RPG Ufak Bir Rica

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Boss

𝐓𝐡𝐞 𝐅𝐢𝐧𝐚𝐥 𝐁𝐨𝐬𝐬
Konular
177
Beğeni sayısı
1,397
PG Nakit
0
Arkadaşlar öncelikle merhabalar. Bildiğiniz gibi 2 brand’in de özel şovunu geride bıraktık. Aslında bunu yazmaya niyetli değildim fakat hem şov yazan arkadaşlarımız için hem de kendimi ifade etme isteğimden dolayı bu açıklamayı yapmak istedim.

Öncelikle şovların beğenilmesi, beğenilmemesi veya hangisi daha iyi tartışmasına girmeyeceğim bunlar öznel düşünceler. Fakat bildiğiniz gibi dün Chairman’in duyurusunda belirttiği gibi Mayhem ve Payback şovlarını ekibimizde bölüştük ve ekibimizin bir kısmı Mayhem bir kısmı ise Payback şovlarına bakıyor. Bunu hem rekabeti canlı tutmak hem de işleri kolaylaştırmak için yaptık. Şimdi asıl konumuza dönersek hatırlarsınız Bad Blood şovundan önce şov hangi gün ve saatte olsun diye bir anket açtım. Burada asıl niyetimiz Payback ekibi olarak çok sıkışık olduğumuzdan dolayı şovu Cumartesi yayınlamak ve oyuncularımız için uygun olur mu olmaz mı bunu görebilmekti. Fakat büyük çoğunluk ankette Cuma gününü seçtiğinden dolayı ekip olarak büyük uğraşlar sonucu şovu Cuma gününe yetiştirmeye çalıştık. Yani bir yandan şov yayınlanırken maç ve segment bile yazdı ekip arkadaşlarım canlı olarak. (Örneğin TVC maçı ve WALTER vs. Angel Garza maçı) Sanırım bu şekil anlatabilirim şartları ve ortaya çıkarmaya çalıştığımız işi size. Ayrıca Payback ekibimizden bir arkadaşımızın uzun süredir inaktif olması ve diğer ikisinin ise özel nedenlerden dolayı uzak kalmasından ötürü son 1-2 haftadır tüm Payback şovlarını neredeyse tamamını tek bir arkadaşımız idare etmeye çalışıyordu. (Mayhem’dan olan arkadaşların yardımıyla sağ olsunlar)

Bunu bir mazeret veya bahane olması için anlatmadım. Bir brand diğer brand’e göre daha üstün olabilir veya çok daha iyi şovlar ortaya çıkarabilir bu çok normal. Fakat bazı yorumlar görüyorum ve bu ekipteki arkadaşlarımızın oyunu yazmaya karşı şevkini ve isteğini düşürüyor. Oynadığımız oyun adı üstüne bir rol yapma oyunu ve eleştiri hepimizin hakkı fakat sadece sizden daha yapıcı eleştiriler yapmanızı rica ediyorum.

Bütün oyuncularımıza iyi oyunlar dilerim.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Click here to login using your socials account