RPG Ben Gerçeğim Rüya Olan Sensin

Kras Mazov

Tractatus
Konular
33
Beğeni sayısı
1,179
PG Nakit
130
RPG Karakteri
Velveteen Dream
Favori Güreşçi
Eddie Guerrero
13.06.2023

velveteendreamarrest.jpg

Velveteen Dream: Artık gerçekten özgür müyüm?

Kendisini küçümser bir gözle bakan hapishane görevlisi baştan aşağıya kendisini süzerek...

Görevli: Maalesef. Senin gibi insanların buradan hiç çıkmaması lazım, ama D.C işte ne yaparsın.

Velveteen Dream: Ben en başından beri suçsuzdum!

Görevli: Evet haklısın, içerideki bütün mahkumlar da kendilerinin suçsuz olduğuna emin; ama bil bakalım ne? Hepiniz buradasınız çünkü suçlusunuz. Geçenlerde 15 yaşında birisiyle evliliği normalleştirmeye çalışan bir bok çuvalı karşı tarafın rızası olduğunu söylüyordu. O da suçsuz herhalde sana göre?

Velveteen Dream: En baştan başlamayacağım ama sadece siktir git. En azından ben 3 senenin sonunda çıkıyorum. Anlaşılan sen ömür boyu burdasın.

Görevli: Şu haline bakacak olursak yeniden görüşeceğiz gibi duruyor; ama dışarıda değil.

Velveteen Dream, onu gözardı ederek çantasıyla beraber özgürlüğüne doğru gidiyor. En azından sadece bedenen...

05.07.2023

help.jpg

The Dream: Artık Velveteen yok, eski taklit gibi giyinmeler yok, insanları eğlendirmek için kendini eğip bükmek yok, şaklabanlık yok. Sadece kendim varım ve bana yaşatılanlar, bana yapılan kumpasın bedelini herkes ödeyecek. 3 yıl... gerçekten çok uzundu. Her günü bir kabus gibiydi. Herkes birinden intikam alırken ben yerimde bekleyemem. Ben de intikam almalıyım, ben de insanların kafasını tekmelemeliyim, ben de kemikler kırıp onlardan zevk almalıyım, yapmadığım bir şeyden değil gerçekten yapmış olduğum bir şeyden ötürü insanlar benden nefret etsin.

Velveteen: Gerçekten buna değer mi? Herkes hata yapabilir. Geçmişte yanlış şeyler yaptık. Bunu hak etmesek de belki de bazı şeyler döndü dolaştı ve bizi buldu. Sadece düşünmeni istiyorum şatafatlı ışıkların altında sanatını yapan bir yıldız olmaktan vaz mı geçeceksin? Her şeyi artık böyle mi yapmak istiyorsun?

The Dream: Ben deli değilim, BEN DELİ DEĞİLİM! Geçmişimin değil benimle konuşmasını, beni görmesini bile istemiyorum. Değil onla barışık olmak bir daha asla onun yüzüne bakmak istemiyorum. VELVETEEN DİYE BİRİSİ YOK! Benim tek istediğim rüyama ulaşmak, onu gerçek kılmak. Ben kötü bir insan değilim, iyilikler yapabilirim ve bunun en büyük kanıtı da kendime yapacağım iyilikler olacak. Dövüşmeye, güreşe başlayacağım.

Velveteen: Peki gerçekten yapabilecek misin? Eskisi gibi oradan oraya atlayabilecek misin? Senaryoların içine sığabilecek misin? Ya seni mülteci yaparlarsa? Ya mistik bir karakter olman gerekirse? Ya seni varoluş sanıcı geçiren ergen, dertli bir karakter olmanı isterseler ki şu an ona daha yakınsın. Kendine bi bak. Özünde insanların kafasını tekmeleyecek, kemik kırıp bundan zevk alan biri misin? Senin gibi bir ikon, senin gibi bir idol asla böyle olmamalı. Kendine iyilikler yaparken kendini kaybetme, 3 senedir çok uzaklardasın. Kendini bul, rüyanı gerçekleştir. Unutma, ben senin iç sesin değilim. Ben gerçeğim asıl rüya olan sensin.

The Dream: Seni çok özledim, keşke yanımda olabilseydin; ama çok uzaktasın. Bedenini, kokunu yanımda görebilmek için her şeyi yapardım. Seni yalnızca hayal edebiliyorum. Ne yanımdasın ne de sana dokunabiliyorum. Tabi şu an sevebileceğin biri değilim; ama rüya gerçek olduğunda, gerçekten aklandığımda ve bana basılmış olan damganın mührünü sildiğimde kavuşacağız. Hayatım, kariyerim boyunca senin naifliğini ve sevgini üzerimde hep taşıdım. Uzaklaştırıldık ve yanına geldiğimde de seninle bu konuşmanın aynısını yapacağım. Umarım beni kabul edersin... Velveteen.
The Dream ellerini başının arasında alıyor ve kara kara düşünmeye devam ediyor.

The Dream: Bir kontrat imzalamam lazım. Dövüşmem, güreşmem lazım. Dövüşebiliyorum; ama güreşebilmem için bazı şeyleri hatırlamam lazım. Velveteen bana ilham verirdi, güç verirdi, sevgi verirdi. Şimdi ise sadece bir rüyanın içindeyim. Önce paraya ihtiyacım var. İnsan düşünebilmek için bile paraya ihtiyaç duyuyor. Zaten bir yerle imzalasam gerisi kolay olacak. Çünkü oraya kendim olarak çıkacağım. Herkes orada kötü adam olmak istiyor. Ben kötü bir adam değilim. Üzerimde çok ağır ve kokuşmuş bir çamur olduğu için iyi bir adam da değilim. Aslına bakılacak olursa ben sadece bir rüyayım insanların göremediği, benim yaşamış olduğum. En azından ne olduğumu biliyorum. Ya popüler olmak isteyen bir çocuk gibi dertli görünüp egosantrik birisi olsaydım.
The Dream kafası karışmış bir şekilde tavana bakıyor.

The Dream: Egosantrik? Sanırım Velveteen benden tamamen gitmemiş; ama özür dilerim. Seni bırakmak zorundayım ki senin de beni bırakalı çok uzun zaman oldu. Sen yalnızca hatıralarımda olacaksın. Seni çok seviyorum, seni çok özlüyorum. Seninle sonsuza kadar beraber olmak için başlamam gerekiyor. Sana ulaşacağım Velveteen. Sana kavuştuğumda her şeye rağmen başardığımda söyleyebileceğim şu iki kelime için sabırsızlanıyorum.
Dream over.

Son düzenleme:
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: