(YAYINDA) Beast Incarnate İle Yüz Yüze #10: Rise Above Hate

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
5,100
Beğeni sayısı
3,484
PG Nakit
3,015
RPG Karakteri
Brock Lesnar w/ Paul Heyman
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
reese-and-root-on-the-hunt.jpg

Beast Incarnate: Yüz Yüze'nin yeni bölümüne hepiniz hoş geldiniz! Bugün 10. bölümümüzü çekiyoruz ve bu bölüme yakışır cinsten 10 numara bir konukla karşınızdayım. @Rise Above Hate geliyor! Mert'im hoş geldin, hızlıca sorulara geçelim.

Beast Incarnate: @Kras Mazov ile hızlı bir giriş yapıyoruz. Kendisinin sana 4 sorusu ve başlangıçta da bir sevgi notu var:

"1- Selam Mert'im seviliyosun öncelikle.

2- RPG'de oynamak istediğin ama oynamayı beceremeyeceğine inandığı bir karakter var mı?

3- Yapmayı en çok sevdiğin hobin neler?

4- Hiç oynamadığım ama bana en çok yakışacağını düşündüğün RPG karakteri?

5- En son okuduğun kitap?"

Rise Above Hate:

1- O sevgi karşılıklı Kafadar'ım...

2- Biraz ego kasıyormuş gibi görünebilirim ama oynamak isteyipte oynayamadığım bir karakter olmadı bugüne kadar.

3- Kilometrelerce yürüyüş yapmak, şu an pek devam ettiremesem de kitap okumak ve tabii ki RPG oynamak.

4- Sana MJF giderdi kesin.

5- Wilkie Collins - Lanetli Otel

Beast Incarnate: İkinci sorudaki cevaba bak, RACON adam bol RACON'lu bir başlangıç yaptı programa ve beni asla şaşırtmadı. Ne adam ya...

Beast Incarnate: @Sosa'nın sorularıyla devam ediyoruz. Ali'nin 3 sorusu var sana:

"1- Fenerbahçe'de şu an en çok beğendiği oyuncu kim?

2- RPG'de şu an tüm karakterler boş diyelim, hangi karakteri oynardı?

3- Face RPGler mi forum RPGler mi?"

Rise Above Hate:

1- Futbol yaklaşık 7-8 senedir uzak olduğum bir branş. O yüzden bu soruya cevap veremeyeceğim.

2- Yine Nigel McGuinness. Nigel'ı daha önce sadece 1 ay gibi bir kısa süre oynayabilmiştim, o yüzden içimde ukde kalanları burada tamamlamak için onu tercih ettim.

3- Tabii ki forum RPG'leri. Facebook RPG'lerinin revaçta olduğu dönem içimizdeki yaşı en büyük adam 17-18 yaşındaydı max. ve forum belirli kategorilere, konulara bölündüğü için daha düzenli tertipli.

Beast Incarnate: Forum RPG'leri daha oynanabilir her şeyiyle tabii ki ama Facebook RPG'lerindeki ortam bambaşkaydı ya, o eğlence, o samimiyet çok farklıydı. Yaşımız da küçük olduğu için başka dert tasamız yoktu, eğlencemize bakıyorduk. Hem Facebook yıllarını hem de o yaşlarımı çok özlediğimi fark ettim bir an...

Beast Incarnate: @The Lunatic Fringe'in 2 sorusu olmuş sana:

"1- Hakkımda ne düşünüyor? Bunu cidden merak ediyorum.

2- Bir ara tanışıp laflayalım kendisine uyarsa.

Rise Above Hate:

1- Daha önceden karşılaştık mı bilmiyorum ama forumda yorumlarını beğendiğim bir üyesin.

2- Duvarım her zaman açık, kim yazarsa yazsın hoş sohbeti geri çevirmiyorum. Discord'dan da yazabilirsin, forum sunucusundan ulaşabilirsin hesabıma.

Beast Incarnate: Yeni bir dostluğun kıvılcımı mı atılıyor yoksa... Ey Yüz Yüze, sen nelere kadirsin be. Sosyalleşelim, irtibat kuralım, dostluklar pekişsin. Tüm maksat bu zaten...

Beast Incarnate: @The MANIAC'ın sorularıyla devam ediyoruz:

"1- Hakkımda ne düşünür?

2- Fenerbahçe için o sene bu sene mi?

3- RPG'ye yeni başlıyanlar için tavsiyeleri var mı ?"

Rise Above Hate:

1- Kötü bir şey düşünmüyorum. Sadece tek aklımda kalan; Doğulu ağzıyla konuştuğundan dolayı dalga geçildiğini söylemiştin geçenlerde. Böyle şakayla karışık laf dalaşlarını kafana takma. Herkes İstanbul Türkçesiyle konuşacak diye bir kural, kaide yok. Farklılıklar, çeşitlilikler güzeldir.

2- Dediğim gibi uzunca bir süredir futbola ilgim, takibim yok.

3- Yok. RPG'nin açılımı, olayı belli. Becerebileceğini düşünen gelsin, beceremem ya diyen de gelsin bir denesin. Önce bir başlansın, süreklilik sağlamak isteyen adama zaten yardımcı oluruz. Tavsiyeden daha iyidir herhalde.

Beast Incarnate: Programın 10. bölümünü çekiyoruz, Maniac'ın 10 konuktan 10'una da hiç sektirmeden hakkındaki düşüncelerini sorduğunu gördüm. Bu adamdaki azme hayranız ya, hepimiz seni seviyoruz Maniac'ım diyoruz ve programa devam ediyoruz.

Beast Incarnate: @Heartbroken Kid'den de sana 3 soru gelmiş:

"1- Erol Bulut underrated mıdır?

2- Bu transfer döneminin en iyi transferi hangisi? (Süper Lig)

3- THE SEX hakkında ne düşünür?"

Rise Above Hate:

1 & 2- Futbol sorularını direkt es geçelim istersen.

3- RPG'de bir takımın adı The SEX ise ve içinde Engin Erol yoksa, o takım yeterince SEX içermemektedir.

Beast Incarnate: En futbol sorulmayacak adama tonla futbol sorusu gelmiş ya, kardeşim bu adama edebiyat sorun dizi film sorun. Röportaja gelen adamın kim olduğuna dair bir fikir yok galiba, fikir oluşması adına 2 dakikalık VTR'mizi yayınlayalım şöyle:

Beast Incarnate: VTR'mizin ardından @Layne Staley'in sorularıyla devam ediyoruz. Lakot'un 2 sorusu var sana:

"1- Favorilerinden 3 tane Türkçe Rap parçası alalım senden.

2- RPGlerde favorilerinden 3 tane oyuncu-karakter performansı rica edeyim. "(Rise Above Hate'in Samoa Joe'su" gibi.)"

Rise Above Hate:

1- Saian - Kangren
Ados - Sepya
Sagopa - Vasiyet

2- Başaran'ın Wyatt'ı, Umur'un Kevin Steen'i ve Onur'un Truth Martini'si.

Beast Incarnate: İlk 3'ün gurmelik şaka mı? Harika bir liste gerçekten, Vodka-Redbull ciğere doldu...

Beast Incarnate: @Akashi'den kısa ve öz bir soru gelmiş:

"Cevizli Lisesi hakkında yorum duysak yeterli."

Rise Above Hate: Kenan hocası olan okul, semtin değil o ilin en iyi okuludur derim Sefam...

Beast Incarnate: @Uncle Junior'ın sorusuyla devam edelim:

"Cowboy Bebop'ı nasıl buldu?"

Rise Above Hate: Hayatımda izlediğim anime sayısı bir elin parmaklarını geçmez ama Cowboy Bebop bu janraya önyargılı birine bile gözüm kapalı önerebileceğim bir başyapıt. Bayıldım diyebilirim Alicim.

Beast Incarnate: Anime işlerinde sıfır oğlu sıfırız, Cevizli Lisesi makarasında olduğu gibi Saddam'a yatarak devam ediyoruz...

Beast Incarnate: @KamilKursat1905'ten sana 2 soru gelmiş:

"1- WWE ile değiştirmek istediği, yaşandığında inanmadığı ve çok bekleyip hayal kırıklığı yaşadığı 5'er tane maç, olay, feud nelerdi?

2- GM olsa kimle kimi feuda sokar ve kime hangi kemeri verirdi?"

Rise Above Hate:

1- Öyle bir liste yapmam için bayağı bir beyin jimnastiği yapmam gerekir ama hayal kırıklığına uğradığım maç değil de, Jinder Mahal'ın ana kemer kazanması diyebilirim neyi değiştirmek isterdi sorusuna.

2- Tanahashi vs. Cena kesinlikle. Kemersiz, düz bir feud da paklar bu ikiliyi.

Beast Incarnate: Tana vs. Cena... 5-6 yıl öncesine kadar şu maçı izlemek için nelerimi vermezdim be diyebilecek bir nesil var. Aslında bu feudu şu an izlesek yine o epikliği, tarihi feud hissiyatını yansıtır ama iki adamın da prime, ace olduğu dönemlere denk gelmiş olması çok daha güzel olurdu. Bir ömür boyu ukde kalacak ama bu eşleşme bizde, o çok açık...

Beast Incarnate: @ReQuem'in sorularıyla devam ediyoruz, Berat'ın da sana 2 sorusu var:

"1- Bizimle bir dönem aynı grupta yer almıştı o zamanları özlüyor mu?

2- 2 derdo şarkı önerisi ve dizi/film önerisi rica edeceğim.

Rise Above Hate:

1- Özlediğim anılar, dostluklar var elbette. Bir arada değiliz belki ama yine sevgimiz saygımız baki kardeşim.

2- Devran Çağlar - Öldürürüm Kendimi
Dedüblüman - Sakladığın Bir Şeyler Var

Beast Incarnate: İlk sorunun kritiklik şaka mı? Berat Tarçın şu ortalığı karıştırma, kıvılcımı çaktırma işlerinde fena varsın heee. Ama Merto'mun cevabını çok beğendim, sevgi ve saygı baki kalacaktır ve kalmalıdır her zaman.

Beast Incarnate: 3 soru da @Rohan Süvarisi 2.0'dan gelmiş:

"1- Hocam AEW izliyor mu?

2- Başlangıç döneminde AEW'ya bakış açısı nasıldı( iyi diye hatırlıyorum)

3- Son olarak All In izleyecek mi?

Rise Above Hate:

1- 2020'nin Nisan ayından beri güreş izlemiyorum ama AEW'nun ilk şovundan güreş izlemeyi kestiğim tarihe kadar her şovunu canlı izledim.

2- Köstek olanlara bayağı sert yorumlar getiriyordum, olumlu yaklaşmıştım.

3- Zannetmiyorum.

Beast Incarnate: Mert Gümüş olmadan All In mi olur a? Son soru fena tat kaçırdı...

Beast Incarnate: @Netuno'nun sorularıyla devam ediyoruz. Taha sana tam 4 soru sormuş:

"1- Boydan gelir mi?

2- Bu adam aynı ben ya dediğin isim kim olur?

3- En sevdiğin RPG karakterin?

4- En sevdiğin pozisyon?"

Rise Above Hate:

1- Gelmez kanka yaaa.

2- Dalga değil, gerçekten Nejat İşler. Maalesef...

3- AJ Styles ya. Anısı çok daha fazla.

4- Spider-Man küfürlü dublajda Venom'un zikrettiği pozisyon, şimdi yazmayayım.

Beast Incarnate: Son sorudaki sansürleme şekline kahkaha attım sldkaflkjdsaflkjfdskljfsadlajskd. Bu arada şu soruya doggy demeyenle arayı feci açarız. Türk İfşa'cı kardeşlere selam olsun...

Beast Incarnate: @Deathmatch Classic'in sorusuyla devam ediyoruz:

"Gerçek ismi ne bizi artık kandırmayı bıraksın."

Rise Above Hate: Santiago Munez. Dermişim...

Beast Incarnate: SORUNUN CEVABA BAK KAFAYI YERİZ ŞU CEVABA. SANTIAGO MUNEZ BABA AŞIRI ÖZLENDİ NEREDE BU ADAM YA ALLAH MUHAMMED AŞKINA. Bi de reisle soyadaş olma işi var sizin, şu şekil olduk:

Beast Incarnate: @Gloom'un 2 sorusu var sırada:

"1- Benim hakkımda ne düşünüyor?

2- İdeal kadının fiziksel özelliklerini ayrıntılı bir şekilde anlatır mı?"

Rise Above Hate:

1- Hoş sohbet bir adamsın, yeni tanışıpta kanımın ısındığı 3-5 kişiden birisin. Yüz yüze de görüşürüz bir ara.

2- Kızıl saçlı, ela gözlü, beyaz tenli, zayıf ama Sakine Cansız zayıflığı değil. Üstlerden zayıf altlardan şişkin tercihimizdir. 36,5 ayak da eşantiyon olsun.

Beast Incarnate: Kızıl saç-beyaz ten uyumu deriz mesela...

de2f7a4076b94de8bece0ad84e873a09.jpg

Beast Incarnate: @Kara'dan sana tam 4 soru gelmiş:

"1- Üç harflilerden favori market zinciri?

2- Güreş izlemeye başladığı için pişman mı?

3- Kara avatarı istedim ne için yapmadı?

4- Hayattan niye bu kadar nefret ediyor?

Rise Above Hate:

1- BİM.

2- Hayır. Çok iyi dostluklar, çok iyi anılar biriktirdim.

3- Aslında yapmıştım ama o kadar kötü fotoğrafları var ki yaptıklarımın hiçbiri içime sinmedi o yüzden atmadım. İstersen yaparız yine.

4- Etmiyorum. Dışardan çok depresif görünebilirim ama hayattan keyif aldığım anlar da olmuyor değil. Küçük şeylerden bile mutlu olabilen bir insanım.

Beast Incarnate: Mert Gümüş depresif değil KARANLIK bir adam arkadaşlar, ikisi arasında bir fark var. Bu adamı tanıdıkça çözüyorsunuz, ben çözen saftanım.

Beast Incarnate: Sırada @THE V1PER'ın soruları var. Kero sana 3 soru sormuş:

"1- Türkçe Rap'te ilk üçü.

2- Hakkımda ne düşünür?

3- Sarışın mi Esmer mi?"

Rise Above Hate:

1- Sago, Saian, Fuat.

2- İyi, saygılı bir çocuksun, makara muhabbetin de hoş ama Kero Mysterio nicki nevi şahsına münhasırdı, haberin ola.

3- Anneni mi daha çok seviyorsun, babanı mı sorusu gibi... Geçiniz.

Beast Incarnate: Sarışın için dünyayı, esmer için sarışını yakarım ben mesela... 20'den sonra ketçap out mayonez in, meyveli soda out sade soda in, sarışın out esmer in olayını biz de yaşadık. Oyna devam...

Beast Incarnate: @Dragon eşşeğ- pardon kardeşimizden 1 soru var sana:

"1- Şey gelir mi nud-

Son 10 yıldaki en iyi Türk PW ortamı diyelim.

Rise Above Hate: Tezat formerly known PG diyorum.

Beast Incarnate: Bu sorunun cevabını bir gün egale ederiz mesela... Bu arada soruyu sormaktan çekinmişsin ama bende bir tane Mert Gümüş nude'u olacaktı. Neredeydi o? Heh buldum? Ver oğlum ekrana resmi:

80d6a7ce17c114bac51f0aa31eef9b6aaa588a11.jpg

Beast Incarnate: @Johnny Sack'in sorularıyla devam ediyoruz:

"1- Anladığım kadarıyla Person of Interest seveni. Favori bölümünü soralım.

2- Bize az bilinen bir Devran Çağlar eseri önersin de listelerimize ekleyelim."

Rise Above Hate:

1- YHWH, The Devil's Share.

2- "Kendim Giderim" tavsiyemdir.

Beast Incarnate: Mert Gümüş gurmeliği yine şaşırtmıyor, POI sorusuna verdiği bölüm cevaplarına bak ya... Başka cevabı da olamaz gerçi bu sorunun ya...

Beast Incarnate: @Johnkorey'nin 3 sorusu ile devam ediyoruz:

"1- Pinfalldan benim dışımda hatırladığı üç isim?

2- Menemeni yaparak domatesin kabuğunu soyar mı yoksa kabuğuyla mı yer?

3- PoI'den fav bölüm sorulmuş bence 04x22dir.. Neyse. PoI'den bir spin-off çıksa tam olarak nasıl bir konusu olsun isterdi ya da kimin hakkında?

Rise Above Hate:

1- İlkay, Erem, Barış.

2- Soyarız dayı ya. O ne öyle kayış gibi ayrılacak ağzında... Iy.

3- Root hakkında olabilir ama konusu üzerinde kafa patlatmalı, bir şey diyemiyorum.

Beast Incarnate: Bir Root spin-off'u harbiden ister PoI evreni ya, ama Amy Acker izleyemedikten sonra da bir anlamı olur mu bilemiyorum. Bir de Reese'in geçmiş yaşantısına dair bir spin-off filmi hiç fena olmazdı bence, tabii yer yer flashbacklerle dönüldü ama tam olarak o geçmişe de hakim olmak isterdim ben.

Beast Incarnate: Kafadar'dan bir soru daha gelmiş şuna binaen:

2,5 saat kala yukarıya alalım.

"Şu kadar seviyor musun hayatı? Bu da yeni sorum."

Rise Above Hate: Sevdiğim zamanlar oluyor ya. Her zaman değil ama.

Beast Incarnate: Cevabın edebiliğe bak, Şenol Dili ve Edebiyatı mezunu musun be adam. Bu kadar basit ama derin bir cevap daha görmemiştim...

Beast Incarnate: @Caliph'in sorularıyla devam ediyoruz:

"1- RPG'de oynarken en zevk aldığı karakteri?

2- Aynı şekilde ben oynarken en zevk aldığı karakterim diye sorayım?"

Rise Above Hate:

1- Samoa Joe. Çok sağlam storyline'lar içerisindeydim o karakterin başından sonuna kadar. En sevdiğim karakterim değil ama en keyif aldığımdır.

2- CM Punk ya. RPG'deki ilk ana kemerini ben ana kemeri aldığım şovda alman benim için çok özeldi, duygu seli olmuştuk.

Beast Incarnate: ECH Punk'ı konuşulmaz çok ama muhteşem işti gerçekten, ikinci bir run izlesek hiç fena olmaz Chavo'dan sonra. Ama ECH'de de bir karakteri birden fazla oynama huyu pek yok ya. MORDECAI baba hariç tabii.

Beast Incarnate: Üyelerimizden son soru @atiban't'tan gelmiş. Kendisi soruların kapanmasına yarım saat kala YKS'ye yetişmeye çalışan kız gibi yere yapışmalı depar atarak yetişmiş:

"1- RPGde benimle oynadığı rezalet Angelico & Evans hakkında neler düşünüyor. Süreci biraz anlatsın da RPG kariyerini nasıl baltaladığımı hatırlayıp keyifleneyim.

2- Çay Club'a ne oldu?

3- 4 yıldır İstanbul il sınırları içinde bulunan Mami kardeşine bir gün olsun gel bulusalim dememe sebebi nedir?

4- Her türlü mecrada ben sağa sola sataştıktan sonra gelip cengaver gibi beni savunmaktan bel ağrısı yaşıyor mu?

Teşekkürler. Seviliyosun lider."

Rise Above Hate:

1- O da bir tecrübeydi en nihayetinde. En zirveyi yaşamış bir oyuncu olarak en dibi de görmek varmış diyelim. Süreçte enteresandır. AJ Styles'ı 1,5 senedir sürdürürken ve şirketin en top 3 adamından biriyken sırf senin isteğin doğrultusunda apar topar salıp Jack Evans'a konmuşum. Bu keskin karar seni ne kadar sevdiğimi gösteriyor Mamicim.

2- Helvasını yedik onun. O oluşumdan sadece sen ve ben forumlarda dirsek çürütüyoruz. Diğer iki fıstıkla da irtibat halindeyiz tabii.

3- Bir sinyal çaktın da "kanka kuzen geldi benim ya" mı çektik birader... Şu aralar zaten mümkün değil şaka bir yana. Haftanın 6 günü çalışarak geçtiği için kendime bile zor vakit ayırıyorum gülüm.

4- Sevdiğim, değer verdiğim insanlara bir laf geldiğinde bunu kendi üstüme alınma gibi salakça bir huyum var ama beni de böyle seviyorlar.

Sevgimiz baki Tevhit'im...

Beast Incarnate: Sizin Angelico & Jack Evans REZALETİNE denk gelemediğime çok üzüldüm şu an, bi de burada yapsanıza la...

Beast Incarnate: Sorular bu kadardı... Bir de konsept gereği benim sorumu cevaplıyorsun Mertom:

"Bugüne kadar Facebook ortamlarından mı daha çok keyif aldın yoksa forum ortamları mı?

Rise Above Hate: Forum ortamları çünkü forum ortamlarına giriş yaptığımda yaşlarımız ilerlemişti, daha olgun tartışma ortamı döndürüyorduk. Facebook yollarından geçmeseydim forum ortamlarına biraz zor girerdim ama, öyle de bir durum var. Forumda muhabbetimin olduğu insanların %80'i 11-12 senelik Facebook RPG arkadaşlarım.

Beast Incarnate: Biz FACEBOOK savunmaya devam edeceğiz ya, ama tabii forum ortamlarının lezzeti bambaşka. Facebook özelindeki hasretim "eskiden güzeldik" şekli bir hasret. Yoksa forum ortamlarında aldığım keyif daha yüksek benim de aynı şekilde.

Beast Incarnate: Böylece programın sonuna geliyoruz, Mert'im katılımın için çok teşekkürler. Üyelerimize de soruları için teşekkürü borç bilirim. Yeni bölümde görüşünceye dek hoşça kalın, sağlıcakla kalın...​

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
5,100
Beğeni sayısı
3,484
PG Nakit
3,015
RPG Karakteri
Brock Lesnar w/ Paul Heyman
Favori Güreşçi
Brock Lesnar