Artık Yeter

Pink Floyd

biggest icon in wrestling
Konular
7
Beğeni sayısı
118
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
The Rock
CM Punk bence kötü biri değil yani egolu olması onun kıdemindeki bir güreşçiden beklenebilen bir şey. Ancak gördüğü yanlışları çok yanlış üsluplarla dile getiriyor. Üslup hatası konusunda Caner Erkinle yarışabilecek biri. İşte o zaman haklı da haksız da olsan haksız olarak görülüyorsun. İmajını o kadar zedeledi ki haklı bile olsa bundan sonra haklı görülmesi zor.

Konular
17
Beğeni sayısı
171
PG Nakit
50
Favori Güreşçi
Will Ospreay
Şu şirkette bize MJF vs Punk feudu izleten adamın tek derdi güreşi yükseltmektir. AEW izlemeyip ezberden konuşanlar ancak Punk'ı bu olaydan sonra gömer. Adam Joe ile maç yaptı. BC Gold'u tekrar yükseltti, House of Black ve LFI feudu da gayet iyi ilerliyordu Collision'da. Bu adam da ne yapsın.

Johnkorey

QuietQuitting
Konular
553
Beğeni sayısı
1,327
PG Nakit
1,445
RPG Karakteri
Ezekiel Jackson
Favori Güreşçi
Edge
Şu şirkette bize MJF vs Punk feudu izleten adamın tek derdi güreşi yükseltmektir. AEW izlemeyip ezberden konuşanlar ancak Punk'ı bu olaydan sonra gömer. Adam Joe ile maç yaptı. BC Gold'u tekrar yükseltti, House of Black ve LFI feudu da gayet iyi ilerliyordu Collision'da. Bu adam da ne yapsın.
Bu konuya tamamen katılıyorum ama mevzuyu Onur (@Pink Floyd ) çok iyi özetlemiş biraz üstte. Punk bu konuda çok fevri. Haklıyken haksız konuma düşüyor.

satriale

kralkaya
Konular
155
Beğeni sayısı
574
PG Nakit
335
Favori Güreşçi
Steve Austin ve mOx
1
Valla 5 yıla yakındır izlemiyorum yalan yok. Ama Punk'ın her yerde problem çıkartan biri olduğunu da değiştirmiyor bu. Problemli olduğu YB ve ekibini gram sevmiyorum bu arada, şu an piyasadan silinseler umurumda olmaz o derece. Yani bir taraf tutuyorum gibi görünmesin.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: