Farah Zeynep Abdullah Vurdu Gol Oldu

RiseGen

Go Further
Konular
5
Beğeni sayısı
67
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
LA Knight
Dava açılma sebebi üzerine acayip bir yorum getirmiş. Fena.

Yok hakim üzerine gitmiş ondan vurmuş, tahrik varmış filan anlamam bu arada. Yılmaz Güney kanıtlanmış şekilde bir hakimi vurmuş, öldürmüş ve yeğeni bu suçu üstlenmiştir. Daha sonra olayın böyle olmadığı anlaşılmış, Yılmaz Güney hüküm giymiş ve hapse girmiştir. Sonra da hapisten firar etmiştir.

Nebahat Çehre'ye yaptıklarını daha söylemiyorum. Düşüncelerine de girmeyeceğim. Zaten kişiliği ortada olan birinin düşünceleri iyi olsa bile... neyse.

satriale

uncensored
Konular
88
Beğeni sayısı
540
PG Nakit
335
RPG Karakteri
Matt Morgan
Favori Güreşçi
Steve Austin ve mOx
Dava açılma sebebi üzerine acayip bir yorum getirmiş. Fena.

Yok hakim üzerine gitmiş ondan vurmuş, tahrik varmış filan anlamam bu arada. Yılmaz Güney kanıtlanmış şekilde bir hakimi vurmuş, öldürmüş ve yeğeni bu suçu üstlenmiştir. Daha sonra olayın böyle olmadığı anlaşılmış, Yılmaz Güney hüküm giymiş ve hapse girmiştir. Sonra da hapisten firar etmiştir.

Nebahat Çehre'ye yaptıklarını daha söylemiyorum. Düşüncelerine de girmeyeceğim. Zaten kişiliği ortada olan birinin düşünceleri iyi olsa bile... neyse.
Abi hakim olmasını vesaire geçtim bak. BİRİNİ ÖLDÜRMÜŞ. Katil ya. Nasıl savunabilirsin birinin canını alan birini. Savunanın katilden farkı yok. Atıf Yılmaz ile başkasının eşiyle ilişkiye girme planı yapmış, hatta iddiasına girmiş bir ahlaksız ayrıca. Ayrıca filmlerinde de ahlak dersi veren bir düzenbaz.

Kara

-
Konular
146
Beğeni sayısı
1,212
PG Nakit
690
Favori Güreşçi
Roman Reigns
Twitter'da ayıço ve tayfasını okuyup gelmiş birşey söylemis. Yılmaz Güney öldükten 40 sene sonra hatırlanıyor ama sen "ölmüş sanatçılardan prim kasan oyuncu" olarak bile hatırlanmayacaksın ölümünden değil 40, 4 sene sonra bile.
Sal artık terörist sevgisini.

Bogi

Jön Türks
Konular
17
Beğeni sayısı
345
PG Nakit
0
Tweet'in doğru yanlışlığını geçtim, yılmaz güney'in geçmişini de geçtim. TR'de şu konjonktürde bir oyuncunun bir adli dava hakkında umarsızca şöyle tweet atabiliyo olması bile baya süper olay sdfhgsdhgdf.

özet: kendince lafı gediğine oturtmuştur.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: