Agaoglu23 ile WWE Nabzı

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
4,964
Beğeni sayısı
3,430
PG Nakit
3,015
RPG Karakteri
Brock Lesnar w/ Paul Heyman
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Babam öncelikle değerli katkıların için çok çok teşekkür ederim, muhteşem bir değerlendirme yazısı gelmiş.

New Day konusunda hep hasbihal ettik biliyorsun, olmadığı dönemler oldu son zamanlarda ama yoklukları harbiden büyük eksi ya, şu kadar uyumlu ve seyirciye ne olursa olsun hitap edebilen bir takım bence daha gelmeyebilir gibi.

Vikingler ve OC konusunda ortak bir yorum daha yapacağım, AEW'i programa katmadığım için eklemedim ama bu iki takım da AEW'de kemer feuduna girer ve tepeye oynar, WWE'in şu anki durumuna hitap etmiyor ya. Raiders-Profits feudundan bahsetmiştin, pandeminin hemen başında bu bowlingli golflü segmentli feudu diyorsan epey ilginç ve keyif veren feuddu, ama oradan sonrası gerçekten felaket bir durum oldu. Valhalla denediler o da olmadı, bilmiyorum yani gerçekten olamıyor bence. OC'de de öyle bir zamanda geldiler ki, hani bende bir gram etki bırakamadı ya. AJ daha tam doğrulamıyorken OC'ye sıra gelmedi, bence gelmeyecek de.

Çok büyük sorun abi takım bookingi, burada bile JD'nin negatif etkisi var yalnız... Sonraki yazıyı JD üzerine mi kursak acaba, sağlam bir posta söver gibiyiz. :D
AEW konusunda dediğin doğru, aslında Viking Raiders tam olarak WWE'nin şu anki durumuna hitap ediyor ama karakter falsoya girdi abi, daha dönmez yani buradan. SP vs. Vikingler konusunda da evet bowlingli golflü muhabbetleri diyordum, ondan sonra mantara bağladı zaten dediğin gibi ama o kısımlar gerçekten ilgi çekiciydi. OC'yi çok yalandan getirdiler, aslında ilk geldiklerinde WWE ile bağlayıcı bir kontratları yoktu ve sadece yarı zamanlı çalışacaklarına dair bir haber de görmüştüm ama WWE'ye fixlendiler belli ki.

JD'ye bir yazı yazarsan var ya konu altı haşlanmaktan helak olur, öyle diyeyim... Daha 2 aydır izliyorum stableı ama öyle bir kuruldum ki dillere destan yani.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
4,964
Beğeni sayısı
3,430
PG Nakit
3,015
RPG Karakteri
Brock Lesnar w/ Paul Heyman
Favori Güreşçi
Brock Lesnar