Atatürk Fotoğrafına Saygısızlık Yapan Elemanın Cezaevine Götürülüş Anı

Styles Clash

littlefinger
Konular
93
Beğeni sayısı
1,818
PG Nakit
510
Favori Güreşçi
AJ Styles
Yoo ben öyle demedim abi. Cezası da olsun. Sadece bahsi geçen ceza malın eğitim hayatını temelli bitirip adamı direkt olduğundan daha radikal olmaya itmesin. Ben hiçbir zaman, hiçbir durumda 'pollyannacılık' oynamadım. En mantıklı olanı neyse o olsun diyorum. İfade özgürlüklerini de kendim koşulsuz olarak desteklemiyorum zaten. Kesinlikle cezası olması gereken bir hareket ama her ceza insanı direkt toplum dışı bırakmaya yönelik olmamalı. Zaten ne verirler, nereye bağlanır işin sonu onu da bilmiyorum. Görelim.

O zaman hemen hemen aynı paydadayız ama bu çocuğu bu zihniyetten almak zor.

Şimdi bazı hesaplar daha çocuk vs diyor. Evet bu durum buraya gelmemliydi ama Cb'ye hakaret sebebiyle göz altına alınan çocuklar için itiraz edilmediği için bugünlere geldik. Kimse ağlamasın (seni tenzih ederim)

Gloom

futuresex lovesound
Konular
2,076
Beğeni sayısı
1,592
PG Nakit
385
1
O zaman hemen hemen aynı paydadayız ama bu çocuğu bu zihniyetten almak zor.

Şimdi bazı hesaplar daha çocuk vs diyor. Evet bu durum buraya gelmemliydi ama Cb'ye hakaret sebebiyle göz altına alınan çocuklar için itiraz edilmediği için bugünlere geldik. Kimse ağlamasın (seni tenzih ederim)
Ben zaten senin yazdıklarını biliyorum bu forumda, çoğu konuda aynı paydadayız. Ondan hiç yanlış anlamıyorum, tenzih ettiğini de anlıyorum.

Bütün saçma sağan tutuklanma sebeplerine bakarsak bu da tam olması gereken dediğin gibi. Sağlamından uzaklaştırma ya da direkt olarak hayatını karartmayacak ama burnundan getirecek bir ceza alsın isterim. Daha çocuk demek bence de anlamsız. 9-10 yaşında değil. Biz de 17 olduk, böyle andaval olmadık.

Kara

-
Konular
157
Beğeni sayısı
1,253
PG Nakit
740
Favori Güreşçi
Roman Reigns
Kafasını ezerek, kafalarını ezerek daha iyi hale gelebilmiş toplumların örnekleri mevcutsa onu yapsınlar.

Birilerinin kafasının ezilmesi gereken suçlar da var elbet ama bu konuyla alakasız.
Bu ülkede Atatürk'ten nefret eden, hakaretler yağdıran, eline güç geçirse şeriat adı altında kendileri gibi olmayan herkesi kırbaçlamayı hayal eden milyon tane insan var. Bunlar herhangi bir şekilde topluma kazandırılmaz ve eğitilmez. Bu çocukta aşağı yukarı bahsettiğim zihniyetin ürünlerinden biridir. Bunların anlayacağı tek dil şiddet.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: