RPG Karakter Merkezi

keka

🍓
Konular
36
Beğeni sayısı
984
PG Nakit
325
Karakterimin senaryosu Survivor Series'de sonlandığına göre artık buradan yazabilirim Sami Zayn'i bıraktığımı. Uzun soluklu olmasa da çok iyi bir deneyim oldu benim için. Cezam yoksa menajer sayılabilecek bir karakter ile dönmek isterim.

Boss

𝐓𝐡𝐞 𝐅𝐢𝐧𝐚𝐥 𝐁𝐨𝐬𝐬
Konular
259
Beğeni sayısı
2,141
PG Nakit
0
Onaylıyorum.

Karakterimin senaryosu Survivor Series'de sonlandığına göre artık buradan yazabilirim Sami Zayn'i bıraktığımı. Uzun soluklu olmasa da çok iyi bir deneyim oldu benim için. Cezam yoksa menajer sayılabilecek bir karakter ile dönmek isterim.
Cezanız yok, istediğiniz zaman yeni karakterinizi talep edebilirsiniz.

Caliph

british master
Konular
204
Beğeni sayısı
1,373
PG Nakit
745
RPG Karakteri
Paul Heyman
1
Karakterim Chavo Guerrero'yu bırakıyorum. RPG ilk başladığında oldukça ilgi çekici ve belli bir dönem baya makaranın dönmesine sebep olan karakterime böyle bir son vermek istemezdim. Fakat oyunla bir süredir ilgilenemiyordum, hayat yoğunluğu ve stresinden kaynaklanan unsurlardan dolayı. Troll oynarım diye aldığım karakteri, kısa dönem bile olsa oyunun en zirve isimlerinden birisi yapma fırsatı yaratan ekibe teşekkür ederim tekrardan. (Hayali olmayan şirkette ilk ana kemerimi aldım, boru mu...) Son olarak eğer ceza gibi bir durum olmayacaksa oyuna devam etmeyi düşünüyorum, oyunu ve hayatı bir arada sürdürebileceğim ve sorumluluğu az olan menajer vari bir karakterle.

Spear of Chaos

PG.com Kullanıcısı
Konular
366
Beğeni sayısı
802
PG Nakit
855
RPG Karakteri
Brock Lesnar
Favori Güreşçi
Seth Rollins
1 hafta öncd özelden ekibe ilettim ama ilgilenen olmadı bari burada yazayım. Stardust'ı bırakıyorum, eğer ceza yemeyeceksem karakter değiştireceğim yersem de 1 ay bekleyip değiştireceğim.

Boss

𝐓𝐡𝐞 𝐅𝐢𝐧𝐚𝐥 𝐁𝐨𝐬𝐬
Konular
259
Beğeni sayısı
2,141
PG Nakit
0
1 hafta öncd özelden ekibe ilettim ama ilgilenen olmadı bari burada yazayım. Stardust'ı bırakıyorum, eğer ceza yemeyeceksem karakter değiştireceğim yersem de 1 ay bekleyip değiştireceğim.
Görmemişim kusura bakmayın. Ekip içerisindeki koordinasyon sorunu ile uğraşırken, oyuncularımızla ilgilenemedik ne yazık ki. Talebinizi onaylıyorum. İlk karakter değiştirme talebiniz olduğu için, her oyuncuya sunduğumuz gibi, size de karakter değiştirme hakkını sunuyoruz. Yeni bir karakter talep edebilirsiniz.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: