RPG Karakter Merkezi

Chairman

Emekli Üye
Konular
74
Beğeni sayısı
785
PG Nakit
0
Şov taslakları yaparken göz yormaması amacıyla sahiplerinin inaktif olmaları ve şovlara hiçbir reaksiyon göstermeme sebebiyle sırıtan Danhausen, Jack Swagger ve MJF karakterleri boşa çıkarıldı. Bu tür boşa çıkarmalarda olası bir "Ben oynayacaktım" dönütü üzerine karakter geri verilecektir tabi.

Chairman

Emekli Üye
Konular
74
Beğeni sayısı
785
PG Nakit
0
Karakterimi bırakıyorum.

Onaylıyorum. WALTER, sahibinin inaktif duruma geçeceğini bildirmesi ile boşa çıkarıldı. Herkese tanımlanan 1 cezasız karakter değiştirme hakkı olayı ile sahibi istediği zaman yeni karakteriyle veya WALTER ile dönebilecektir.

Akashi

the front man
Konular
632
Beğeni sayısı
1,803
PG Nakit
825
RPG Karakteri
Roman Reigns
Favori Güreşçi
Malakai Black
Onaylıyorum. WALTER, sahibinin inaktif duruma geçeceğini bildirmesi ile boşa çıkarıldı. Herkese tanımlanan 1 cezasız karakter değiştirme hakkı olayı ile sahibi istediği zaman yeni karakteriyle veya WALTER ile dönebilecektir.
Benim 1 ay mı şimdi bekleme süresi?

Akashi

the front man
Konular
632
Beğeni sayısı
1,803
PG Nakit
825
RPG Karakteri
Roman Reigns
Favori Güreşçi
Malakai Black
Sanmıyorum. Kural gelmeden önce Dragon Lee'yi almış olmalısınız. Kontrol ederdim ama o kadar da yapmaya değmez holding yönetmiyoruz. İstediğiniz zaman alabilirsiniz siz de ama bu sefer uzun süreli bir karakter olsun tabii.
Teşekkür ederekten hoşgörünüz için Ryback talep ediyorum. Ne zaman eliniz rahata düşerse debut yaptırabilirsiniz.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: