NXT Spoiler | Part II

Bero

Cm Punk'a Hasım, Dominik Mysterio'ya Hasım
Konular
1,437
Beğeni sayısı
1,215
PG Nakit
3,465
RPG Karakteri
Erick Rowan
Favori Güreşçi
Bray Wyatt
1
Lyra Valkyria vs. Jacy Jayne

Valkyria spinning back heel kick ile kazanıyor maçı.

Jayne maçın hemen ardından Valkyria'ya saldırdı. Valkyria'nın girişte kullandığı kanatlarını parçaladı.

Von Wagner, Javier Bernal'i ringin merdivenlerine fırlatıyor. Daha sonra onu barikata gönderit ve spiker masanın üzerine ona powerbomb atmak ister, ancak Stone yapmasını engellemek ister. Wagner dinlememeyi seçer ve spiker masasını boşaltır, ardından Bernal'e Powerbomb yapar.

The Dyad (w/ Joe Gacy and Ava) vs. The Creed Brothers (w/ Ivy Nile)

Maçın sonunda Maskeli biri geliyor ve Julius'a kafa atıyor hakem görmeden maskeli kaçıyor. The Dyad Julius'a double Codebreakers yapıyorlar ve maç bitiyor

Reklamlardan döndüğümüzde Bron Breakker ringde.

Breakker, iki hafta önce Dünya Ağır Siklet şampiyonluğu için Seth "Freakin" Rollins'e karşı mücadele ettiğini ve Rollins'in ne kadar iyi olduğunu kanıtladığını söylüyor. şampiyonluğu kazanmaya çok yakın olduğunu söylüyor. Rollins'in tek başına genel olarak sahip olduğundan daha fazla Premium Canlı Etkinlik maçına sahip olduğunu ve dünyayı dolaşıp zanaatını geliştirme lüksüne sahip olmadığını söylüyor. Breakker, 25 yaşında en iyilerle takılabileceğini kanıtladığını söylüyor ve yeneceği daha çok insan ve kazanacağı daha çok şampiyonluk olduğunu söylüyor. Geleceğine hitap etmek istiyor ama bunu yapamadan Ilja Dragunov'un müziği çalıyor ve ringe doğru ilerliyor.

Dragunov, Breakker'a bir erkek gibi yüzleşmek için burada olduğunu söylüyor. Breakker'ın kendisi ile NXT kemeri arasında durduğunu ve onu ortadan kaldırmak için burada olduğunu söylüyor. Dragunov bir tekme atıyor ve birbirlerine giriyorlar. Arka alandan güreşçiler güvenlik ekipleri ve hakemler ayırmak için geliyor. İkilinin kavgası girişe kadar devam ediyor. Bu görüntülerle NXT sona eriyor.

3p4ipuJAklBCdRFpAg&s=19​

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,804
Beğeni sayısı
1,456
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry
Ilja yener Bron ana kadroya çıkar. Umarım çok iyi bir maç izleriz ikisine de hastayım çünkü. Von Wagner emmiye iyice alışmaya başladım. Bir ara RPG'de oynama niyetim var.

agaoglu23

belair
Konular
4
Beğeni sayısı
474
PG Nakit
275
Favori Güreşçi
Bianca Belair
Valykria'yı beğeniyorum, gözümde ışığı olan biri ya.

Creed'ler acil ana kadroya, çok çok acil.

Bron vs Dragunov maçına da şimdiden ekmek banmaya başladım ben. NXT şovu çok iyiydi bu haftaki, PG.com'da nice NXTleri yorumlayacağız inşallah.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: