Sizce Haklı Olduğunuz Futbol Düşünceleri

eta

PG.com Kullanıcısı
Konular
6
Beğeni sayısı
75
PG Nakit
0
RPG Karakteri
Roman Reigns
Favori Güreşçi
Bruno Alves
Arao kötü topçu değil. Hatta bir noktaya kadar bu sezon Fenerbahçe'nin en iyi oyuncularındandı. Fenerbahçe'nin iyi oynadığı maçların %90'ında maçın en iyi iki üç oyuncusundan biriydi. Kendisinin yavaş olması, zannedildiği gibi oyunu yavaşlatmıyordu hatta tam tersine, topu ayağından alabildiğine hızlı çıkarıp oyunu hızlandırıyordu.

Tüm bunlara rağmen Jesus'a göbekten bağlı oluşu, talihsiz açıklamaları ve taraftarın ona bakışı dolayısıyla en yakın zamanda hocasının yanına Al Hilal'e gitmeli.

Hacken

Joe Hendry
Konular
14
Beğeni sayısı
1,332
PG Nakit
320
RPG Karakteri
Bryan Danielson
Favori Güreşçi
Joe Hendry
GOAT meselesi zararlıdır ve doğru değildir. Aralarında büyük zaman farkları olan oyuncuları tam anlamıyla mantıklı kıyaslamak imkansızdır. Şartları asla optimize edemezsin. GOAT tanımından bağımsız olarak çoğu kişi izledikleri dönemdeki oyuncuları, geçmiştekilerinden daha üstün görmeye meyilli iken işin tadı iyice kaçar. Dönem dönem bölmek her zaman daha sağlıklıdır.

Baroš

unsettling differences
Konular
123
Beğeni sayısı
537
PG Nakit
1,545
Favori Güreşçi
CM Punk
Cristiano Ronaldo'nun saf kan açık olduğu dönemleri, tek vuruş dönemlerinden daha iyiydi bence. Ama tek vuruş dönemleri olmasaydı GOAT tartışmalarında yer almazdı.

Uncle Junior

sekkusu yaritai
Konular
32
Beğeni sayısı
669
PG Nakit
190
Favori Güreşçi
The Undertaker
Benim futbolla tek alakam Galatasaray, bir de çocukluktan gelme Fenerbahçe düşmanlığım. Bir de Messi'yi sever sayarız.

Yani peşinen çok öyle ahım şahım futbol bilmediğimi belirteyim.

Muslera'ya geçen sezon çok haksızlık edildiğini düşünüyorum. Kendi standartlarının altındaydı ve son senelerinde eskisi gibi değil, ancak efsanemizdir yani bu adam. Hala ligin kurtarış yüzdesi en yüksek kalecisi.

Baroš

unsettling differences
Konular
123
Beğeni sayısı
537
PG Nakit
1,545
Favori Güreşçi
CM Punk
Benim futbolla tek alakam Galatasaray, bir de çocukluktan gelme Fenerbahçe düşmanlığım. Bir de Messi'yi sever sayarız.

Yani peşinen çok öyle ahım şahım futbol bilmediğimi belirteyim.

Muslera'ya geçen sezon çok haksızlık edildiğini düşünüyorum. Kendi standartlarının altındaydı ve son senelerinde eskisi gibi değil, ancak efsanemizdir yani bu adam.
Muslera'nın açık ara payı olamadan şampiyon olduğumuz bir sezon. Bende katılıyorum.

Uncle Junior

sekkusu yaritai
Konular
32
Beğeni sayısı
669
PG Nakit
190
Favori Güreşçi
The Undertaker
Muslera'nın açık ara payı olamadan şampiyon olduğumuz bir sezon. Bende katılıyorum.
Bana da saç baş yoldurduğu oldu ancak çöpe atılacak, geçmişteki performansı hiç yaşanmamış gibi davranılacak, öbür forumdaki gibi saçma sapan küfürler edilecek bir durum da söz konusu değil. Ligin hala kurtarış yüzdesi en yüksek kalecisi. Ha tabii ben de oyun kurarken Karagümrük ve Beşiktaş maçlarında deli olmuştum. Ama adama öyle şeyler yazıldı çizildi ki. Yani eleştirilmesinde sorun yok, ama az bi relaks.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: