ŞOK HABER: Kaan Kazgan ve Savaş Cebeci Kavga Etti!

Spear of Chaos

PG.com Kullanıcısı
Konular
365
Beğeni sayısı
795
PG Nakit
855
RPG Karakteri
Brock Lesnar
Favori Güreşçi
Seth Rollins
alwişköfawlşaiwköfwaşl kanka hala anlam çıkarmaya çalışıyorsun ya adam dümdüz geldi dövdü gitti helal olsun diyor
Cümle anlamları öyle, arkasındaki anlam farklı olabilir ben savas'in o kadar bağırıp cagirdiktan sonra böyle r yapip kacacagini sanmıyorum. Karakteri de böyle değil zaten.

god is an astronaut

too audiological to be deaf
Konular
27
Beğeni sayısı
763
PG Nakit
165
RPG Karakteri
''The Fallen Angel'' Christopher Daniels
Cümle anlamları öyle, arkasındaki anlam farklı olabilir ben savas'in o kadar bağırıp cagirdiktan sonra böyle r yapip kacacagini sanmıyorum. Karakteri de böyle değil zaten.

r yapıp kaçma yok işte kavgayı ettiler ve yenildim diyor yani. Ne yapsın adam aksini iddia edecek hali yok

Styles Clash

Littlefinger
Konular
92
Beğeni sayısı
1,631
PG Nakit
470
Favori Güreşçi
AJ Styles
Tuna Tavus ne yaptı sana?

Olm forumda ne çok seveni varmış sevmiyorum kardeşim adamı. Sürekli karşıma şu kadar yedik bu kadar yedik diye çıkıyor. Adam diyete başlasa ne bileyim yemek alışkanlığını azaltsa dünyadaki açlık sorunu çözülür. Bana aşırı görgüsüz geliyor.

ReQuem

#uncensored
Konular
1,654
Beğeni sayısı
1,656
PG Nakit
1,850
Favori Güreşçi
Jon Moxley
1 1
Olm forumda ne çok seveni varmış sevmiyorum kardeşim adamı. Sürekli karşıma şu kadar yedik bu kadar yedik diye çıkıyor. Adam diyete başlasa ne bileyim yemek alışkanlığını azaltsa dünyadaki açlık sorunu çözülür. Bana aşırı görgüsüz geliyor.
Kendi halinde takılıp yemeğini yiyor ağabey. Dayaklık bir şeyi yok.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: