WWE Heatwave Spoiler | Part ||

Bero

Cm Punk'a Hasım, Dominik Mysterio'ya Hasım
Konular
1,437
Beğeni sayısı
1,215
PG Nakit
3,465
RPG Karakteri
Erick Rowan
Favori Güreşçi
Bray Wyatt
1
Rhea Ripley & Dominik Mysterio vs. Lyra Valkyria & Dragon Lee

Maçın sonunda Rhea ve Lyra ringin dışında kavga edip birbirlerini barikatlara çarptırıyorlar. Bu sırada ringde Dragon Lee Dominik'e plant yapıyor ve maç bitiyor

Kazanan: Lyra Valkyria & Dragon Lee

Baron Corbin vs. Von Wagner

Maç başlamadan bitiyor çünkü iki isimde maç başlamadan ringin dışında birbirine girdi hakem ayırmaya çalışıyor. Von Wagner spiker masasını boşaltıyor ve Corbin'i kaldırdığı an BRON BRREAKER'DAN SPEEARR!!!

Kameralar kapaniyor bu görüntülerle

Main Event vakti!

NXT Championship
Carmelo Hayes (c) vs. Wes Lee

Hayes, Wes Lee'yi spiker masasına yatırıyor ve aprona çıkıyor MODİFİED DDT YAPIYOR HAYES!!!

Maçın sonunda Hayes Turnbuckle'da ve Diving Legdrop Yapıyor maçı kazanıyor.

Şov sona eriyor​

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
5,100
Beğeni sayısı
3,484
PG Nakit
3,015
RPG Karakteri
Brock Lesnar w/ Paul Heyman
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Kuzey Amerika Şampiyonluğu bir ara NXTC'ye oldukça yakın bir statüde, artık upper mid-carder düzeyde diyebileceğimiz bir durumdaydı. Şimdilerde ise 3 YUMRUK 2 TEKME adlı bir güreşçinin elinde ve kaçak göçek güreşlerin ağırlıklı olduğu, kaçamadığı zaman da aha böyle basitçe tuş olan bir şampiyona sahip maalesef. Ama bu tuş Dragon Lee'ye bir title shot daha kazandırır. Sonrasında da Dragon Lee'nin şampiyon olacağını düşünüyorum, 2 hafta önceki Rey Mysterio hamlesi Dragon Lee için harbi güzel şeyler düşünüldüğünün göstergesi.

Main event ise fena değildi ama yer yer spot maymunluklarına şahitlik ettiğimiz için açılış kadar sevemedim. Heritage Cup ile birlikte bu iki maçın değerlendirmesini yazıp yayınlayacağım zaten birazdan. Ama maçın son bölümü aşırı iyiydi, görece daha düşük vereceğim puanı arttırmış oldu. Bu arada Wes Lee harbiden herhangi bir adam ya, şu maçta da gördük yani. Bu adama hangi akla hizmet aylarca NAC saltanatı yaptırdılar aklım almıyor.

agaoglu23

belair
Konular
4
Beğeni sayısı
474
PG Nakit
275
Favori Güreşçi
Bianca Belair
Raquel'in maça etki etmesine kesin gözüyle bakıyordum, şaşırmadım da. Payback'te Rhea tertemiz kazanır ama klasik PPV öncesi momentum toplama işi, Raquel'in üstün çıkacağı bir periyotta olacağız. Lyra Valkyria'yı acayip beğeniyorum, resmen dandik paketten çıktı bir anda ve acayip bir kalite ortaya koymaya başladı. Rhea Ripley kadınlarda tepe güreşçi yani, onun temposuna ve performansına ayak uydurmak, maça kalite katmak büyük iş. Dragon Lee'nin de yeteneklerine kefilim sonuna kadar, ama kemeri alırsa ki üstte Doğan da yazmış muhtemelen alacak bence de, biraz daha üstüne koyması şart.

Bron Breakker ne boş işlerle uğraşıyor ya, çıkarın babayı ana kadroya acil.

Main Event'i acayip de beğenmedim ama bence hiç kötü değildi yani, Wes Lee'yi bir tek ben beğeniyorum sanırım. Güreşi karizması falan acayip göze hitap eden bir adam, Melo ile maçları da sanırım tarihte ilk defa 2 Afrika kökenli NXT güreşçisinin kemer maçı mı ne olmuş, anlamlı da maç en nihayetinde. Sonu da olması gerektiği gibi bitti, Melo'ya da bir sağlam feud lazım.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: