Jon Moxley’nin Kendisini Bitirmiş Olması

Nature Boy

🤙pura vida
Konular
150
Beğeni sayısı
2,082
PG Nakit
1,090
Kesinlikle katılmıyorum ya. Murat da bahsetmiş Ambrose'u ne kadar sevmiyorsam Moxley'i bir o kadar seviyorum ben. Yapmak istediği şeyi yaparken bu işten ne kadar zevk aldığı ve doğal göründüğü belli oluyor. Üstte de buna benzer bir tartışma dönmüş ama bir kitleye hitap etmiyor olması Mox'un yaptıklarının kötü olduğunu ya da kendini bitirdiğini göstermez, hele Jericho ile beraber AEW'nun ilk efsanesi olarak anılacağı bariz iken hiç göstermez.
Murat’a az önce verdiğim cevaba bakabilirsin. Jericho için de (Moxley kadar sert olmasa da) benzer düşüncelerim var. O da bir başka malumatın konusu olsun.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
5,506
Beğeni sayısı
3,797
PG Nakit
3,155
RPG Karakteri
Swerve Strickland
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Murat’a az önce verdiğim cevaba bakabilirsin. Jericho için de (Moxley kadar sert olmasa da) benzer düşüncelerim var. O da bir başka malumatın konusu olsun.
Jericho'nun WWE kariyerini hiçbir kariyerinin üstüne koymam zaten o ayrı konu, ama benim dediğimde Jericho'nun herhangi bir kıyaslaması söz konusu değil ki. Sadece AEW'nun ilk efsanesi olarak anılacağını öngördüm Moxley ile beraber, ki bu böyle olacak gerçekten de. Hal böyleyken Moxley'nin kendini bitirdiği görüşü hiç de tutarlı gelmiyor bana.

Deathmatch Classic

#uncensored
Konular
980
Beğeni sayısı
982
PG Nakit
350
Favori Güreşçi
Thumbtack Jack
1 1
Hayranı olup da sevmeyi bırakan da çok fazla insan var.
Ben de onu dedim ya zaten tüm sevenlerini peşinden sürükleyemedi ama başka bir hayran profili kazandı diye. International kemerini taşıyışı ve güzel booklanan bir feud ile tekrar sektörün zirvesine oturabilecek kalibrede bir adam böyle bir derdi yoktur bence.

Nature Boy

🤙pura vida
Konular
150
Beğeni sayısı
2,082
PG Nakit
1,090
Jericho'nun WWE kariyerini hiçbir kariyerinin üstüne koymam zaten o ayrı konu, ama benim dediğimde Jericho'nun herhangi bir kıyaslaması söz konusu değil ki. Sadece AEW'nun ilk efsanesi olarak anılacağını öngördüm Moxley ile beraber, ki bu böyle olacak gerçekten de. Hal böyleyken Moxley'nin kendini bitirdiği görüşü hiç de tutarlı gelmiyor bana.
AEW efsanesi olmak için çok bir seçicilik olduğunu düşünmüyorum. Hapishanedeki en düzgün insan olmak gibi bir şey.

İşin mübalağası bir kenara, iki isim için de kariyerlerini AEW dönemindeki işleri ile epey düşürdüklerini düşünüyorum. Moxley konusunu burada dillendirdim, Jericho’yu da bir ara konuşuruz.
Ben de onu dedim ya zaten tüm sevenlerini peşinden sürükleyemedi ama başka bir hayran profili kazandı diye. International kemerini taşıyışı ve güzel booklanan bir feud ile tekrar sektörün zirvesine oturabilecek kalibrede bir adam böyle bir derdi yoktur bence.
Bu son dediğini hiç sanmıyorum be aga! İzleyip göreceğiz beraber.

JonMoxley

#FatihTerimNefreti
Konular
58
Beğeni sayısı
260
PG Nakit
50
Favori Güreşçi
John Cena
Babanın her türlü hastasıyız, güreş için yaşıyor ama uyuşturucu ile sigara bağımlılığı bitirdi kendisini. Umarım daha iyi olur.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: