WWE Heatwave Spoiler | Part |

Bero

Cm Punk'a Hasım, Dominik Mysterio'ya Hasım
Konular
1,437
Beğeni sayısı
1,215
PG Nakit
3,465
RPG Karakteri
Erick Rowan
Favori Güreşçi
Bray Wyatt
1
NXT Heatwave Başlıyor!

Trick Williams vs. Ilja Dragunov

Dragunov Powerbomb yapıyor ama williams atıyor. Dragunov Turnbuckle'a çıkıyor Williams yerde. Dragunov finisher'ını uygulayıp kazanıyor.

Ava (w/ Schism) vs. Ivy Nile

Ava Ivy nile'yi ayağa kaldırıyor ama Ivy nile bir anda arkasına geçip Dragon Sleeper yapıyor! Ava pes ediyor.

Ivy Nile tekrar Dragon Sleeper bağlıyor sarı maskeli elemanlar ringe giriyor. Ivy onları pataklarken bazıları da Ava'yï ringden çekiyor.

NXT Heritage Cup Championship
Nathan Frazer (w/ Tyler Bate) c) vs. Noam Dar (w/ Meta-Four)

5. Round'un sonuna geldiğimizde durum 1-1 berabere.

Frazer Phoenix Splash yapıyor noam dar çekiliyor ve Frazer ayağa kalktığı an modified enziguri yapıştırıyor Noam dar! Maçı kazanıyor.

Reklamlardan döndüğümüzde Tiffany Stratton ringe geliyor ve mikrofon alıyor

Stratton son zaferleriyle övünüyor ve yaz sona ererken Tiff-Tiff'in düşüşünün geldiğini söylüyor. Mükemmelliğin kolay elde edildiğini ve "NXT" Kadınlar kemerinin hiçbir yere gitmeyeceğini söylüyor. Tarihin en iyi unvan sahiplerinden biri olarak anılacağını ve şimdilik Tiffy Top'ta bitireceğini söylüyor. Gigi Dolin'in müziği duyulur ve Stratton'a sessiz olmasını söyler. Tiffany'nin düşüşünü görmek için can attığını söylüyor ve ardından bir sonraki rakibini daha fazla aramamasını söylüyor. Stratton onu vurur ve Dolin ona daha önce de bayıldığını hatırlatır. Kiana James ortaya çıkar ve Dolin'e, Dolin'in geçmişi göz önüne alındığında "NXT" Kadınlar Şampiyonası maçını hak etmediğini söyler. Blair Davenport ortaya çıkmadan önce bir şampiyonluk şansını hak ettiğini söylüyor ve onun sayesinde Kadınlar bölümünde harika bir yaz geçirdiğini söylüyor. Şampiyonluk şansı için bir sonraki sırayı hak ettiğini söylüyor ve Dolin zirveye çıkmak için klasmandan geçmesi gerektiğini söylüyor. Dolin, kendisinin ve Roxanne Perez'in markette başına gelenleri kimsenin unutmadığını söylüyor ve Davenport, Dolin'e, Jacy Jayne'in kendisini dövmesinin kötü olduğunu düşünüyorsa, ona ne yapacağını görmek için beklemesi gerektiğini söylüyor. Roxanne Perez'in müziği duyulur ve Davenport'a The Great American Bash'te kendisiyle olan ilişkilerini sonlandırdığını düşündüğünü söyler. Stratton ringden çıkarken dört kadın da birbirleriyle kavga etmeye başlıyor.

Daha sonra Ava'ya ve iki maskeli Schism bireyine gidiyoruz. Ava koşmadan Ivy Nile beliriyor. İki maskeli üye kendilerinin... The Creed Brothers olduğunu ortaya koyuyor! Ava hızlanır ve The Creed Brothers, The Dyad'a önümüzdeki hafta bir Steel Cage maçında meydan okur ve kazanırlarsa "NXT" ye geri dönerler.​

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
5,100
Beğeni sayısı
3,484
PG Nakit
3,015
RPG Karakteri
Brock Lesnar w/ Paul Heyman
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Dragunov vs. Williams gecenin maçıydı net bir şekilde. İnanılmaz keyif aldım maçı izlerken, Ilja zaten gönlümüzde tahtını kurmuş bir adam ama Trick Williams'ı da beğendim ben. Carmelo Hayes'e bir ihanet gelecek gibi yakın zamanda, NXTC'ye oynayacaktır.

Heritage Cup maçı da çok iyiydi, COMMANDER AZEEZ babanın alakasız fırlayışına bir an ??? olduk ama Bate ile ne işi olduğunu göreceğiz.

agaoglu23

belair
Konular
4
Beğeni sayısı
474
PG Nakit
275
Favori Güreşçi
Bianca Belair
Dragunov'a felfeci yükseğim ya, adam tamamen komple paket. Gunther'in olduğu yeri hep beraber görüyoruz, benzeri Ilja'da neden olmasın yani ? Carmelo ve Trick'in ayrılması da gayet iyi oldu ikisi adına da. Williams'ın ring içi gayet başarılı.

Schism ve Creed Brothers aksiyonları gayet başarılı işleniyor, Creed'ler NXT'den ayrılmıştı ama ana kadro yolu kapalı olduğundan senaryoyu buraya bağlamalarını ben abes bulmuyorum. Haftaya da yenip tekrar NXT'ye gireceklerdir. Ivy Nile da epey sağlam güreşçi.

Nathan Frazer alır diye düşünüyordum maçı ya, benim NXT'de beğendiğim isimlerin başında gelir ama Ricochet gibi olacak sonu muhtemelen, hep bir şey eksik tarzı. Commander Azeez aka Dabbo Kato ilginç adam...

Tiffany Straton başarılı bir şampiyon, ama NXT'de o tepeyi zorlayacak o kadar kadın var ki, inanılmaz feudlar çıkar ortaya. Haftaya olacak Contender maçı mesela acayip seviye ya, ana kadroda 4'ünü de amasız fakatsız kullanırım mesela. İnanılmaz kalite vaat eden maçlardan biri, Tiffany'nin kemer saltanatı çok uzun sürmez gibime geliyor ama. Perez gönlümden geçse de Dolin muhtemelen kemeri kapar.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: