Jon Moxley’nin Kendisini Bitirmiş Olması

KALKTI!!!!

PG.com Kullanıcısı
Konular
50
Beğeni sayısı
2,676
PG Nakit
1,155
RPG Karakteri
Val Venis
Favori Güreşçi
John Cena
Mox kolaya kaçıyor. Mox'u Mox yapan en önemli şey mikrofon yeteneği. Hayvan gibi yetenekli bu konuda. Oynadığı gimmick de mükemmel bir malzemeye sahip fakat şu an karakterini ring içiyle kısıtlı tutuyor. Güreşi ve tehlikeli hareketler denemeyi sevdiği aşikar ama işin hikaye kısmını önemsiz bulduğunu düşünüyorum. Bence Mox, ne Vince McMahon'un aşırı kontrolcü bookingi ne de özgürlük fetişisti Tony Khan'la çalışmalı; bu ikisinin ortasında dengeli bir politika güden, Mox'a uzun ve kısa vadeli hikayesinin taslağını, amacını anlatıp ince işçiliği ona bırakacak, promoların temasını belirleyip işin edebiyat kısmını Mox'a teslim edecek zihniyette biriyle çalışmalı. Tamamen serbest bırakılınca böyle b*kunu çıkarıyor. Kendisi keyif alıyor olabilir ama hikaye odaklı hayranlarını kaybediyor. Misal ben.

Bad Influence

PG.com Kullanıcısı
Konular
0
Beğeni sayısı
12
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Jon Moxley
Jon Moxley'nin her maçında kendisinin kanamasını karakter zedeleyici bir durum olarak görüyorum. Cena'nın spot hazırlığı yaparken yüksek sesle spot adını söylemesi gibi bir alışkanlığa dönüştü.

AEW, sinematografi tarafında da hata yapıyor. Mox'un kan akıtmak için eline aldığı aleti göstermemen gerekiyor en temelinden.

Güreşçileri finisher hareketlerinden haddinden fazla sefer kaldırırsan o finisher geldiği zaman seyirci heyecanlanmaz, nasıl olsa kalkacak der, maçın kalitesini arttıracak manevra olarak gördüğün spot, insanların kayıtsız kaldığı bir araç olmuştur.

Lesnar kanadığı zaman ooo X, Lesnar'ı kanattı, güçlü bir imaj çiziyorlar diyorsun. Mox kanayınca vaka-yı adiyedendir dersin.

Azalan Marjinal Fayda Kanunu(Law of Diminishing Returns), Moxley'nin biraz karikatürize bir forma büründüğünü detaylandıran bir bilgi.

Nature Boy

güreşin muhtarı
Konular
178
Beğeni sayısı
2,248
PG Nakit
990
Favori Güreşçi
MJF
1

Deathmatch Classic

#uncensored
Konular
1,060
Beğeni sayısı
1,042
PG Nakit
350
Favori Güreşçi
Thumbtack Jack
1 1
Oğlum siz şaka mısınız ya? Adamı ben bu tür saçma risklerden dolayı eleştiriyordum. Siz adam mutlu diye savunmadınız mı bu durumu. Sarsıntısı ile de mutludur umarım.
Adam rakibinin dive'ından sonra kafasını yere vurduğu için geçirdi sarsıntıyı, bunun AEW'i, WWE'si, GCW'su yok ki. Risklik bir şey de yok sarsıntıda alalede bir move'un ardından yaşanıyor. Aynı şovda Adam Cole'da yürürken ayağını kırmış olabilir mesela.

ReQuem

#uncensored
Konular
1,705
Beğeni sayısı
1,751
PG Nakit
1,850
Favori Güreşçi
Jon Moxley
1 1
Oğlum siz şaka mısınız ya? Adamı ben bu tür saçma risklerden dolayı eleştiriyordum. Siz adam mutlu diye savunmadınız mı bu durumu. Sarsıntısı ile de mutludur umarım.
Ne yani WWE'de biri sakatlandığı zaman mutlu olmuyor mu orada? Güreş bu herkes risk alıp çıkıyor o ringe. Mox'u buradan vurmak çok ama çok saçma ve komik.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: