Atatürk Fotoğrafına Terbiyesizlik Yapan İmam Hatipli

Kara

-
Konular
157
Beğeni sayısı
1,253
PG Nakit
740
Favori Güreşçi
Roman Reigns
Hangi degere hakaret etmis olursa olsun, resit dahi olmamis bir lise ogrecisinin uzerine kuduz kopek gibi gitmek, olum tehditleri vesaire yollamak hayvanliktir. Medeniyetsizliktir. Iki tarafa da cok cok uzuluyorum.
Yılanın başı küçükken ezillmeli. Yaptığı her şeyin farkında bu arkadaş. Başına gelebilecek şeylerinde farkında. Bir şeyleri idrak etmeye başlayacağı yaşı çoktan geçmiş. Umarım "ama o lise öğrencisi" denilerek paçayı kurtaramaz. Ülkede zaten bol bol Atatürk düşmanı yobaz var. Bugün bunlara gereken yapılmazsa çoğalarak artacak bu işler. Linçin gerekli olduğu anlardan biri.

Styles Clash

littlefinger
Konular
93
Beğeni sayısı
1,818
PG Nakit
510
Favori Güreşçi
AJ Styles
Normalde ben de daha genç ifade özgürlüğü derdim ama bugün müfredatta sırf dini değerlere karşı diye evrim teorisi yok, anti-lgbt propagandası var. RTE'ye vr İslam'a dair bir hakarette bulunduğunda ise polis seni 24 saat içerisinde adresinizden ayakkabılarınızı giymenize fırsat bulmadan alıyor ve hayatınız kararıyor.

Seçimden sonra akpli birisine ekmek vermedi diye fırın mühürlediler. Bir kadın kafede arkadaşıyla sohbet ederken yan masadaki müşteri kadının RTE hakaretlerini ses kaydına alıp polise ihbar etti. Kanal 7 muhabiri durduk yere bir vatandaşa "başörtüme laf atıyor" diye iftira attı. Kadın karakola ifade vermeye gidiyor. @Caliph kanki senin muhalif duruşunu biliyorum ama yok Devaymış yok liberalizmmiş ayağına kökten dinci lavuklar şu yazdıklarımın hiçbirine itiraz etmedi. Şimdi gelmişler ifade özgürlüğü diyorlar. HADİ CANIM SİZ DE!

Bu çocuğun yaptığı ülke değerlerine büyük bir SAYGISIZLIKTIR! BU CEZASIZ KALMAMALIDIR ÇOK NET!

Eline fırsat verseler sizin kafanızı kesecek cihatçı bir ergenin duyarını kasamayacağım arkadaşlar. Hatta ileri gidiyorum inşallah şöyle ağzı burnu yamulur. Dine hakaret yasak olacak, RTE'ye hakaret yasak olacak ama ülkeyi kuran kişiye hakaret ifade özgürlüğü...

Caliph

british master
Konular
204
Beğeni sayısı
1,373
PG Nakit
745
RPG Karakteri
Paul Heyman
1
Normalde ben de daha genç ifade özgürlüğü derdim ama bugün müfredatta sırf dini değerlere karşı diye evrim teorisi yok, anti-lgbt propagandası var. RTE'ye vr İslam'a dair bir hakarette bulunduğunda ise polis seni 24 saat içerisinde adresinizden ayakkabılarınızı giymenize fırsat bulmadan alıyor ve hayatınız kararıyor.

Seçimden sonra akpli birisine ekmek vermedi diye fırın mühürlediler. Bir kadın kafede arkadaşıyla sohbet ederken yan masadaki müşteri kadının RTE hakaretlerini ses kaydına alıp polise ihbar etti. Kanal 7 muhabiri durduk yere bir vatandaşa "başörtüme laf atıyor" diye iftira attı. Kadın karakola ifade vermeye gidiyor. @Caliph kanki senin muhalif duruşunu biliyorum ama yok Devaymış yok liberalizmmiş ayağına kökten dinci lavuklar şu yazdıklarımın hiçbirine itiraz etmedi. Şimdi gelmişler ifade özgürlüğü diyorlar. HADİ CANIM SİZ DE!

Bu çocuğun yaptığı ülke değerlerine büyük bir SAYGISIZLIKTIR! BU CEZASIZ KALMAMALIDIR ÇOK NET!

Eline fırsat verseler sizin kafanızı kesecek cihatçı bir ergenin duyarını kasamayacağım arkadaşlar. Hatta ileri gidiyorum inşallah şöyle ağzı burnu yamulur. Dine hakaret yasak olacak, RTE'ye hakaret yasak olacak ama ülkeyi kuran kişiye hakaret ifade özgürlüğü...
Ben söylemem gerekenleri Twitter'da yazdım, buraya taşımaya gerek yok. Bu konu hakkında uzunca bir şeyler de karalamak isterim fakat yorumlara ve görüşlere bakılırsa çok kişiyle papazlık oluruz gerek görmüyorum o yüzden. Buranın %98'i sevdiğim insanlardan oluşuyor çünkü.

ajkoy2j

bana kitap al
Konular
2
Beğeni sayısı
137
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
AJ Styles
Yılanın başı küçükken ezillmeli. Yaptığı her şeyin farkında bu arkadaş. Başına gelebilecek şeylerinde farkında. Bir şeyleri idrak etmeye başlayacağı yaşı çoktan geçmiş. Umarım "ama o lise öğrencisi" denilerek paçayı kurtaramaz. Ülkede zaten bol bol Atatürk düşmanı yobaz var. Bugün bunlara gereken yapılmazsa çoğalarak artacak bu işler. Linçin gerekli olduğu anlardan biri.
Kanunlara gore cekmesi gereken cezayi cekmeli, hapisse de hapistir. Beni insanlardan gordugum tavir uzuyor. Ataturk benim de degerim, ben de bir posta sovdum bu cocuga videoyu gorunce. Meseleleri insanlarin uzerine yurumeyle, olum tehdidiyle, linc ile cozmeye calismayi katiyen dogru bulmuyorum ama. Bu tarz tepkiler tam tersi misilleme etkisi yaratiyor karsi tarafta. Korkuyla, baskiyla bir sey ogretilmez. Burda da alttan alttan laf sokmus millet bana. Normalimizin ne hale geldigini gormek cok moral bozucu ve gelecege dair umut kirici benim adima.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: