Twitter'ın Tam Manasıyla Dipsiz Bir Çukura Dönüşmesi

Gloom

futuresex lovesound
Konular
2,076
Beğeni sayısı
1,592
PG Nakit
385
1
Yıllardır bu şekilde bence. Türkiye’nin nabzını tutmamak, toplumdan uzaklaşmak, cahil cühela olup bildiğini unutmak için takılman gereken yer Twitter. Bağımlı olduğumuz için her dakika oradayız o ayrı.

Kara

-
Konular
157
Beğeni sayısı
1,253
PG Nakit
740
Favori Güreşçi
Roman Reigns
Takım fanatikliği yüzünden her gün sosyal mecralarda tartışan, kavga eden ve deliye dönmüş gibi hareket eden insanların problemi tahminimce şudur.. İnaktif bir sosyal hayat.. Bir futbol takımına kendini bu kadar kaptıran insanların sosyal hayatında hiçbir aksiyon, hareketlilik, dert, stres olmadığını düşünüyorum. Aksi bir durum varsa da psikolog tavsiyesi yapabilirim. Oldum olası nefret ederim gözü dönmüş fanatiklerden.

Konular
73
Beğeni sayısı
1,408
PG Nakit
770
RPG Karakteri
Alberto El Patron
Favori Güreşçi
Mini Cane
Bu döneme kadar böyle olmasını geçtim, bundan sonraki dönemde Elon Musk'ın para verdiği de hesaba katılırsa atılacak tweetleri düşünemiyorum bile. Yol yakınken bırakmak lazım uygulamayı bence.

Itsuzai

παλικάρι
Konular
3
Beğeni sayısı
137
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Barış Alper Yılmaz
15 yaşında çocuklara kitlesiyle birlikte hakaret etme, 550 senelik bir kültüre ve o kültürün 120 senelik kulübüne de 30 milyonluk kitlesine de teröristliğe varacak yaftalar yapıştırma ehliyeti isteyenlere o ehliyet verilmediği için biraz gerginleşti sanırım ortam. Cevap almaya çok alışık değil o kitle, alıştıkça ortam durulur. Dert etmemek lazım. Maç sahada oynanıyor neticede, oradan keyif almaya çalıştıkça sorun kalmaz.

Bogi

Jön Türks
Konular
18
Beğeni sayısı
379
PG Nakit
0
15 yaşında çocuklara kitlesiyle birlikte hakaret etme, 550 senelik bir kültüre ve o kültürün 120 senelik kulübüne de 30 milyonluk kitlesine de teröristliğe varacak yaftalar yapıştırma ehliyeti isteyenlere o ehliyet verilmediği için biraz gerginleşti sanırım ortam. Cevap almaya çok alışık değil o kitle, alıştıkça ortam durulur. Dert etmemek lazım. Maç sahada oynanıyor neticede, oradan keyif almaya çalıştıkça sorun kalmaz.

Güzel, beklediğim cevaplardan biri buydu bende bi kontra argümanla devam ettireyim bari.

30 milyonluk bir camianın yöneticilerinin dolaylı yollardan kendi hukuklarını uygulamaya çalışması, bu esnada kendi kitlesinin sarf ettiği ağza alınmayacak sözlerin, tehditlerin, manipülasyonların ve bunun gibi sürüyle örneğin derenin karşı tarafından bir cevabı olmayacak mıydı yani? Karşılıklı bir toksikleşme var ve artık bu durum normal bir atışma halini geçmiş vaziyette. Bence bunun sonu birinin başına bi şey gelmesiyle sonlanacak. (streamer kız muhabbetini falan dahil etmiyorum kızın falso olduğu 800kmden falan belli yani) Ama ezcümlede bence tek değil iki tarafın birbirini gerdiği bir ortam var. Tek bir cepheye ihale edilmesi yanlış.

Genel soruyorum bu arada yani FB penceresinden cevap yazacak olursam başka şekilde konuşmam gerekir. Ortadan bakmaya çalışan biri olarak yazıyorum TR şartları içerisinde.

Spor gündemi içindir yorumlar, siyasi vs atışmalara hiç girmiyorum bile.

Cyber

PG.com Kullanıcısı
Konular
4
Beğeni sayısı
159
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
Güzel, beklediğim cevaplardan biri buydu bende bi kontra argümanla devam ettireyim bari.

30 milyonluk bir camianın yöneticilerinin dolaylı yollardan kendi hukuklarını uygulamaya çalışması, bu esnada kendi kitlesinin sarf ettiği ağza alınmayacak sözlerin, tehditlerin, manipülasyonların ve bunun gibi sürüyle örneğin derenin karşı tarafından bir cevabı olmayacak mıydı yani? Karşılıklı bir toksikleşme var ve artık bu durum normal bir atışma halini geçmiş vaziyette. Bence bunun sonu birinin başına bi şey gelmesiyle sonlanacak. (streamer kız muhabbetini falan dahil etmiyorum kızın falso olduğu 800kmden falan belli yani) Ama ezcümlede bence tek değil iki tarafın birbirini gerdiği bir ortam var. Tek bir cepheye ihale edilmesi yanlış.

Genel soruyorum bu arada yani FB penceresinden cevap yazacak olursam başka şekilde konuşmam gerekir. Ortadan bakmaya çalışan biri olarak yazıyorum TR şartları içerisinde.

Spor gündemi içindir yorumlar, siyasi vs atışmalara hiç girmiyorum bile.
Türk futbolunda hukuk UEFA ve CAS'ın tescilli şikesi Türk mahkemeleri tarafından Fetö'ye itelendiğinde bitti.

Kırılma noktası tam olarak.

Herkesi fetöcü olmakla suçlayan hükümetle dalga geçen sol ağırlıklı Fenerbahçe taraftar grupları iş şikeye gelince Fetö kumpası diyebiliyor.

Ülke öyle saçma salak bir yapıdaki, hükümete yakınlığıyla bilinen Trabzonspor gidiyor UEFA ve CAS'dan adalet dileniyor. UEFA ve CAS'da kendileri tarafından gerekli yaptırım uygulandığını ve Türk mahkemelerinin alanına karışamayacağını belirtiyor.

Juventus'a puan cezalarını verende İtalyan mahkeme ve federasyonudur. UEFA'nın yerel liglere karışmaya hakkı bulunmuyor.

Böyle bir yapıda herkes kendi lafını geçirmeye elbette çalışır. Bunun önüne geçemezsin.

Fıkra gibi ülke kek.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: