SD Spoiler | John Cena İle Açılış

Bero

Cm Punk'a Hasım, Dominik Mysterio'ya Hasım
Konular
1,437
Beğeni sayısı
1,213
PG Nakit
3,465
RPG Karakteri
Erick Rowan
Favori Güreşçi
Bray Wyatt
1
Smackdown'ı John Cena açıyor!

John Cena ringe girdiğinde mikrofon alıyor ve konuşmaya başlıyor.Hayranlarının ona 20 yıllık anlar yaşattığını ve bunun yaşlanmaktan ziyade daha da güzelleştiğini söylüyor. Her göründüğünde hayranlarına teşekkür etmek için elinden geleni yapacağına söz veriyor ve onlar tarafından aylardır "SmackDown "a geri dönme, Hindistan'da ilk maçını yapma ve Payback'e ev sahipliği yapma şansı verildiğini söylüyor. Hayranlarına geri vermek için elinden geleni yapacağına dair söz veriyor ve bu gece başlıyor. Ancak Cena devam edemeden Jimmy Uso'nun (yeni) müziği çalar ve ringe doğru ilerler.

Jimmy, Cena'ya burada ne aradığını sorar, cena hayranlarının onu görmeye geldiğini söyler. SummerSlam'de Jey'i ringden neden çıkardığının cevabını almak için geldiklerini söyler. Jimmy bunu kardeşine olan sevgisinden dolayı yaptığını söyledi. Jimmy, Cena ve Reigns'in yaptığı tek şeyin almak olduğunu ve tek farkın Cena'nın bunu gülümseyerek yapması olduğunu söyler. Cena, Jimmy'nin aklında çok şey olduğunu ve her şeyi anlamlandırmaya çalıştığını bildiğini söylüyor. Üç yıldır bir şeyler söylemek istediğini söylüyor ve ardından ona yanlış Uso'nun ayrıldığını söylüyor.

Jimmy Uso Superkick yapmak isityor Cena'ya ama Cena engelleyip Attitude Adjustment çakıyor!

Reklamlara gidiyoruz.

Rey Mysterio & Santos Escobar (w/ Zelina Vega) vs. Grayson Waller & Austin Theory

Maçın sonunda Theory ve Rey Mysterio vuruşarak ringin dışına düşüyorlar. Bu sırada Waller Escobar'a Rolling Stunner yapıyor ve maçı kazanıyor.

Kazanan: Grayson Waller & Austin Theory

Daha sonra Michin'in Adam Pearce ile görüştüğü sahne arkasına gidiyoruz. Jimmy Uso, Pearce'ın kendisiyle konuşmak istemesi nedeniyle araya giriyor ve Pearce onu son davranışları nedeniyle azarlıyor.​

agaoglu23

belair
Konular
4
Beğeni sayısı
474
PG Nakit
275
Favori Güreşçi
Bianca Belair
Cena babayı felfeci özlemişiz ya, bambaşka bir aura kattı salona ya. Şu ambiyans koskoca AEW'in en baba PPV'sinin ambiyansından 10 kat iyiydi mesela. Jimmy Uso'nun gelmesine şaşırdım ama, beklenmedik bir promo oldu benim için. Beni de tanıyanlar, yorumlarımı okuyanlar bilir ki böyle şeyler + puandır benim için, böyle devam. Jey babayı felaket özlüyoruz yalnız ya.

Grayson Waller ve Austin Theory'nin backstage'deki röportajlarına feci bayıldım ya, acayip bir ikili oldular mikrofonda. Waller her geçen gün büyüyor bence, gelecekte main eventer olması ihtimali bence artık hiç de azımsanacak bir durum değil, gümbür gümbür geliyor. Maçı da aldı zaten, ama yarın Rey kazanır diye tahmin ediyorum.

Mia Yim-Kel-Uso segmenti de iyiydi, SD şovlarını bu yüzden seviyorum, her şov farklı malzeme, her şov farklı heyecan.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: