Türkçe Rap Tartışma Konusu

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,579
Beğeni sayısı
4,277
PG Nakit
3,355
RPG Karakteri
Hologram
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Anıl sayesinde Sekiz'i dinledim. İlk Anıl önüme çıkmıştı. Ama underrated kalan Sekiz.
Anıl deseydin övülecek bir tarafı yok diyecektim zaten. 10 sene önceki flowu ve rhymeı ile şimdiki arasında hiçbir fark yok. Sekiz serisi ise şu an underrated ama kendi döneminde bir Türkçe rap projesine göre kat kat daha fazla dinlenmişti. O zamanlar bile 5-6 milyonu falan vardı ikisinin de. O yüzden o kadar da underrated olarak yorumlamıyorum ben, hakkını almıştı yani.

Netuno

Lightswitch
Konular
211
Beğeni sayısı
1,774
PG Nakit
780
RPG Karakteri
"The Last World Beater" Will Ospreay & Don Callis
Favori Güreşçi
Hana Kimura
Anıl deseydin övülecek bir tarafı yok diyecektim zaten. 10 sene önceki flowu ve rhymeı ile şimdiki arasında hiçbir fark yok. Sekiz serisi ise şu an underrated ama kendi döneminde bir Türkçe rap projesine göre kat kat daha fazla dinlenmişti. O zamanlar bile 5-6 milyonu falan vardı ikisinin de. O yüzden o kadar da underrated olarak yorumlamıyorum ben, hakkını almıştı yani.
Dönemine göre gayet iyiydi ama daha sonradan rap dinlemeye başlayan kitle tarafından Sekiz hiç bilinmiyor neredeyse. Bu kadar kalabalık kadro için günümüzde hatırlayanın az olması kötü bence ya.

Anıl için ben bu kadar bozan birisini daha görmedim. Sokaklar ve İnan İsterdim gibi çok iyi şarkıları yapan adam ile bugünkü Anıl aynı kişi olamaz ya.

Kero

sizinle muhattabım
Konular
427
Beğeni sayısı
714
PG Nakit
125
Sayın rap gurmesi abiler bana;

Sansar - 180KM
Hidra - Aynı Dündeyiz
No.1 - Bu Benim Hayatım

Gibi damardan vuran şarkılar öneren var mıdır?

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,579
Beğeni sayısı
4,277
PG Nakit
3,355
RPG Karakteri
Hologram
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Sayın rap gurmesi abiler bana;

Sansar - 180KM
Hidra - Aynı Dündeyiz
No.1 - Bu Benim Hayatım

Gibi damardan vuran şarkılar öneren var mıdır?

Bu listedeki şarkıların çoğundan aradığın kanı bulabilirsin Kerocum.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: