ŞOK HABER: Kaan Kazgan ve Savaş Cebeci Kavga Etti!

god is an astronaut

too audiological to be deaf
Konular
27
Beğeni sayısı
763
PG Nakit
165
RPG Karakteri
''The Fallen Angel'' Christopher Daniels
Olm forumda ne çok seveni varmış sevmiyorum kardeşim adamı. Sürekli karşıma şu kadar yedik bu kadar yedik diye çıkıyor. Adam diyete başlasa ne bileyim yemek alışkanlığını azaltsa dünyadaki açlık sorunu çözülür. Bana aşırı görgüsüz geliyor.

Dayı arz talep meselesi, olay sevmemen değil de kanlar içine kalana kadar dayak yesin istiyorsun normal mi bu? Tuna Tavus'u da sevmem bu arada

Maraz Ali

Founder of Pashanation
Konular
18
Beğeni sayısı
138
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
Savaş cebeci dayak yerken bişey diyip küfür ediyo. Hop ana bacı yok falan diyolar orda. Küfürden önce ne diyo tam anlamadım orayı.

Konular
192
Beğeni sayısı
1,069
PG Nakit
1,240
Favori Güreşçi
Becky Lynch

21.yy İslam önderi Savaş Cebeci'yi döven adamın lisansı iptal edilecek.

Yorumsuz...

Kaan açıkladı, yurtdışında (ABD vs.) dövüşmek için lisans şartı yokmuş. İptal edileceğini zannetmiyorum ama edilse bile adam Türkiye sınırları içerisinde yapmıyor zaten bu işi.

Heartbroken Kid

real lies
Konular
206
Beğeni sayısı
1,070
PG Nakit
380
RPG Karakteri
John Morrison
Favori Güreşçi
Lexi Luna
1
20 dakika once corbacida bu mac hakkinda konusuyoduk arkadaslarla. abi cok belliydi kaanin delecegi, adam bir kere profesyonel dovuscu. savas dua etsin kaanin abisi gelmemis gelse sag cikamazdi.

Cyber

PG.com Kullanıcısı
Konular
4
Beğeni sayısı
159
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
Kaan hiç risk almadan direkt takedown atıp bitirmiş. Savaş'ta o takedownu bozucak güç yoksa 100 kere dövüşseler 100'ünde de dayak yer aynı şekil.

En azından ayakta kalıp işi strikinge çevirse Savaş yalandan bir KO alabilirdi belki ama yerde profesyonel birine karşı şansın negatif değerlerde.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: