Farah Zeynep Abdullah'ın Story Etkinliğinde Yaşanan İlginç Hadise

Black Widow

İnaktif PG hesabı
Konular
782
Beğeni sayısı
761
PG Nakit
850
RPG Karakteri
Yok
Favori Güreşçi
Jade Cargill
Sanatçıların, tanınmış insanların şöhretini diğer insanları ezmek için kullanmasını sevmiyorum. Karşıdaki kişi her ne kadar kendini bilmez, densiz olursa olsun.
Bu şeye benziyor kötüleri yenmek için sende kötülük yapıyorsun klişe Hollywood film senaryosu. Cidden haklısın ve haklıylen haksız duruma düşmüş o kadının yerinde olsam dava açardım izinsiz fotoğraf ifşa etmek suçtur @Beast Incarnate reis yanlış mı doğru mu sen söyler misin?

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
5,377
Beğeni sayısı
3,690
PG Nakit
3,015
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Bu şeye benziyor kötüleri yenmek için sende kötülük yapıyorsun klişe Hollywood film senaryosu. Cidden haklısın ve haklıylen haksız duruma düşmüş o kadının yerinde olsam dava açardım izinsiz fotoğraf ifşa etmek suçtur @Beast Incarnate reis yanlış mı doğru mu sen söyler misin?
Bildiğim kadarıyla kişinin hesabının açık ya da gizli olması önem arz etmeden bu yaptığı KVKK ihlaline giriyor.

god is an astronaut

too audiological to be deaf
Konular
27
Beğeni sayısı
763
PG Nakit
165
RPG Karakteri
''The Fallen Angel'' Christopher Daniels
FZA görebildiğine göre hesap ve dolayısıyla fotoğraflar herkese açık, isim de vermediği için dava falan da edemezler. Nerden baksan temiz hareket:d

@Beast Incarnate KVKK bu noktada işliyor mu? Instagram'ın bildiğim kadarıyla dava durumları olmasın diye kendi tüketici politikaları var. Hesap açıksa teorik olarak uygulama içinde tekrar paylaşıldığından ötürü bir şekilde açmaza girmez mi bu durum?

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: