.

Üzerine, oyundaki diğer "Arap" oyunculardan çok daha net sıyrılan bir karakter ortaya koydum. Okinawa olaylarından, Ali Askeri'den, Ahmedi Ruşen'den, Hüsnü Mübarek'ten bahsettiğim bir promodan sonra yazılan spot şu:

The Great Khali: Khali ellerini JBL'in boğazına geçirmek. Korumalar Khali'ye engel olmak. Sen Khali'ye yardım etmek.

Hiçbir perspektif altında anlam bulamadığım bir spot. Diğer Müslüman veya Arap güreşçilerle bile alakası olmayan bir yoldan yürümeye niyetliyken her nedense Hindistanlı olmasına rağmen İngilizce bilmeyen bir Master Yoda veya Big Dummy olarak kurgulandı karakter. Böyle bir giriş sonrası bir anda ringe gelip İslam felsefesi konuşacak bir karaktere dönüşmek de istemiyorum, daha soft ve eğilip bükülmeye müsait bir spot yazılsaydı zamanla karakter oturabilirdi ama o da mümkün değil. Yazılan karaktere ayak uydurup, "agu bugu" konuşup iki kelimeyi bir araya getiremeyen bir promo yazmayı da kendime hakaret olarak görüyorum. Bu sebepten oyunu bıraktım. İyi oyunlar diliyorum herkese.

Bogi

Jön Türks
Konular
18
Beğeni sayısı
379
PG Nakit
0
Sn. Trump Pazartesi günü, PWG şirketinde çalışan dostu JBL'in yaşadığı menfur olaylar hakkında bir basın açıklaması yapacaktır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Konular
75
Beğeni sayısı
1,417
PG Nakit
770
RPG Karakteri
Alberto El Patron
Favori Güreşçi
Mini Cane
En keyifli karakterler şimdilik Chavo, JBL, Snitsky, Reks & Venis gibi duruyor. Diğer birkaç şovla beraber beş-on kişi daha eklenir gibi listeye. Taşlar oturunca Kaan Kural'ın evlat listesi gibi bir liste çıkarıp düzenli şekilde tribününü yapacağız ama başı yine bu ekip çekecek gibi duruyor birkaç ekleme dışında.

Konular
75
Beğeni sayısı
1,417
PG Nakit
770
RPG Karakteri
Alberto El Patron
Favori Güreşçi
Mini Cane
Ben de öyle umuyorum da şimdi bir yurtdışı tatilim var. O sırada promo kesemeyince, şov takibi yapamayınca bizi kapının önüne koyarlar diye çekiniyorum.
Şirketin bir yarısı direk ırk kavgasına girişecek gibi duruyor ya direkt, bir şey olmaz gibi senin karaktere. Hem keyfi bir durum değil, anlayış olur illaki. İyi yolculuklar şimdiden.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: