Futboldan En Çok Anlayan Beyaz Futbol Karakteri?

Uncle Junior

sekkusu yaritai
Konular
21
Beğeni sayısı
554
PG Nakit
40
Favori Güreşçi
The Undertaker
EByICr1Kup50NWP0-635882020446481570.jpg

Çoğumuzun bir dönem takip ettiği, en kötü sağdan soldan editlerini gördüğü bir program Beyaz Futbol. Siyasi hokkabazlıkları her ne kadar itici olsa da Türk Televizyonlarında iz bırakmış bir yapım.

Elbette ki bu bir magazin programı, saha içinden çok magazine odaklı bir program. Ancak yine de futbol hakkındaki görüşlerine değer verdiğiniz bir isim olabilir diyerek açıyorum bu konuyu. Sizce 'futbol' yani saha içi konusunda en hakim Beyaz Futbol yorumcusu kim?

Uncle Junior

sekkusu yaritai
Konular
21
Beğeni sayısı
554
PG Nakit
40
Favori Güreşçi
The Undertaker
Ben çok spor programı izlediğimden hala takip ediyor sayılırım.

Sinan Engin geçen Gedson Fernandes, yani tuttuğu takımın en iyi oyuncusunun mevkisini şaşırdı, Apo düzeltti. Çoğunun modern futbol, futbolda dünyada ne olup bittiği hakkında çok bir fikri yok. Abdulkerim Durmaz'ı ayrı tutuyorum çünkü o gerçekten takip ediyor, zaten hocalık eğtiimi de var.

Benim için bu sorunun cevabı tartışmasız Apo.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
4,964
Beğeni sayısı
3,426
PG Nakit
3,015
RPG Karakteri
Brock Lesnar w/ Paul Heyman
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Ahmet Çakar hakemlik tecrübesinden dolayı anlıyor ama salağa yatıyor.
Aynısını yazmaya gelmiştim. Zeki de adam Ahmet Çakar, ama en doğrusunu yapıyor ve zekasını mizahı ile kullandığı için şu an gayet keyifli bir hayat sürüyor.

Sikiru

PG.com Kullanıcısı
Konular
45
Beğeni sayısı
592
PG Nakit
200
Ben çok spor programı izlediğimden hala takip ediyor sayılırım.

Sinan Engin geçen Gedson Fernandes, yani tuttuğu takımın en iyi oyuncusunun mevkisini şaşırdı, Apo düzeltti. Çoğunun modern futbol, dünyada ne olup bittiği hakkında çok bir fikri yok. Abdulkerim Durmaz'ı ayrı tutuyorum çünkü o gerçekten takip ediyor, zaten hocalık eğtiimi de var.

Benim için bu sorunun cevabı tartışmasız Apo.

obseyit

Spear of Chaos

PG.com Kullanıcısı
Konular
359
Beğeni sayısı
773
PG Nakit
855
RPG Karakteri
Brock Lesnar
Favori Güreşçi
Seth Rollins
Şaka maka hiçbiri birşey bilmiyor. Bagiris cagirisla reyting yapıyorlar resmen. A Spor Fenerbahçe düşmanlığı olmadığı sürece en beğendiğim yorumcularına sahip Güvenç Kurtar dışında.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: