RPG MAYHEM İçin Part 2

Mamy D Way

🍓
Konular
32
Beğeni sayısı
422
PG Nakit
0
RPG Karakteri
Jeff Hardy
Favori Güreşçi
Adam Cole

dancing.0.gif

Jeff Hardy Gözüküyor!! Son olaylardan sonra onu tekrar konuşma yaparken göreceğiz.

b04aa488863ac2c02e3bacdb052d923b516a9ed8_hq.gif

"Her adam bir haritaya ihtiyaç duyar, kalbinde hayatına yön verecek bir haritaya..."

Jeff Hardy MAYHEM seyricisi tarafından alkış görürken Payback destekçisi seyirciler onun geçmiş bağımlılıkları ile pankart açıyor. Jeff aldırış etmeden devam ediyor.

"Bu işin, istediklerini yapma veya çıkarların için fazlası olduğunu herkesin anlaması gerekiyor. İnsanlar yönlendirilmeyi sever, çünkü bir yere ulaşacaklarına inanırlar. Bu nedenle emirlere uyan kişilerin bir ışığa ihtiyacı olur. Bazen bu ışık bir tepkiden doğar ve aldığın emirlerin sadece gözlerini bağladığını fark edersin. Değersiz görülmeyi, ikinci plan olarak bakılmayı kimse kabul etmemeli. Özellikle ani bir durumda fazlalık olarak görülebilecek güreşçiler hiçbir zaman susmamalıdır. Gösterdiğimiz kaosu biz başlatmasak bunu bizden önce yapacak kişiler vardı. İlk günden beri yaşamış olduğumuz iş zorlukları ve mobbinglerden sonra bu hamleyi onların yapmasına izin veremezdik. Evet ortada bir savaş var çünkü güreşçi kimliklerimizden fazlasına müdahale edildi. MAYHEM güreşçileri ve MAYHEM seyircileri için maçlara çıkmaktan fazlasını yapmak zorundaydık."

Seyirciler her ne kadar farklı taraflarda da olsa Jeff Hardy hayranlıkları yine ağır basmıştır.

1771bfa5a65adf6ba8cbae04aa1f1a97ea2c4af1.gifv

"Bundan yaklaşık bir ay önce MAYHEM için bir tepki göstermek istemiştim. MAYHEM için çalışan teknik ekibin işini daha ciddiyetsiz bir şekilde yapması, güreşçilerin kovulma ihtimali ve tehdit unsurlarından ötürü beni seven veya sevmeyen herkes için düşünmeden elime mikrofonu alıp kendimi açık hedef haline getirmeyi göze aldım. Bugün sessiz kalırsan yarın senin için sesini çıkaracak kimse kalmaz ve ben de gelecek için ve MAYHEM için bir şeyler ifade etmek isteyen kim varsa bu riski onlar için göze almayı tercih ettim. Göstermiş olduğum tepkiye destek olan, tezat fikirlere sahip olan iki meslektaşım birbirlerine hakaret etmeden MAYHEM için arkamda durdular. Çünkü hepimiz biliyoruz ki bu kaosun oluşmasının en büyük sebebi MAYHEM'e zarar vermek isteyen insanlar. Daha az arka alan imkanları ve çalışanlar tarafından daha az saygı görülmesinden bahsetmek bile istemiyorum. Ben burada MAYHEM'i savunmaya devam edeceğim, ilk günden beri savunduğum bu düşünceyi mücadelem ile destekleyeceğim bir an geldiği zaman olduğum yerde kalamam. Beni Adam Cole'dan farklı yapan şey de tam olarak bu. Kendini bu savaşın içine dahil etmek istiyor, kendi kendine; "geldim, gördüm, gidiyorum" davranışları sergileyerek MAYHEM'e karşı bir bayrak açtığını zannediyor. Tamam geçen gece bize istediğimizi almamıza engel olmuş olabilirsin ama sen sadece kaosa tepki gösteren bir eğrisin. Gördüğün gibi savunmak istediğin şova rahatlıkla geldik, şampiyonlarını tehdit edebildik ve rahatlıkla şovunuzu istediğiniz gidişattan uzak tuttuk. İşte biz buna; "Geldim, gördüm ve gittim" diyoruz. Sonradan dahil olmak isteğini anlayabiliyorum, ama senin için bunca tutumun sebebi muhtemelen hiçbir değer görmeyecek. İstediğin kişiye kendini beğendirmeye çalış yine de başarısız olacaksın. İşte o zaman senin için sesini çıkaracak da birini bulamazsın."

"Bizler kötü adamları oynamıyoruz, hak ettiğimiz değeri ilk şovdan beri göremiyoruz. Bunun üzerine bir de sosyal medyadan MAYHEM'in daha değersiz gösterilmesi de yaşadığımız olayların devam etmesine sebep oldu. Bu işi insanların ailelerine, sosyal hayatlarına ve güreş dışı rollerine taşır iseniz alacağınız karşılığın ne olmasını bekleyebilirdiniz ki? Belki de biz de yaşadığımız olaylara karşı; delirip ismimizi değiştirerek tepki göstermeliydik değil mi? Ama bizler profesyonel olduğumuzu unutmuyoruz, üzgünüm. "

MAYHEM tezahüratları gelir.

9DDnQO.gif

"Günü kurtaran güreşçiler veya korkusundan tepki göstermeyen herkes için tekrar tepki göstermeyi göze alıyorum. Bunu yine yapıyorum, önceki sefer bana olan geri dönüşünü çok iyi hatırlıyorum. Bir problem değil. Beni ve MAYHEM ailesini korumak için yine buradayım. Brand ayrımı bitmesine rağmen hâlâ MAYHEM güreşçileri olarak adlandırılıp daha az değer görecek isek kaybedecek de bir şeyimiz yok demektir. Survivor Series'de bu ayrımı bitirmek için "yine" hepinizin korktuğu o yükseklikten sakatlıkları göze alarak aşağıya atlayacağımdan emin olabilirsiniz. Ne kadar ileriye gidebileceğimi gösterme fırsatı geldi artık."

"Bu bir isyan değil yanlış anlamayın, bir güreşçi olarak bu tepkiyi gösterme hakkına sahibim. Ailem ve hayranlarım için güreşçi kimliğimin arkaya atıldığı bir ortamda sessiz kalamam. Ben bunu yine "güreş" için yapıyorum."​

.
.
.
.

Out: @Netuno @Rise Above Hate @Heartbroken Kid @Layne Staley (ne zaman müsait olursanız)

Rise Above Hate

PG İle Giderim
Konular
200
Beğeni sayısı
1,121
PG Nakit
1,240
RPG Karakteri
Nigel McGuinness
Favori Güreşçi
Becky Lynch

FUCKIN IN THE BUSHES! Nigel McGuinness girişte. Karışık tepkiler eşliğinde ringe geliyor ve Jeff Hardy ile el sıkışıyor. Görevli ona bir mikrofon uzatıyor.

akz2s31.png

Bir brand için bu kadar kenetlenen, bu kadar birbirinin arkasını tutan kaç adam gördünüz? MAYHEM şu anda organize bir şekilde ilerleyen tek oluşum ve bunu beceremeyen bir avuç dolusu işe yaramaz adamın sonu hepinizin malumu. Şampiyon olarak el üstünde tuttukları adamı şimdi Superstars'ın açılışlarından topluyorlar. Ellerinde Goldberg gibi önemli bir koz varken bile kendilerine yeterince güvenmeyip kendilerinden olan bir adamı kurtarmak için güvenlik görevlilerini yönlendiriyorlar. Survivor Series için maçı şimdiden duyuruyorum bayanlar baylar... Team MAYHEM vs. Security Guards! Nasıl ama? Son şovdan sonra iyice netleşmedi mi? Adam Cole şirkete ayak basar basmaz Payback'in başındaki adam konumuna nasıl evrildi sanıyorsunuz? O konumda haftalardır yeller esiyordu da ondan. Adam, bulunduğu konuma başkasının yerine gelmedi, onun tek yaptığı boşluğu kapatmak oldu. MAYHEM'in kanatları altında konforlu bir şekilde bu şirketin kariyer basamaklarını tırmanmak dururken o güçsüzlerin arasında kendine yer bulmak için geldi, ne büyük ahmaklık...

Haftalardır üzerime oynanan oyunlardan biri de şu spikerlik mevzusu... Biliyor musunuz, çalışkanlığımı çekemiyorlar. Hem prime dönemimi aratmayacak şekilde ring içi performansı sergiliyorum hem de 40 yıldır bu işin içindeymişcesine spiker masasını şenlendiriyorum. Bunu şu anki kadroda başka kim yapabilir ki? Ben halimden memnunum, çekemeyen ılık g*tlü ucubeler beni ekranda her ikisini de yaparken izleyebilir ve sinirden tırnaklarını kemirebilir, zira yapabileceğiniz tek şey bu.

Bu adama iyi bakmanızı istiyorum... *Jeff'i işaret ediyor* Bu marka için güreştiği günden bu yana ayrılmadığı bir çizgi var. VEFA ve SADAKAT çizgisi. Bulunduğu yeri çok kısa sürede sahiplendi ve bu hepimizin örnek alması gereken bir davranış. İçimizde böylesine sadık, kararlı adamlar olduğunu görünce bu savaştaki duruşumuzun çok sağlam bir zemine oturduğunu görebiliyorum ve bu da bana galibiyete ne kadar yakın olduğumuzu hissettiriyor. Payback'in elemanları kendi çıkarlarını düşünüp birbirlerini yemeye devam edebilirler. Kendi koltukları sallanmadığı sürece bu savaşı görmezden gelebilirler, biz buna sadece tebessüm ediyoruz. Biz bu savaşta pasif kalıp geri çekilsek bile Payback'in fişini çekecek olan yine Payback'in içindekiler. Siz hiçbir zaman tek vücut ilerleyemeyeceksiniz, bu da sizin sonunuz olacak. MAYHEM bu şirketin tek gerçek markasıdır, bunu size ispatlamamız bile sizin sayenizde olacak. Savaş çanları çalalı çok oldu, sadece siz bunun ciddiyetine varamadınız.

Jeff, Nigel, Venis, Will, Cena, Morrison... Biz buradayız! Ve buradaki duruşumuz MAYHEM için!

...

Heartbroken Kid

real lies
Konular
209
Beğeni sayısı
1,090
PG Nakit
30
RPG Karakteri
John Morrison
Favori Güreşçi
Lexi Luna

OH MY GOD!

Oh My God duyuluyor ve John Morrison girişte gözüküyor. Tauntunu atıp zamanı yavaşlatırken tribündeki çıtırlarla kesişmeyi ihmal etmiyor. Ağır adımlarla ringe geliyor ve kenardan bir mikrofon isteyip konuşmaya başlıyor.

"Herkesin evim dediği ama evi olmayan bir yer vardır, değil mi? Güvende ve huzurlu hissettiği, her şeyden uzaklaşmak için sığındığı bir evi vardır herkesin. O evi kaybetmemek için elinden geleni yaparsın. En büyük düşmanlarınla bile aynı tarafta yer alırsın, Çünkü o ev buna değer. Ve benim evim burası, MAYHEM! Ailem ise sizlersiniz! Küçüklüğümde ailem benle ilgilenmedi bunu çoğunuz biliyorsunuz yada tahmin edebiliyorsunuzdur. Onların bana vermediği desteği sizler hiçbir zaman esirgemediniz. Her düştüğümde beni kaldırdınız. Size bunların boşuna olmadığını kanıtlamak için her gün bir öncekinden daha fazla çalışıyorum. Hep elimden gelenin en iyisini deniyorum, her maç kanımın son damlasına kadar savaşıyorum. Çünkü size bunu borçluyum. O gece Venis'in yarım bıraktığı işi tamamlamak ve kemeri hanemize kazandırmak için Daniels'ın karşısına çıktım. Ve inanın her şeyi denedik. Çok değil neredeyse bundan 3-4 hafta önce kemerini el birliğiyle elinden aldığımız Jeff bile bana yardıma geldi. MAYHEM demek birlik demek. Bir söz vardır "Aynı mahallenin köpekleri aralarında kapışır ama başka mahallenin köpeği geldiğinde birlik olurlar." diye, bizim durumumuz da öyle. Biz o şovu bastığımızda payback "süperstarları" neredelerdi? Karşımıza çıkamadılar, korkudan güvenlik ekibini yolladılar üstümüze. Survivor Series'de paybacki öyle bir ezeceğiz ki bir daha insan içine çıkamayacaklar, o Goldberg denen ihtiyar bir daha bizim şovumuza adım atamayacak. Biz buradayız, tüm ekip. Val, Nigel, Will, Jeff, Cena. Ve evimizi koruyacağız. MAYHEM İÇİN!"

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: