WWE NXT Spoiler | Full Part

Bero

Cm Punk'a Hasım, Dominik Mysterio'ya Hasım
Konular
1,437
Beğeni sayısı
1,215
PG Nakit
3,465
RPG Karakteri
Erick Rowan
Favori Güreşçi
Bray Wyatt
1
NXT Başlıyor!

Creed Brothers kazanırsa Resmi Olarak Yeniden NXT Kadrosuna girecekler

Steel Cage Match
The Dyad (w/ Schism) vs. The Creed Brothers

Bir ara kafesin kapısı koparılıyor

Maçın sonuna geldiğimizde Creed Brothers, Brutus Bomb ardından ikili ayağa kalkmaya çalışırken Double Clothesline yapıyorlar ve maç bitiyor.

Creed Brothers tekrar NXT kadrosunda!

Aradan sonra sahne arkasında Carmelo Hayes, The Family ve Street Profits arasında bir konuşma gerçekleşiyor. Dana Brooke ve Kelani Jordan arasında bir arbede yaşandığını ve Elektra Lopez ile Lola Vice'ın bulundukları alana döküldüğünü gördüğümüzde dikkatleri dağılıyor.

NXT Global Heritage Invitational Group A Match

Butch vs. Charlie Dempsey (w/ Drew Gulak and Damon Kemp)

Butch Bitter End ile kazanıyor maçı

Ilja Dragunov ringe geliyor

Dragunov, geçen hafta ringde kendini kanıtlamaya çalışan bir adamla yüz yüze geldiğini söyledi. Trick Williams'ın kendisini etkilediğini, ardından kesinlikle bir yardımcı olmadığını ve ringdeki duruşuyla herkesin saygısını hak ettiğini söyledi. Kendisiyle "NXT" Şampiyonluğu arasında hiçbir şeyin duramayacağını söylüyor

Noam Dar, Meta-Four'un salonundan araya giriyor ve Heritage Cup Invitational'ın katılımcıların No Mercy'de kendisine yenilmeleri için bir şans olduğunu söylüyor. Meta-Four'un Kaliforniya'ya biletlerini çoktan ayırttığını söylüyor ve Dragunov, Dar'ın Heritage Cup'ı hâlâ elinde tuttuğu için şanslı olduğunu söylüyor. Oro Mensah Dragunov'a hakaret ediyor ve Dragunov ona oraya gelmemesi için iyi bir neden vermesini söylüyor. Lash Legend, Dar'ın kimseden korkmadığını söylüyor ve Jakara Jackson, Dragunov'a unvanının nerede olduğunu soruyor. Dragunov Dar'la salonda buluşmak ister ama Meta-Four onu durdurur. Mensah anons masasına doğru yürür ve Dar, Dragunov'a bir maç için meydan okumak ister. Mensah onun yerini almak için gönüllü olur ve iki adam birbiriyle kavga etmeye başlamadan önce ringe çıkar.

Reklamlara gidiyoruz

Dana Brooke & Kelani Jordan vs. Elektra Lopez & Lola Vice

Lopez Dana Brooke'ı kucağına alıyor. Lola Vice bir roundhouse kick vuruyor Lopez de Spinebuster yapıyor ve maçı kazanıyorlar.

Kazanan: Elektra Lopez & Lola Vice

Aradan sonra sahne arkasında Trick Williams, Carmelo Hayes'i Heatwave'deki galibiyetinden dolayı kutluyor. Williams The Street Profits ile konuştuğunu söylüyor ama Hayes onunla bir şey hakkında konuşması gerektiğini söylüyor. İnsanların "NXT" The Great American Bash'te kazanmasının tek nedeninin kendisi olduğunu düşünmelerine katlanamadığını söylüyor ve Williams da öyle olduğunu söylüyor. Hayes ona inanmadığını söylüyor ve dürüst fikrini soruyor. Williams tereddüt eder ve Hayes bunun kendi suçu olduğunu söyler. Hayes uzaklaşır ve Williams yüksek sesle Hayes'in yapabileceğini düşünmediğini çünkü yapabileceğini bildiğini söyler.

Dijak vs. Eddy Thorpe

Dijak sandalye alıp ringe giriyor hakem bırakmasını söylüyor. Dijak sandalye ile vuruyor ama Eddy çekildiği için boşa vurmuş oluyor ve yere düşüyor sandalye. Dijak ringin dışına gidiyor hakem sandalyeyi ringin dışına atarken Eddy Dijak'ın ringden üstüne atlamak istiyor ama Dijak eline bir kemer alıp Eddy'e vuruyor. Dijak ringe girip bir tekme vuruyor kafasına tuşa gidiyor.

Kazanan: Dijak

Group B NXT Global Heritage Invitational
Joe Coffey (w/ Gallus) vs. Nathan Frazer

Joe Coffey sert bir Clothesline ile maçı kazanıyor

NXT Kadınlar Şampiyonluğu için #1 Numaralı adaylık maçı
Roxanne Perez vs. Blair Davenport vs. Gigi Dolin vs. Kiana James

Maçın sonunda gigi dolin ve Roxanne Perez ringde Gigi Dolin, Gigi Driver yapmak istiyor ama Perez engelleyip karnına vuruyor. Dolin yere düşüyor Perez onu kaldırırken kiana James 401K Yapıyor Perez'e! James ardından Gigi Dolin'e finisher'ını uygulayıp maçı kazanıyor!

s=19

Şov Kiana James ve Tiffany Stratton bakışırken sona eriyor

agaoglu23

belair
Konular
4
Beğeni sayısı
474
PG Nakit
275
Favori Güreşçi
Bianca Belair
Creed'lerin kalitesi beni benden alıyor ya, maçın başında Julius tekken tek elle bir powerbomb yaptı. Çok acayip bir sekanstı ya, ana kadroya çıkarma işi olmayacaksa Creed'lerin NXT'de devam etmesi gayet mantıklı zaten, ama Pretty Deadly gibi bir etki yaratacaklarına eminim ben eğer çıkarlarsa. Net diyorum.

NXT'de en sevdiğim şeylerden biri arka alan sahnelerinin çok olması, ve neredeyse hepsinin belli bir yere bağlanması. Carmelo-Trick sekansı, Angel-Humberto vignette'i, Profits'in olduğu sahne, hepsi gelecek şovlar için bilgi veren, ve ekrana kitleyen yapımlar.

Heritage kupası işi güzel fikir açıkçası, maçlar da fena geçmiyor. Ama Noam Dar'ın ünvanı koruyacağını düşünüyorum kim gelirse gelsin. Yine de şovları doldurmak için güzel maçlar çıkar gibi, turnuva katılımcıları bomba.

Main event hakkında yorum bile yapamıyorum, benim gözümde kazanmaması gereken tek isim kazandı. Zaten maçtan önce kemer maçı haftaya olacak dendiğinde anlamıştım az buz, tek seferlik bir şey olacağı kesin. Straton'un kemeri 1-2 aya salacağına da eminim.

NXT izlemek keyif, yapımcılar yapıyor bu işi.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: