(YAYINDA) Beast Incarnate İle Yüz Yüze #13: Johnkorey

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
5,430
Beğeni sayısı
3,740
PG Nakit
3,035
RPG Karakteri
Swerve Strickland
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
images

Beast Incarnate: Yüz Yüze'nin yeni bölümüne hepiniz hoş geldiniz! Bugün oldukça renkli bir konukla beraberiz... Yıllardır forum ortamlarında varlığını sürdüren, birçok insanla iletişime geçmiş ama tüm bunlara rağmen kimseyle asla sözlü münakaşaya bile girdiğini hatırlamadığım, muhteşem bir adam geliyor... @Johnkorey bizimle!

Beast Incarnate: Kralım hoş geldin. Hız kesmeden soruları almaya başlayalım. İlk soru @Akashi'den gelmiş:

"Fav 5 insta güzelini alalım yeterli."

Johnkorey: izemnb, ecemhonaz, suyeloglu, sdenizk, realbadvroken. Plase ebrukzlyr

Beast Incarnate: Bu adamın gurmeliklerinden faydalanmak Elite tayfası için resmen bir velinimet... Bu listedeki hatunları didik didik ederiz mesela bu gece.

Beast Incarnate: Sıradaki soru @Uncle Junior'dan gelmiş:

"Behzat Ç'deki favori sezonu? BluTV'nin Behzat Ç uyarlamalarını nasıl buluyor?"

Johnkorey: Dizideki favori sezonum 2. sezon benim Mine Tugay sağolsun... Kesik Parmak cinayetleri mevzusu aşırı sarmıştı ardına gelişen yan olaylar cabası.

Beast Incarnate: Mine Tugay varlığı ile favori sezon seçme işi de tam Sakarkaya'lık hareket mesela... Ne diyelim, inanılmaz bir adam.

Beast Incarnate: Sırada @The MANIAC'ın üç sorusu var:

"1- Hakkımda ne düşünür?

2- Fenerbahçe için ideal 6 numara kim?

3- Behzat Ç'deki favorisi?"

Johnkorey:

1- Kendisini burada tanıdım ve hani genelde Fenerli adamlar hakkında çok kötü düşünmem de zaten. Forum kültürünün geleceği böyle arkadaşlarımızda. Ayağına taş değmesin.

2- Gönlümde Jorginho var açıkçası ama neredeyse imkansız gibi duruyor. Onun dışında aklımda bir isim yok. Prime Crespo’nun biraz daha pasör hali işimizi çözer de oraya gelecek yabancı ile 3. Türk kim olacak onu çok merak ediyorum.

3 – Akbaba candır. Bütün sezonları kitapları falan düşündüğümde en hoşuma giden eleman o. Harun’u ayrı mal Hayalet’i desen apayrı mal. Akbaba öyle değil ama bu konuda tamamen arkadaş kurbanı.

Beast Incarnate: Jorginho işini hala ciddi ciddi düşünen FB'li varsa elimde satılık köprü var mesela... Bu lige gelişi büyük sükse yaratırdı ama zaten imkansız olan bir transfer UEFA'ya kayıt işinin de sona ermesiyle artık kara sevdaya falan dönüştü iyiden iyiye. Ki FB'nin Jorginho temaslarının da ilgi ve durum sorgulamanın ötesine gittiğini düşünmüyorum açıkçası. GS'ye de yazılan Partey için de keza. Arsenal adamı satmayı o kadar düşünmüyor ki Arteta herifi sağ bek bile oynattı bi ara.

Beast Incarnate: @satriale'den tam 5 soru gelmiş:

"1- sefaya sordugumuz gibi soralım. insta kesfetine girdiginde cıkan kadın sayısını nedir

2- ideal kadın profili

3- behzatlanma tribine ne sıklıkla giriyo

4- behzat ç'nin ilk sezonu diğerlerinden daha iyi degil mi sence de

5- big zeke adam mıdır"

Johnkorey:

1- Yüzde verirsem 50yi geçmez ya. O da en maksimum olduğu haller yani. Sürekli dizi reelsı falan izleyerek algoritmayı bayağı bir kırıyoruz çok şükür.

2- Scarlett Johansson.

Şaka bir yana kendim için ideal kadında tip ikinci sırada. Belirli zevkler uyuşsa yeterli valla. Uyuşmadan kastım bu zevklere saygı ve anlayış göstermemiz yeterli.

3- Sürekli efkarlıyım ama bu behzatlanma tribi gibi değil de ne bileyim kendi kendime hesaplaşma şeklinde.

4- İlk sezon çok yavan giden şeylerden ötürü ilk sezon benim için ilk sırada değil bence yoksa sezon finali falan iyidir.

5- Adamın dibidir pırlanta gibidir pırıl pırıldır.

Beast Incarnate: İkinci sorunun başındaki cevap... Bir kere daha gurme olduğunu ispatladın başkan, ağzım açık sunuyorum programı...

Beast Incarnate: Sıradaki sorular @Vicious'tan. Kendisi sana 4 soru sormuş:

"1- Klasik sorumuz gelsin : Ne olacak bu ülkenin hali?

2- Bir ülkede yaşamak istese neresi olurdu ve hangi şehir?

3- Uni okurken en sevdiği konu hangisiydi?

4- Rammstein'dan en sevdiği 5 parçayı sıralayabilir mi?"

Johnkorey:

1- Toparlanacağız be. Ama bu toparlanma gerçekleşene kadar kaç yaşında olurum orası muamma ya da görür müyüm bilemiyorum.

2- Bu soru gelene kadar bunu hiç düşünmemiştim. Net bir cevap veremem. İzmir gibi ılıman iklimli (kışı ılıman yani) her yere okeyim ama genel anlamda İzmir’den kopabileceğimi düşünmüyorum. Zaman zaman maddi olarak önüme o anki İzmir’deki durumuma göre iyi fırsatlar geldi. “İzmir’de olsun da az olsa da olur” diyerek reddettim kendimce. Mutluluktan ziyade tam anlamıyla huzurlu olamadıkça paralı olmuşum kaç yazar?

3- Anabilim dalı olarak cevap vereceğim. Cumhuriyet Tarihi diyeceğim. Lisansta iken Kubilay Olayı ile alakalı derin bir araştırma içerisine girip genel anlamda mesleği de sevmiş akademik alanda ilerleme isteği uyandırmıştı ama genel anlamda ülkenin akademik ortamı beni soğuttu bundan. Etimle kemiğimle nefret ettim. Mezun olduktan sonra Tarih hakkında konuşmaktan nefret eder oldum. Askerdeki bir komutanımla oturup 20. Yydaki Kıbrıs Tarihi hariç oturup iki kelam edesim bile gelmiyor.

4- Hepsi benim bebeklerim gibi ama son zamanlarda daha çok sardığım beşli şu şekilde

*Wollt Ihr das Bett in Flammen sehen

*Engel

*Keine Lust

*Liebe ist für alle da

*Weit weg

Beast Incarnate: Hayalindeki ülkeden bile İzmir'den bir parça aramak... Bu sadece bir İzmirlinin yapabileceği bir şeydir, bilirim. İzmir bambaşkadır bizim için ya, aşk yaşıyoruz şehrimizle. Belediye başkanlarına rağmen evet...

Beast Incarnate: @Gloom'dan 2 soru ile devam ediyoruz:

"1- Hakkımda ne düşünür?

2- Bundan sonra güreş konusunda en büyük isteği/umudu nedir?"

Johnkorey:

1- Kendisine aşırı sempati duyuyorum baya. Fikirlerimiz çoğu zaman uyuşuyor.

2- Eskisi kadar sıkı takip etmesem de ülkemizdeki önyargının yıkılması ve o efsane yıllardaki gibi geniş kitlelere ulaşılması.

Beast Incarnate: 2. soruya verdiğin cevap hepimizin hayali, hatta o yıllardakinden daha geniş bir kitleye ulaşması benim nezdimde. Kim bilir, belki bir gün...

Beast Incarnate: @THE V1PER ile devam ediyoruz. Kero'nun sana 4 sorusu var:

"1- Benim hakkımda ne düşünüyor?

2- Kocaeli mi, Sakarya mı?

3- Türkçe rap ilk üçü?

4- Hayata Küstü mü?"

Johnkorey:

1- Aşırı muhabbetimiz olmadı ama gözlerin yokluğunu çabuk fark ettiği isimlerden. Forumun demirbaşlarından.

2- Göztepe faktöründen ötürü Sakarya.

3- Ceza, Sagopa, Fuat. Ben bu Türkçe Rap konusunda bu tarz isimlerden kopamadım ya. Plase olarak rahmetli Beta’yı ekleyebilirim bu üç ismin yanına. Böyle Joker, Hidra falan hiçbiri sarmadı beni.

4-“Bunalımın esiri oldum çıktım

Ağladım her gece tek başıma”

Beast Incarnate: Ben de Göztepeliyim ve Gözgöz-Sakarya arasındaki hukuku da bilirim ama ona rağmen Sakarya'yı hiç sevmem ya. Kocaeli'nin de aslında pek sevilecek yanı yok ama Kocaelili bir sürü arkadaşım olduğu için galiba oraya daha çok sempati duyuyorum.

Beast Incarnate: @Heartbroken Kid bas bas bağırıp haykırarak sorusunu iletmiş sana:

"EHLIYET SINAVINDAN(YAZILI) GECME TAKTIKLERI"

Johnkorey: Aga geçersin ya takma kafaya. Girmeden önce çıkmış sorulara göz attım sadece. Bunu sordun da gören de 90 aldım sanar. 74 alıp ucu ucuna geçtim. :D Daha direksiyon derslerine başlayamadık iş güçten. Umarım direksiyonda da tekte geçeriz ama pek ümidim yok.

Beast Incarnate: Ben de daha ehliyet almadım ama çevremde alanların hepsi yazılı sınavdan, geçmiş sınavlardaki çıkmış sorulara çalışarak geçti. Hatta 2 sene önce bir arkadaşım 101 masasında bir yandan çıkmış sorulara çalıştı, ertesi gün sınava girip 87 mi 89 mu ne öyle bir şey alarak geçti. Bayağı hayat kurtarıyor o sorulara bakmak, ben de o şekil geçmeye çalışacağım.

Beast Incarnate: @Caliph'in 1 sorusu var ama sorusundan önce bir husus hakkında ufak bir özür iletmiş sana:

"1- Öncelikle soyadını hep Sakarya sanmamdan ötürü kendisine özür borçluyum.

2- Türkiye ve Avrupa'da desteklediği takımların karmalarından oluşan gelmiş geçmiş en sevdiği 11'i soracağım kendisine."

Johnkorey:

1- Ne çektim be şu soyisimden.

2-

Kaleci: Iker Casillas

Defans: Roberto Carlos, Diego Lugano, Maldini, Cafu

Orta Saha: Xabi Alonso, Stephan Appiah, Tuncay Şanlı, Alex de Souza

Forvet: Cristiano Ronaldo, Mateja Kezman

Beast Incarnate: Yalnız orta saha hattını görünce gözlerimden alev fışkırdı, 2000'lerin ikinci yarısında şu orta saha hattı kurulmuş olsa çiğ çiğ adam yerlerdi. Tüylerim ürperdi vallahi.

Beast Incarnate: @Sosa'dan iki soru ile devam ediyoruz:

"1- Nasılsın?

2- Fener 6 numara olarak kimi almalı? Özellikle istediği biri var mı?"

Johnkorey:

1-İdare eder. Yaşamaya çalışıyoruz işte.

2- Üstte cevaplamıştım ama ek bir cevap olarak Jorginho ayarında bir isim gelmeyecek bu transferi yapma daha iyi.

Beast Incarnate: @Bero'nun sorularıyla devam edelim, onun da sana 2 sorusu olmuş:

"1- Hakkımda düşünceleri.

2- Seferihisar'a hiç geldi mi?"

Johnkorey:

1- Kendisini samimi buluyorum. Forum hakkındaki bu heyecanı umarım hiç bitmez.

2- Çok eskiden Sığacık’a gitmiştim ama ben böyle yazlık amaçlı gitmek için daha çok Bayındır’da yer alan bahçemizi seviyorum ya. “Yeşil Deniz” daha çok huzur veriyor bana.

Beast Incarnate: Baba yaz günü Bayındır'da ne işin var senin yav, o civarlar yazın 50 derece falan oluyor. Benim memleket aslen Ödemiş ama yazları kapısının önünden bile geçmemeye çalışırım mesela. Seferihisar güzel yerdir bu arada, ama Urla ile beraber burayı İstanbullu tayfası keşfedince eski güzel aurası kalmadı tabii o bir gerçek.

Beast Incarnate: @The Lunatic Fringe'den de 2 soru gelmiş sana:

"1- Hakkımda ne düşünür?

2- En sevdiği Max Payne?"

Johnkorey:

1- Max Payne seven insan kötü olur mu hiç diyerek inceden bir İsmail abi ve Beş Kardeş Nazım referansı ile cevap vermiş olalım.

2- Net Max Payne 2’deki hali. Üçüncü oyunu daha yeni bitirdim ikinci kez. Umarım hafızamdan silebilirim bu rezilliği ve tekrar oynamam 3. Oyunu

Beast Incarnate: @pontiac bandit ile devam ediyoruz. Sülo'nun sana 3 sorusu ve bir de çok tatlı bir notu var:

"1- kpss nasıl geçti, süreç ve sonuç olarak?

2- hayatının devamını nasıl hayal ediyor? hayalini bir kenara bıraktığımızda somut ve objektif bakarak kendi geleceğini nasıl görüyor?

3- ilk rpg oynadığı dönemleri çok merak ettim, yakalayamadım ben o zamanları. biraz bahsedebilir mi?

4- çok fazla muhabbetimiz olmasa da kendisinin çok iyi bir insan olduğunu düşünüyorum, sevgiler ve saygılar gönderelim."

Johnkorey:

1-Rezalet. Geçen sene 2 tekrarı da sayarsak üçüncü kez girmiş oldum. En kötüsü buydu. Şimdi ilki için ben çok umutluydum. İyi de geçmişti. Atama sayısı da ortalamanın üstünde. Tek seferde atanabiliyorum galiba derken pat sınav iptal oldu o ara askerdeydim tekrar sınavına askerde girdim. İlk girdiğim yerden 1300 bilmem kaç km uzakta. Aradan geçen süreç ve acemiliğim ilk kısmında mental olarak yıpranıştan ötürü 71 mi ne alabildim. Haliyle atama yalan oldu tabi. Bu sene de Şubatta döndüm kendimi toparlayayım derken doğru düzgün çalışmadım falan kötü gitti işte. Bakalım hayırlısı.

2- Yapmayı tahayyül ettiğim öğretmenlik mesleğini icra ederken görüyorum kendimi. Biraz üstte akademik kısımda gördüklerim yaşadıklarımın ne kadar midemi kaldırdığından ve tarih konuşmaktan soğuttuğundan bahsetmiştim ama ben bir şeyler anlatmaya bayılıyorum genel anlamda. Buradan sorunun devamına bağlayayım. Masabaşı bir işte sıradan bir şekilde hayat sürdüren birisi oldum gibi duruyor. Bu gerçekten kaçamayacağım galiba.

3- Profesyonellikten ve kurumsallıktan çok uzak dönemlerdi ya. Şu anki gibi bir kategori içinde değil de forumun ana temasının RPG olduğunu düşünün. Her haltın bir kategorisi vardı belki de ama güzel zamanlardı ya. Özlüyorum.

4- Bu güzel mesajın beni bir sevgi pıtırcığı haline getirdi. Çok teşekkür ediyorum.

Beast Incarnate: KPSS'nin kötü geçme işi üzdü ya bayağı kral, umarım seneye daha ihtisaslı ve hazır girebilirsin. RPG'nin o serkeş hallerini ben de özlüyorum bu arada biliyor musun, Facebook'ta haftada 1 PPV yapılan RPG'ler... Burnumda tüttü şu an.

Beast Incarnate: @keka'nın sorusu ile devam ediyoruz programa:

"Hiç forum ortamlarında biriyle sorun yaşadığı oldu mu? Bu soruyu sormamın sebebi gerçekten bu adamla anlaşamamanın imkansız olması. Dünyanın en sorunsuz anlaşılacak adamı izlenimi veriyor."

Johnkorey: Çok ufak birkaç mesele oldu ama bahsetmeye değmeyecek şeyler değil şu ortamlarda geçen neredeyse 15 yıla bakınca o kadarı da yaşanabiliyor. Bir de olabildiğince uzatmamaya çalışırım böyle şeyleri. Dallanıp budaklanmaması için. Bu güzel düşüncesi için ne desem bilemedim genel anlamda böyle bir intiba bırakabilidiysem ne mutlu bana.

Beast Incarnate: Seni buraya çağırırken de zikrettim ya, bunca yıldır bu ortamlarda olup, bu kadar insanla iletişim haline girip de kimseyle kolay kolay takışmamayı başaran bir tek seni gördüm ben. Gerçekten helal olsun, çok büyük olgunluk.

Beast Incarnate: @Nature Boy arkadaşımızın canı bir miktar sıkılmış ve sorusunu Binary şeklinde sormuş...

"01010101 01101101 01100001 01110010 11000100 10110001 01101101 00100000 01101001 01111001 01101001 01110011 01101001 01101110 01100100 01101001 01110010 00101110 00100000

Umarım iyisindir.
"

Johnkorey: 11000100 10110000 01111001 01101001 00100000 01110011 01100001 01111001 11000100 10110001 01101100 11000100 10110001 01110010 11000100 10110001 01101101 00100000 01111001 01100001 00101110

İyi sayılırım ya.

Beast Incarnate: Herhangi iki NPC'nin bu diyaloğunun ardından devam ediyoruz...

Beast Incarnate: @GBB'nin iki sorusu olmuş sana:

"1- GÜNEŞ'ten en sevdiği parça nedir?

2- Ve abı favori türk instagirl'ünü alalım. Biraz zor bir soru olacak gibi çünkü gördüğüm 10 hesabın 8'inde mertlakot ve kendisini görüyorum."

Johnkorey:

1- Suçlarımdan Biri. Onun dışında sene başında çıkan “yok muydu vaktin bana?” kendisinin hak ettiği değeri en az gören şarkısı bence.

2- İlk soruda bir beşli saymıştım. Bu beşli arasından realbadvroken diyebilirim şu sıralar.

Beast Incarnate: GBB'nin ilk sorudaki tespiti o kadar doğru ki... Keşfetime ne kadar hatun sekse Lakot ve Sakarkaya'yı mutlaka görüyorum beğenenler arasında... Bir ara o konuda hegemonya @The Mandalorian'daydı ama reiste eski libido kalmadı artık...

Beast Incarnate: @Johnny Sack ilk olarak ufak bir not bırakmış, ardından iki tane soru sormuş:

"1- PG.com deyince akla ilk gelen üyelerden biri seviyoruz kendisini.

2- Favori filmi nedir?

3- Edge baba sevdası nasıl başladı?"

Johnkorey:

1- Ben de kendisini seviyorum var olsun.

2- Mr. Nobody. Filmi ilk kez saçma sapan bir uydu kanalında 360p olarak izlemiştim ve o kanal yeni diye mi ne reklam hiç yoktu galiba ve oturup soluksuz izlemiştim. Tuvalete bile gitmedim o derece.

3- FOX zamanları. E tabi herkes bir güreşçiyi seviyor falan genelde Face isimler tutuluyor. Edge’i tutan kimse yok heel olduğu için. Sırf benden başka tutan yok diye.

Beast Incarnate: Edge seçiminin şekillenişi tam senlik var ya... Aslında çevrendeki insanlara muhalefet olmayı çok sevmiyorsun bence ama arada marjinallik de olsun istiyorsun. Edge sevdan da o marjinallik arayışına denk gelmiş küçüklüğünde.

Beast Incarnate: Ve kapanışı çok tatlı bir soru ile, @Rise Above Hate'in sorusu ile yapıyoruz:

"Pinfall, Original PG, şu anki PG arasından seçim yapsan hangisini seçerdin, neden?"

Johnkorey: Pinfall. Her şeyi tam anlamıyla başlatan yer kendi açımdan. Buna daha uzun cevap veremem duygusallaşmak istemiyorum.

Beast Incarnate: Bu haliyle bile çok duygusal bir cevap oldu, eskileri özlemek bizim naturamızda var maalesef... Güzel anılar olarak hafızanda yer etmeye devam etmesi dileğiyle.

Beast Incarnate: Bu soruyla beraber Yüz Yüze'nin bu bölümlük sonuna geliyoruz. Önümüzdeki bölümde görüşünceye dek; hoşça kalın, sağlıcakla ve sevgiyle kalın...​

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: