RPG 𝐏𝐀𝐘𝐁𝐀𝐂𝐊 #𝟖 "𝘜𝘯𝘥𝘪𝘴𝘱𝘶𝘵𝘦𝘥"

PGW: Son Eklenen Parta Git

Boss

𝐓𝐡𝐞 𝐅𝐢𝐧𝐚𝐥 𝐁𝐨𝐬𝐬
Konular
188
Beğeni sayısı
1,520
PG Nakit
0
payback8.png

PAYBACK #8
21.09.2023 - 21.30 - C
UBS Arena

Elmont, New York

Şovu Takip Etmek İçin 5 Neden!

-SAVAŞ ÖNCESİ SON DURAK!
-Velveteen...
-Follow the Buzzards!
-Innocente vs. Rikishi
-TARTIŞMASIZ

payback.png

Pyro'lar patlıyor ve Survivor Series öncesi son PAYBACK başlıyor!

Jim Ross: Bayanlar ve baylar... Elmont, New York'tan hepinize selamlar! PGW TV'desiniz. Payback'e HOŞ GELDİNİZ.

Scott Steiner: Hoş bulduk JR. Bugün inanılmaz bir atmosfer var her zamanki gibi. Bunu Payback seyircisinin bu savaşta kazanacak olacağını düşünmesine bağlıyorum.

Kevin Nash: Seyirci kendini bu duruma aşırı kaptırmış durumda. Son hafta gelen Payback üstünlüğü bir yerde patlayabilir.

Scott Steiner: Sen bak dalgana, bunları düşünme.

Kevin Nash: Vakit varken tomucukları topla, zaman hala uçup gidiyor ve bugün gülümseyen bu çiçek yarın ölüyor olabilir.

vbbbnfgh.png

ADAM COLE
BAY BAY

Adam Cole girişte görünüyor. Deri ceketi ve kot pantolonu oldukça ciks bir şekilde ringe geliyor. Görevliden mikrofonu alıyor. Seyircilerden iyi bir reaksiyon geliyor.

Adam Cole: Güzel.... Oldukça güzel...

Seyirciler Payback chantleri atıyor

Adam Cole: Merak etmeyin. Payback deme konusunda endişelenmeyin. Payback ismi sonsuza kadar yaşayacak. Kurtarıcınız ben olacağım. Ne herkese tanrı katından bakan Goldberg size yetebilir ne de daha ismi cismi belli olmayan o diğer ufaklıklar. Payback'in kurtarıcısı ben olacağım. Şirkete henüz geleli bir ay dilimi bile olmadı ve bu kısa sürede buraya bayrağımı çekip kalenin tepesinde dalgalandırmaya başladım. Bambaşka bir üstünlük bu. Bana ders vermeye kalkan isimler oldu ve bu isimler derslerinden kalıp farklı bir dala geçmeye karar verdiler.

Cole ciddi bir şekilde etrafını süzüyor.

nbvnfghjfgh.png

Adam Cole: Stardust'tan bahsediyorum. Uzaklardan getirdiği yıldız tozlarını yemeklerimizin içine katarak Payback tozunu tatmamızı planladı ancak yemeği kendi yiyerek zehirlendi ve Mayhem'in köpeği oldu. Siz, sizler ona şirket kurulduğu günden bu yana destek verdiniz. Ana potaya çıkmasına destek oldunuz ama buraya kadar. Onun bir sonraki adımı okuyamayan biri olduğunu anladınız. Sizin bir lider eksikliğiniz vardı. Onu ben tamamlıyorum. Ben Goldberg gibi narsist bir piç değilim. Ben her hafta kıçımı yırtarak bu ringe adım atan bir kıç tekmeleyicisiyim. Ben, Payback ruhunu taşıyan tek ismim. Beni spiker koltuğunda hain bir tilki olduğumu ananlar oldu.

Cole spiker masasına bakıyor.

vbbcvbcvbfdg.png

Adam Cole: Siz beyler. Yüzünüzü başka tarafa çevirmeyin. Geldiğim zaman benim her an bir hainlik yapacağımı söylediniz ve televizyon başındakilere bunu empoze ettiniz. Mayhem'de Nigel'ın içinden geçerken sizin ekibiniz boku yerken ortalığı ben temizledim. Bana çektiğiniz bu muamele lögar kapağından aktı gitti. Artık takdir etme vaktiniz geldi. Adam Cole, Payback için vazgeçilmez bir hazine. Hazineyi sandığından çıkardınız. Sırada size vereceği saygınlık ve zenginlik var. Hazine olarak bunu size sağlayacağım. Adam Cole, önce Payback'i bu savaşta galibiyete taşıyacak. Mayhem'i mahvedecek ve yan görevleri bittikten sonra ana görevine doğru yol alacak. Bana saygısızlık yapan her isme hak ettiğini verecek. Televizyon başından ayrılmayın baylar ve bayanlar, şovumuzun krallığı ele geçirmeden önceki son halini izlemekten kendinizi mahrum bırakmayın.

Cole gülümsüyor ve kendisine destek geliyor.

Adam Cole: O ZAMAN GALİBİYETİMİZ ÖNCESİ SON ŞOVUMUZDA BİR KEZ DAHA!

fghfghtry.png

Adam Cole ellerini havaya kaldırıyor ve seyirciler "Adam Cole" diye bağırıyor! Ardından tüm arena "BAY-BAY" diye bağırıyor. Adam Cole, mikrofonu bırakıyor ve ringin köşesine çıkıp tauntunu atıyor. Seyirciyi kendine çekmeyi başarıyor.

Kevin Nash: Ne derseniz deyin bu çocuk hepinizi hatta hepimizi haksız çıkardı. PAYBACK'in en ihtiyacı olduğu zamanda resmen yardıma yetişti ve eksik PAYBACK'in ihtiyacı olan o ateşi körükleyen isim oldu. Onun için güzel bir gelecek görüyorum.

Cole ringden inip seyirciler ile tokalaşırken bu görüntüler eşliğinde ilk reklamlara gidiyoruz.

paybackayrac.png

Shrine!

lPllQZ6e_o.png

Tensai girişte görünüyor. Heybetli adımlarla girişte ilerliyor ve miğferini çıkarıp seyirciye şöyle bir baktıktan sonra içeri giriyor ve rakibini beklemeye koyuluyor.

WYATT!

Işıklar sönüyor..

ynaU2FtB_o.jpg

Bray Wyatt karanlıklar içinde gaz lambasıyla girişte görünüyor. Wyatt ilerlerken iki yanında uzun boylu suretler görüyoruz, Tensai de bu görüntüye dikkat kesiliyor ama bir an sonra Bray'in rampaya tek başına geldiğini görüyoruz. Wyatt kafası karışan Tensai'ye pis pis sırıtarak lambasına üflüyor ve gömleğini çıkarıp ringe dalıyor. Tensai'ye bakarak kollarını iki yana açarken hakem zili çaldırıyor.

Tensai vs. Bray Wyatt

Tensai gardını alarak yaklaşıyor ve karnına diz deneyen Bray'i yakalayıp sert bir tokat patlatıyor. Bray öfkeyle karnına bir tekmeyle cevap veriyor ve arka arkaya yumruklar saydırdığı Tensai'yi iplere sürüp Irish Whip'lemek istiyor ama Tensai hareketi çevirip onu yolluyor- Wyatt sert bir Running Crossbody ile ikiye ayırıyor neredeyse Tensai'yi! Tensai'nin üzerine tırmanıp arka arkaya yumruklar geçiriyor kafasına. Tensai gardını almaya çalışırken hakem alıyor Bray'i onun üzerinden. Wyatt iplere doğru koşup sekiyor ve Tensai'ye sert bir Running Senton - dizini koydu Tensai! Wyatt sırtını acıyla tutarak doğrulmaya çalışırken Tensai yavaşça doğruluyor ve koşarak gelişine Clothesline! Ama Bray apronda kalıyor ve bunu gören Tensai üzerine koştuğunda iplerin üzerinden sert bir yumrukla geri püskürtüyor onu. Tensai geriliyor ve içeri giren Wyatt'a fırlıyor- Wyatt'ın kolunun altından geçip iplerden sekti- WYATT YAKALADI VE SAMOAN DROP'LA İNDİRDİ ONU! Tensai yerdeyken Wyatt köşeye sürünüp ikinci iplere basıyor ayağını ve kollarını iki yana açtıktan sonra DIVING HEADBUTT! Wyatt tuşa gitti, 1................2.............

Tensai attı! Wyatt kafasından tutup kaldırdığı rakibinin kollarını Butterfly Suplex için kilitliyor ama Tensai itiyor onu ve Wyatt üzerine koştuğunda Battering Ram! Bray göğsünü tutarak köşede ayaklanmaya çalışırken Tensai karşı köşeden böğürerek koşuyor ve SPE- Wyatt çekildi! Wyatt çekilince köşeye geçiyor Tensai! Wyatt şimdi onu kendine doğru çekiyor arkadan ve bacağının arkasına ayağıyla bastıktan sonra tersten kavrayarak Reverse DDT ile indiriyor yere! Wyatt kafasından tutup yavaşça kaldırıp Tensai'yi yüzüne baktırıyor ve "yolun sonu evlat" diye bağırdıktan sonra dizine yatırıyor rakibini, alnını öpüyor ve SISTER ABIGAIL! Sister Abigail ve tuş! 1..............2................3!

Kazanan: Bray Wyatt

WU7f3RXI_o.png

Wyatt kazanıyor. Wyatt üst üste üçüncü galibiyetini alıyor. Dizlerinin üzerinde yerde yatan Tensai'yi izliyor bir süre, ardından hakemi göğsünden itip ringden iniyor ve gaz lambasını eline alarak demir basamağa oturuyor. Wyatt lambanın üzerine asılmış olan fitili ateşleyerek lambayı tekrar yakıyor ve arenadaki tüm ışıklar kesiliyor, Wyatt'ın lambası hariç.

Bray Wyatt: Bunlar, henüz ısınma turları... Bana bundan daha iyileri, daha büyükleri lazımdı... Ancak korkuyorlar adamım, spot ışıkları üstlerinde olan adamları rezil etmemden korkuyorlar. Dünyayı Yiyen'in bu PGW denen oluşumla bir kontratı bile yok.. ancak bana hükmetmeye kalkıyorlar! Önümüzde Survivor Series var... Ve o arenada hepinizin en iyi şekilde öğreneceğiniz iki şey var: Birincisi... hasatçılar asla yalnız yürümez. İkincisi ise; hasatçı rica etmez, talep eder. Ve talebi karşılık görmezse, zorla almasını da bilir. Akbabalar bizi Survivor Series'e götürüyor. Survivor Series'te ben ve kardeşlerim; ziyafete oturacağız. Follow.... the buzzards.

Wyatt lambaya üflüyor, arenanın kararmasıyla beraber reklamlara gidiyoruz.

paybackayrac.png

Reklamların bitmesiyle birlikte ekranımıza bir görüntü giriyor...

X: Herkesin içinde var. Herkesin içinde bir savaş var. Herkesin içinde bazen gürültülü bazen de sessiz bir savaş sürer. Savaşta taraflar? Bu savaşın tarafları ise genellikle aynı kişidir, kişinin ta kendisi. Hayatın içinden gelen, hayatın zorluklarıyla dolu bu savaşta kendi içindeki düşmanlarla savaş halindedirler. Düşmanlar... Korku, gurur, heyecan, mutluluk, arzu, yaşam sevinci, endişe, öfke, kaygı, suçluluk... İnsanın en büyük düşmanları kişinin duygularıdır. Ruhudur... Bu düşmanların her biri, insanın içindeki fırtınalarda rol oynar.

X: Bu savaşın tuhaf yönü nedir, bilir misiniz? Büyük yıkımlara ve yeni başlangıçlara yol açan bu felaket savaşların kazananı da kaybedeni de aynı kişidir aslında. İnsan kendisini negatif etkileyen, tetikleyen bu duyguları bastırdıkça... İnsan bu zorlukları yenmeye çalışırken bazen galip olurlar, bazen ise mağlup. İşte tam olarak oradayız. Tam olarak o noktaya vardık. Herkes kendisiyle savaş halindedir. İnişli-çıkışlı olan bu savaşların kazananı da kaybedeni de kişinin kendisidir.

X: Kendisiyle savaşan kişi, bir dönüşüm sürecinin içerisindedir. Geçmişinden kendisini soyutlar, kötü anları kızgın alevlerin içine atmaya yeltenir ve küllerinden kurtulmaya çalışır. Kişinin içindeki savaş ne anlama gelmekte, bilir misiniz? Bu süreç kişinin kendi en iyi versiyonunu yaratma sürecidir, girişimidir. Kendisine karşı zafer olan bireyin özgüveni artar. Her şeyi geride bıraktığına inanır. Ama bilinçaltı... O evrende hiçbir şey kökünü saldığı topraklardan ayrılmaz. Ne yaparsan yap, içeride bir yerlerde ne olduğunu, ne yaptığını ve neler yaşadığını unutmayan bir rakibin olacak. Zaman zaman içsel duygular baskın olacak ve yenileceksin. Kişilik bozukluğu... Bu durum kişinin hayatını, karanlık bir zindanın içerisinde tıkılıp kalmışçasına hissettirir. Ne oldu? Kazanabildin mi? Onu yenebildin mi? Devam edebilecek misin?

X: Mükemmel değilsin. Eskisi gibi de. Bunların tamamını yaşayacaksın. Karanlık tarafınla yüzleş yoksa karanlıkta kal. Ya dönüş ya da aynı kal. Ama bilge ol. Mutlu ol. Büyü. Şimdi karar verme zamanı. Kim olduğuna karar ver! Tamam mı devam mı? Özgür ol. ÖZGÜR OL! ÖZGÜR OL! ÖZGÜR OL!

bzo3efs.gif

X: KARŞI KARŞIYA GELİYORLAR! BU SEFER DAHA CİDDİ! BU SEFER EŞİT KOŞULLARDALAR! SURVIVOR SERIES'TE GÖRECEĞİZ. SAVAŞ ZAMANI GELDİ. ÇAN SESLERİ DUYULDU VE DEV KAPILAR AÇILDI. DÜELLO ZAMANI GELDİ. NE OLACAKLAR? BİR KORKAK GİBİ BİRBİRLERİNDEN KAÇACAKLAR MI, SAVAŞACAKLAR MI? ELBETTE Kİ SAVAŞACAKLAR. KARŞI KARŞIYA GELECEKLER. BU ARTIK KAÇINILMAZ HALE GELDİ...

DREAM VS. VELVETEEN, SURVIVOR SERIES'TE... DREAM OVER!

Görüntü kararıyor ve reklamlar giriyor.

paybackayrac.png

homicide_3.PNG

Innocente! Homicide vs Daisuke Sasaki geliyor. Superstars'ta DZ'e yenildiklerinden beri ringe adım atmamışlardı. Birbirlerini gazlayarak ringe giriyorlar ve rakibini beklemeye koyuluyorlar.

rikishi-entrance.gif

BABA! Rikishi burada. Arka alanda yaptığı mentörlüün yanı sıra ringde de son zamanlarda sevilen bir isim haline geldi. Oğluna nasıl güreşilir dersini vermek için ringe seyircilerle tempo tutarak geliyor. Ringe girince gözlüğünü takıyor ve dansını ediyor. Işık kesilince gözlüğünü ve üstündeki kıyafetleri çıkarıp görevliye veriyor. Hakem iki tarafı kontrol ettikten sonra maçı başlatıyor.

Rikishi vs Innocente (Homicide & Sasaki) - 1 on 2 Handicap Match

Maç başladı. Homicide içerde başlıyor. Homicide Rikishi'nin üstüne koşuyor. Rikishi hızla bir Savate Kick'i oturtuyor! Fakat Homicide vuramadan kaçıyor. Geri geri çekiliyor. Sasaki'ye tag veriyor. Sasaki ringe giriyor. İkisi beraber Rikishi'ye girişiyor. Üst üste yumruklar fakat Rikishi ikisini birden üstünden itiyor! İkisi de yere yapışıyor. Rikishi koşarak Sasaki'ye bir Savate Kick! Ardından Homicide'a bakıyor. Homicide ring dışına çekiliyor. Rikishi Sasaki'yi yerden kaldırıyor ve Irish Whip'e yolluyor. Samoan Drop'la yatırıyor: 1..........2.......

image.png

KICKOUT! Rikishi Sasaki'yi köşeye doğru taşıyor ve Stinkface yapıyor. O sırada Homicide aprona çıkıyor. SPRINGBOARD CUTTER! Rikishi dengesini kaybediyor ama yere düşmüyor. Homicide bunu fark ediyor. Rikishi'nin bacaklarına sağlı sollu tekmeler atıyor. Rikishi iyice dengesiz oluyor. Homicide iplere koşuyor. Rikishi'nin üstüne atlıyor. RİKİSHI YAKALIYOR SAMOAN DROP! Yapamadan Sasaki geliyor. Rikishi'nin karnına tekme atıyor. Homicide yere düşmeden yetişiyor. Homicide'ı yanına çağırıyor. Sasaki'den back kick, Homicide'dan Discus Elbow. Rikishi hala ayakta. Sasaki aprona geçiyor. SPRINGBOARD MISSILE DROPKICK! Rikishi arkasını dönüyor. HOMICIE'DAN WEST BROOKLYN LARIAT! Rikishi yere düşüyor. Sasaki köşeye çıkıyor. DIVING HITMAN ELBOW DROP! İKİSİ DE RIKISHININ USTUNE ÇIKIP TUŞA GİDİYOR. 1....2.....3

zeke_4.PNG

BIG ZEKE BURADA! ÖFKE DOLU İFADELERLE RİNGE BASKIN YAPIYOR! Hakem müzik çaldığı için girişe bakıyor ancak Zeke arkadan dalıyor ringe. HOMICIDE VE SASAKI'YE GEÇEN HAFTA GETIRDIGI SOPA İLE VURUYOR. İkisi de acıyla ayağa kalkıyor. Homicide'ı hakemin üstüne itiyor. Hakem ringin dışına düşüyor. Homicide hakemden sekip geliyor. BIG ZEKE SOPA İLE HOMICIDE'IN KAFASINA KOYUYOR. Sasaki geliyor ve Zeke'yi kendine çeviriyor. Zeke döner dönmez SASAKI'NIN KAFASINA DA SOPAYLA VURUYOR. Şimdi Big Zeke Homicide'ı kaldırıyor. BOOK OF ZEKE! Yere yapıştırıyor. Sasaki'ye dönüyor. ONA DA BOOK OF ZEKE! İkisini de yere yapıştırıyor. Sopasını da alıp ringden çıkıyor ve hakemi kaldırıp ringe sokuyor. Arkasına bakmadan ağır adımlarla sopasıyla arka alana gidiyor.

zeke_11.PNG

Rikishi ayağa kalkıyor. Homicide'ı kaldırıyor. RIKISHI DRIVER Sonrasında Stinkface'e devam ediyor!

image.png

Sonrasında Sasaki'yi oradan çekiyor ve Second Rope'tan Banzai Dropla atlıyor!

60ixk4m88nc91.gif

1.......2......

3! Rikishi bu maçı rahatça kazanmayı biliyor.

Kazanan: Rikishi

Rikishi maçtan sonra bir mikrofon alıyor ve konuşmaya başlıyor.

image.png

Rikishi: Son 1 aydır hayatımı sorguluyorum. Müthiş öğrencilerim var. Hepsi birbirinden yetenekli inanılmaz entertainerlar. Fakat t*şşaklarımdan çıkan sıvı hakkında bunu söyleyemeyeceğim. Benim öz oğullarım birbirinden beceriksiz b*k parçaları! Sizlerden özür diliyorum çünkü öz oğlumun rezil performansıyla gözlerinizi kanatmasını izledim. Fakat artık buna bir dur deme vakti geldi. Survivor Series'te yaptığım hatayı düzeltmek için Jey Rikishi tarafından yanacak!

Diyor mikrofonu yere bırakıyor.

Rikishi arka alana döndüğü sırada Jey Uso seyircilerin arasından ringe dalıyor!

image.png

Jey: Baba! Arkanı dön ve bana bak! Seni hayal kırıklığına uğratmadım. Senin hayalini kurduğun oğlandan çok daha fazlasıyım! Bunu da sana göstereceğim! Survivor Series'te suratını tekmeledikten sonra bunu göreceksin! Survivor Series'te seni ettiğin laflar için pişman edeceğim! Çünkü beni sen yetiştirmedin ben kendi kendimi yetiştirdim! Senin yetiştirdiğinden daha iyi bir şekilde yetiştirdim! Sen gördüğüm en kötü antrenörsün! Bunu kafana sok Solofa Fatu Jr.!

Rikishi sinirle arkasını dönüyor ve ringe yürüyor. Jey Uso gel gel diyor. Jey Uso tam iplerden sekip Rikishi'nin üstüne uçacakken korumalar ringe dalıyor! Rikishi ringe dalacakken güvenlik görevlilerinin diğerleri de onu tutuyor.

image.png
image.png

Rikishi: Benim antrenörlüğüme laf edemezsin seni p*ç kurusu! Bu laflarını sana yedireceğim! Babana saygı duymayı öğreneceksin!

Rikishi'yi sinirle arka alana görülürken kameralar kapanıyor.

paybackayrac.png

ryback_5.PNG

Ryback'i arka alanda ring kıyafetleriyle triceps çalıştığını görüyoruz. Her bir çekişte aynada kendine bakıyor. Bu sırada yanına biri geliyor.

Local Wrestler: Hocam aynaya bakmalar falan ne oluyor?

Ryback: Lak lak lak konuşma geç şuraya seni göreyim.

local.jpg
local_wrestler.PNG

Local Wrestler tanıdık bir sima. Mayhem Freestyle'da Rikishi ve Booker T'nin yanında saf tutmuştu. Ryback, onu triceps aletine alıyor.

Ryback: İyi iyi. Geçen karşıma gelen dallamalardan iyisin.

Local Wrestler: Hocam bok yoluna gidiyorum.

Local Wrestler, aleti bırakıyor. Oda inliyor. Bomba etkisi yaratıyor odada.

Ryback: Oğlum kafan mı iyi aletin amına koydun.

Local Wrestler: Hocam...

Ryback: Sen şu 2 ayda Arnold gibi göğüs kası yapabilir miyim diyen amcık ağızlardansın anlaşıldı.

Local Wrestler: Hocam kusura bakmayın. Aleti bir anda elime verdiğiniz için hazırlıksız yakalandım. Zaten size haber vermeye gelmiştim.

Ryback: Eline yarrak mı verdik hazırlıksız yakalanıyorsun birader. Neyse ne haberi vereceksin?

Local Wrestler: Hocam arka alanda bir haberdir arkası kesilmiyor. Undertaker denen herif size meydan okumuş. Sizi arıyor millet cevabınızı öğrenmek için.

Ryback: Laleye bak dümenden maç ayarlatmış. Şunun bi' icabına bakalım madem.

Ryback hoca odadan çıkıyor ve çıkarken odayı kilitliyor. İçeride kalan local wrestler odanın kilitlendiğini anlayınca kaçmakla uğraşmıyor ve hocasının yarım bıraktığı sete devam ediyor.

paybackayrac.png

ryback.PNG

DÜMEN! Ryback burada. Geçen hafta arka alanda Undertaker'ın teftişi esnasında onunla bir sürtüşme yaşamıştı. Bugün ise karşı karşıya gelecekler. Ryback bunun bilinciyle girişte yaptığı klasik feed me more hareketini daha bir hırsla yapıyor. Hareketini yaptıktan sonra hızlı adımlarla ringe geliyor. Bileğini ovuşturarak rakibini bekliyor.

taker_6.PNG

AMENTÜ! The Undertaker burada. PGW arenasına geçen hafta dönüp tüm arka alandan hesap sormuştu. Bugün ise PGW ringlerine geri dönüyor. Ryback'in ringde volta attığını görünce yüzünü ekşitiyor. Saçını arkaya atıp gözlüğünü çıkartıyor. Ringe ilerlemeye başlıyor. Seyirciyi her açıdan selamlayıp tauntunu atıyor ve köşesine geçiyor. Hakem zili çalıp maçı başlatıyor.

Scott Steiner: Şunun götü çok kalktı. Ryback hoca indirmeli.

Ryback vs. The Undertaker

Taker ceketini görevliye verirken Ryback allah ne verdiyse koşuyor ve body avalanche ile Taker'ı köşede sıkıştırıyor. Taker içine vibratör almış gibi titriyor. Ryback, Taker'ın göğsünü açıyor. Knife Edge Chop vuruyor. Seyircilerden wooo geliyor. Ryback ipleri gererek seyirciye dönüyor ve sikerim woo'nuzu izle geç diye bağırıyor. Tekrar Taker'a dönüp Knife Edge Chop vuruyor. Taker'ın kafasını ileri iterek ringin demirine çarptırmaya çalışıyor. Hakem araya giriyor ve Ryback'i ringin ortasına çekiyor. Hakem ile sözlü dalaşmaya giriyor. Kolunu kırmakla tehdit ediyor sonra da arkasını dönüyor. Taker'dan Throat Trust! Ryback suratını tutarak kendini diğer taraftaki köşeye atıyor. Taker koşuyor şimdi. Clothesline ile Ryback'e vuruyor. Ryback köşeden sekiyor. Taker'ın üstüne doğru geliyor. Taker'dan Back Body Drop! Ryback ayağa kalkıyor. Taker, Sidewalk Slam'e alıyor. Ryback, hızlısından bir tekme atıyor Taker'ın kafasına. Taker'ı kaldırıyor. Oklahama Stampade'i koyuyor ve tuşa gidiyor. 1...2...

Taker atıyor. Ryback rakibini kaldırıyor ve iplere yolluyor. Lou Thesz Press için üstüne atlıyor ancak Taker havada yakalıyor ve köşeye doğru koşturuyor. Snake Eyes! Köşeye vuruyor Ryback'i. İplerden koşarak geliyor. BIG BOOT! Ryback eğiliyor. Taker'ın bacaklarının arasından eğilip iplere koşuyor. Sekip geliyor. Şimdi Lou Thesz Press geliyor. Taker'ın üstüne çıkıp yumrukluyor. Yumruklaması bitince Taker'ı kafasından tutup zemine birkaç kez vuruyor. Köşeye geçiyor ve Taker'ın kalkmasını bekliyor. Feed Me More diyor tüm arena. Taker kalkıyor. Ryback, running clothesline için elini kaldırdığı sırada Taker Big Boot vuruyor. Ryback ne olduğuna anlam veremeden yere yapışıyor. Taker zaman kaybetmeden Ryback'i kaldırıyor. TOMBSTONE PILEDRIVER! Hayır. Ryback arkaya veriyor yükünü. Tersine 69 oluyor. Taker'ın kafası alt tarafta kalıyor. Ryback, dövüşçü günlerinin hatrına Taker'ın kafası alt taraftayken diziyle birkaç darbe vuruyor. Ardından Taker'ı omzuna alıyor ve çeviriyor. DOMINATOR! DOMINATOR YAPIYOR BEKLENMEDIK BİR SEKİLDE!

ryback_6.PNG

Ryback ayağa kalkıyor. Bittin gotik piç diyor ve Taker'ı kafasından tutup kaldırıyor. Boğazına yapışıyor ve nefesini kesene kadar sıkıyor. Taker iyice bitap düşünce boğazından tutarak Gorilla Press'te kaldırıyor. Ringin etrafında tur atarak Taker'ı cümle aleme afişe ediyor. Tur tamamlandığında ana kameranın açısına geliyor ve Taker'ı bırakıyor. Omzuna düşüyor. GORILLA PRESS POWERSLAM YAPYOR! Tuşa gitmiyor. Taker'ın kalkmasını bekliyor. Köşeye geçiyor ve tauntunu yaparak kalkmasını bekliyor. Ancak 2 dakika geçmesine rağmen kalkmıyor. Hadi amınakoyim seni mi beklicez diyor ve kendisi kaldırıyor. Vertical Suplex'te kaldırıyor. Ardından omzuna alıyor. İki üç adımda hızı ayarlayıp koşuyor. SHELL SHOCKED! UNDERTAKER'A SHELL SHOCKED YAPIYOR VE TUŞA GİDİYOR. 1....2.....3

ryback_4.jpg

Kazanan: Ryback

Ryback, Taker'ı deyim yerindeyse dinlene dinlene yeniyor. Geçen hafta yaşananların acısını çıkartıyor Taker'dan. Ringin köşesine çıkıp kaslarını gösteriyor. Bu kadar şov yeter diyerekten köşeden iniyor. Söve söve ringden ineceği sırada duruyor. Taker'a tekrar dönüyor. Maç sırasında Taker'ın kafasındaki bandanayı şimdi fark ediyor. Edepsiz 60 yaşında adamsın hala bandana takıyorsun diye avazı çıktığı kadar bağırıyor. Taker'ın kafasındaki bandanayı çıkartıp ringin dışına fırlatıyor. Siktir git asabımı bozma diye de son bir ekleme yapıp Taker'ı ayağıyla iterek ringden atıyor. Tekrardan galibiyet gösterisi yapıyor ve bu görüntülerle reklamlara gidiliyor.

paybackayrac.png

dz.jpg

Arka alanda PGW Takımlar Şampiyonları D-Generation Z'yi görüyoruz. Unvanlarına bakıp birbirlerini gazlıyorlar. Bu sırada bir ayakkabı sesi geliyor ve ikili ayağa kalkıp odanın dışına çıkıyorlar. Ve SUPERSTARS GM ile karşılaşıyorlar!

gm.jpg

Superstars GM: Yerine geç Heath! Sen de Justin! Kısa keseceğim. Dolayısıyla unvanlarınızla aşk yaşamayı bırakıp beni dinleyin. Siz beni galiba Regal ile Cornette ile falan karıştırıyorsunuz. Ben sorumsuzluğu kaldıracak biri değilim anlıyor musun dostum? Maçınız olmasına rağmen Mayhem'de yoktunuz bile. Şimdi bu Payback'de de arka alanda yatmak üzere karar kılmışsınız. Kaçamazsınız. Size D-Generation Z dediysem ve günümüzün Triple H'i, Shawn Michaels'ı olarak lanse ettiysem bunun bir sebebi var. Survivor Series'de unvanınızı eski şampiyonlardan biri Humberto ve onun seçtiği bir partnere karşı savunacaksınız.

Gabriel ve Slater bozuluyor biraz.

Superstars GM: Bu partnerin kim olduğunu söylememe gerek yoktur sanırım.

dz2.jpg

Gabriel ve Slater ağızlarını eğip Superstars GM'e bakıyorlar. GM onlara ters bir bakış atıp oradan ayrılırken bir ses duyuluyor.

Matt Riddle: Cumartesi görüşürüz çocuklar.

gferfwer.png

Matt Riddle: Bizdeki de işte böyle bir t*şşak!

Riddle t*şşaklarını gösteriyor ve oe gülüşünü yapıp oradan ayrılırken kameralar kapanıyor.

paybackayrac.png

Göl kenarındaki bir eve bağlanıyor kameralarımız. Kargaların dallarına konduğu çok eski bir ağacın karşısında taş bir ev görüyoruz. Gri ve metruk havanın ortasında yorgun argın yürüyen bir figür, çevresine şöyle bir baktıktan sonra ateş yakmaya çalışıyor.

"...pişmanlıklarla dolu bir ömür sürecek..."

Figür kafasını kaldırıyor ancak kameralarımız bu kişiyi net bir şekilde seçebilecek yakınlıkta değil. Figür yavaşça göl kıyısına doğru bakıyor ve kargaların gaklama seslerinin arasında duymuş olduğu fısıltıları takip ediyor.

"......hepsi onu terk etti, çok yalnız hissediyor........"

Adımları onu göl kenarına götürürken figürün suya doğru baktığını görüyoruz. Yavaşça suyun içerisine eğilip elini içeri doğru sokuyor.

i6Z0vWJB_o.png

Figür kafasını kaldırırken yüzünü net bir şekilde seçebilen kameralarımız, siyah ve beyaza boyanmış çarpık bir surata odaklanıyor.

"................ARINMA, Survivor Series................"

paybackayrac.png

Jim_Cornette_at_a_GFW_show_in_June_2015.jpg

No More Mr. Nice Guy! PGW'nün sahibi ve PAYBACK'in GM'i, Jim Cornette girişte gözüküyor. Cornette ringe doğru ilerlerken, kolunun altında iki tane kontrat olduğunu görüyoruz. Ringe baktığımızda ise geniş bir masa var. Cornette ringe girip kontratları masanın üstüne koyuyor ve masadaki mikrofonlardan birisini alıyor.

Jim Cornette: Gecenin büyük olayında, yine karşınızdayım. Bu gece, Survivor Series öncesindeki son dönemeci halledeceğiz. Gördüğünüz gibi, masada iki kontrat var. Birisi, hepinizin bildiği gibi, olacak MAYHEM vs. PAYBACK, 5'e 5 elemeli takım maçı için. Diğeri ise PGW Championship Kemeri ve World Heavyweight Championship Kemerinin ortada olacağı maç için. Elbette, istemesem de MAYHEM takımı bu gece burada olacak. Gerçi Will Ospreay için emin değilim, kendisine nedense ulaşılamıyormuş. Ama bunlardan önce, hepinizin aklında kalan soruyu tamamlayacağım. PAYBACK takımının kim olduğunu sizlere göstereceğim. Karşınızda, PAYBACK takımı!

intro-1677797141.jpg

ADAM COLE İLK GELEN İSİM OLUYOR! Geldiği andan beri canla başla çalışan Adam Cole, PAYBACK takımının ilk ismi oluyor. Ringe girmeden önce BOOOM chantini atıyor ve PAYBACK resmen kulak yaracak bir şekilde eşlik ediyor ona. Cole ringe girip, Cornette'in elini sıkıyor. Ardından masaya yöneliyor ve kontratı imzalıyor. Ardından masadaki diğer mikrofona yöneliyor.

Adam Cole: Buraya geldiğimden beri, PAYBACK adına her şeyi yaptım. Buraya sizler için geldim. Adam Cole'un olduğu taraf, her zaman kazanan taraf olmuştur. Bay Cornette, şu anda galibiyeti garantilediniz. Sizleri tebrik ederim. Çok yaşa PAYBACK!

dominik-mysterio-3.jpeg

DOMINIK MYSTERIO, PAYBACK TAKIMININ İKİNCİ İSMİ OLARAK GELİYOR! Dominik ringe doğru ilerlerken, Salı günü MAYHEM'de yaşananları tekrardan izliyoruz. Dominik ringe girip köşede seyirciyi selamladıktan sonra kontratı imzalıyor. Ardından Cole'dan mikrofonu alıyor.

Dominik Mysterio: Uzun uzun lafa gerek yok. Bir aile bağına falan da gerek yok. Ben, MAYHEM'e baktığımda, bir avuç zavallı görüyorum. Onları ezmek de, bana düşer.

humberto.jpg
image.png

HUMBERTO GARZA, PAYBACK'IN ÜÇÜNCÜ İSMİ OLARAK GİRİŞTE! Hemen arkasından da Orrrrrrrrrrrrrrrrrrrr*spu çocuğu Matt Riddle geliyor. Riddle daha coşkulu gelirken, Humberto daha yavaş bir şekilde ringe geliyor. Matt Riddle insanları high five için darlıyor, bu sırada Humberto'da kontratı imzalıyor. Humberto mikrofonu alacakken Riddle araya giriyor.

Matt Riddle: Kızlar, size gerçek bir oç olarak, nasıl MAYHEM'i altıma alacağımı anlatayım.

Jim Cornette: Riddle maçta olan sen değilsin. Şimdi çık ringden.

Matt Riddle: Nasıl ya, şimdi sen benim alfalığımı görmüyor musun?

Jim Cornette: Ringden çık, yoksa kovulursun.

Matt Riddle ringden çıkıyor. Humberto tek kelime edemeden, yeni bir müzik duyuluyor.

truth_2.PNG

R-TRUTH GELEN İSİM OLUYOR! Truth tek başına geliyor. Cornette kendi taraflarında güçlü bir isim görmekten memnun gözüküyor. Truth kontratı imzaladıktan sonra Cornette mikrofonu gösteriyor ama Truth ile aralarında bir şey fısıldaştıktan sonra, direkt kendisi alıyor.

Jim Cornette: Karşınızda PAYBACK'in en güçlü, en iddialı, en cesur ve PAYBACK için en çok uğraşan isimleri burada. Ama gördüğünüz gibi, burada sadece dört isim var. Beşinci isim için uzun zaman düşündüm. Sonrasında onu, gözümüzün önünde görmediğimizi fark ettim. O aç canavarı, sahaya sürmeye karar verdim. Hanımlar beyler, işte karşınızda, PAYBACK'in beşinci üyesi;

11a85b388c861e8903be649f6c1a434e.jpg

BATISTA! DAVE BATISTA, PAYBACK TAKIMININ BEŞİNCİ ÜYESİ! Kimsenin beklemediği bir isim olarak, Batista ringe yöneliyor. Takım arkadaşlar bile şaşkın durumda. Batista ağır adımlarla ringe giriyor ve girer girmez kontratı imzalıyor. Batista imzayı attıktan sonra masadaki mikrofonlardan birisini alıyor.

Batista: Hollywood'dan buraya kadar geldiğim, ne kadar süre oldu Jim, beni niye bu kadar beklettin? İçimdeki savaş açlığını, niye beklettin? Bad Blood'dan beri buradayım ama bana hakkı şimdi verdin. İnan bana, bütün hırsımı MAYHEM'e karşı kusacağım.

Jim Cornette: Çok güzel, çok güzel. O zaman, bu gurur tablosunu tamamlamak için, sadece bir isim kaldı. PGW'nün en iyi şampiyonu, GOLDBERG!

maxresdefault.jpg

INVASION! Müzik çalıyor, çalıyor ve çalıyor. İnsanlar Goldberg'i bekliyor ama gelen giden yok. Herkes şaşkın bir halde. Müzik artık tekrara binerken kesiliyor. Goldberg sonunda girişte gözüküyor.

image.png
556.JPG

Ama yerlerde sürünüyor Goldberg. Goldberg'in peşinden gelen isim ise Will Ospreay! Ospreay'in elinde sandalye var. Goldberg kaçmaya çalışınca tekrardan sırtına indiriyor. Bunu gören Adam Cole ve Humberto Garza, Ospreay'e doğru koşmaya başlıyor.

john-morrison-28482.png
jeff-hardy-courtesy-tnajpg.jpg

SEYİRCİLERİN ARASINDAN BİRDEN ÇIKAN JEFF HARDY VE JOHN MORRISON ÇIKIYOR! Morrison ve Hardy, Cole ve Garza'ya dalıyor bir anda. İkisi de yere düşüyor. Resmen pusuya düşüyorlar. Cole ve Garza çaresiz bir şekilde yerde tekmeleniyor. Ospreay ise Goldberg'e sandalye ile vurmaya devam ediyor. Cornette şaşkınlıkla olanlara bakarken, başka bir ses daha geliyor.

Nigel-McGuinness.png
9111.jpg

BU SEFER DOMİNİK VE BATİSTA'YI RİNGİN DIŞINA ÇEKİYORLAR! ONLARI ÇEKEN İSİMLER İSE NİGEL MCGUINNESS VE JOHN CENA! Cena, Batista'yı ringin dışına çektiği gibi bariyerlere doğru fırlatıyor. Batista bariyerlere çarpıp, sonrasında seyircilerin arasına düşüyor. Nigel ise Dominik'i basamaklara doğru fırlatıyor. Ringde ise kalan isimler sadece Truth ve Cornette oluyor. Birkaç saniye önceki kutlama, şimdi bir şişe kırılması ile değişiyor.

Adam_Page_2021.jpg

BU BİR METAFOR DEĞİL! TRUTH ŞAŞKINCA ORTALIĞA BAKARKEN, ARKASINDAN GELEN BİR BİRA ŞİŞESİ DARBESİ İLE YERE SERİLİYOR! BUNU YAPAN İSİM İSE ADAM HANGMAN PAGE!!! PAYBACK'in her bir üyesi, şovlarının sonunda dayak yiyor. Herkesi tamamen yere seriyorlar. Ardından ringe doğru yöneliyorlar. 6 adam da ringe giriyorlar. Cornette, altı adama karşı, ringde tek kalıyor. Yalvarıyor ama nafile. OSPREAY MASADAKİ KALEMİ ALIYOR VE CORNETTE'İN ALNINA SAPLIYOR! CORNETTE YERE SERİLİYOR! Ardından kanlı kalemi alıyor ve kontrata imza atıyor. Sonrasında kemeri Nigel'a veriyor, Nigel'dan Cena'ya, Cena'dan Jeff'e, Jeff'den Morrison'a ve Morrison'dan da Hangman'e. MAYHEM tarafı gururla bakarken, Morrison masadaki mikrofonu alıyor.

john-morrison1.jpg

John Morrison: SURVİVOR SERİES'İN TARTIŞMASIZ KAZANANI MAYHEM'DİR. BU DA NOKTA!

MAYHEM takımı ringden ayrılırken, Nigel, Cole'un ayaklandığını görüyor. JAWBREAKER LARIAT! Sadece Nigel da değil! Cena'dan Batista'ya FU! Morrison'dan, yerde yatan Truth'a STARSHIP PAIN! Hangman'den Dominik'e DEADEYE! Ve son olarak Hardy'den Humberto'ya, TWIST OF FATE! MAYHEM takımı tekrardan yere seriyor PAYBACK'i. MAYHEM takımı ringden ayrılırken, Ospreay, Goldberg'i ringe doğru atıyor. Goldberg'in kafasını defalarca kez basamaklara doğru vuruyor. Goldberg'in kafası yarılıyor ve alnından kan gelmeye başlıyor. Ama Ospreay tatmin olmamış bir şekilde ringin altına bakıyor. Bir şey arıyor.

OSPREAY UZUNCA BİR ÇELİK ZİNCİR BULUYOR. ZİNCİRİ GOLDBERG'İN BOYNUNA GEÇİRİYOR! İPLERİN ARASINDAN GEÇİRİYOR ZİNCİRİ VE KENDİSİ DE RİNGE GİRİYOR. ZİNCİRİ ÇEKMEYE BAŞLIYOR OSPREAY! GOLDBERG'İ RESMEN BOĞUYOR! KAN GOLDBERG'İN SURATINI KIRMIZIYA BOYARKEN, ÇARESİZCE ZİNCİRİ ÇIKARTMAYA ÇALIŞIYOR AMA NEFESİ BİTİYOR VE ÇABALARI AZALIYOR!

Ospreay zinciri sıkarken, yerdeki Cornette, Ospreay'i ayağından tutuyor. Ospreay bunun üstüne zinciri bırakıyor ve Goldberg hareketsiz bir şekilde yere seriliyor. Ama bu sefer Cornette'e dönüyor ve Cornette'i kulaklarından tutup ayağa kaldırıyor. Ospreay sonrasında kafayı gömüyor Cornette'e. Cornette cansız bir halde. Cornette'i ringdeki masaya yatırıyor Ospreay. Ardından masaya kendisi de çıkıyor. Ospreay, Cornette'i bacaklarının arasına alıp kaldırıyor. STORM DRIVER '97!!!

568ab771246d1cd5.jpg
newjapan-ospreay-twobelts-645x370.jpg

Sağlık ekipleri koşarak alana yaklaşıyor. Hem Cornette hem Goldberg sedyeye alınıyor. Geri kalan PAYBACK takımı ile de ilgilenmeye başlıyorlar. Ringde ayakta olan tek isim olan Ospreay ise, önce kendi World Heavyweight Championship kemerini, sonra PGW Championship kemerini alıp omuzlarına koyuyor. Şov, Ospreay'in ayakta kapatması ile sonlanıyor.

PGW PAYBACK #8
Prestige Grand Wrestling LLC
™ & © 2023
All Rights Reserved

Son düzenleme:

Kras Mazov

Tractatus
Konular
33
Beğeni sayısı
1,179
PG Nakit
130
RPG Karakteri
Velveteen Dream
Favori Güreşçi
Eddie Guerrero
Olum bi promo daha atacaktım şov ne ara geldi patroon. Promoma seni de sokacaktım da vakit kalmadı. Görünce nedenini anlayacaksın. @Gloom

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: