Süper Lig 2.Hafta | Samsunspor - Fenerbahçe

Kim Kazanır?

• Samsunspor

Oy: 0 0.0%
  • Fenerbahçe

Oy: 3 75.0%
  • Berabere

Oy: 1 25.0%

• Kullanılan toplam oy
    4

Cyber

PG.com Kullanıcısı
Konular
4
Beğeni sayısı
165
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
Bu ne hocam pozisyondan görülmesi istenen bir kısımdan durdurup alınmış bir ekran görüntüsü mü argümanın gerçekten? Herif bildiğin topa basıyor, bastıktan sonra da ayağı bir milisaniyeliğine şu ekran görüntüsünde olan yerde konumlanıyor. Ne tekme var, ne basma, ne de başka bir şey.

(galatasaraylı dostlarım tweet sahibi arkadaşın captionı için kusura bakmayın tek düzgün video buydu)

Bak ben iyi birisiyim, senin için pozisyonun görüntü kalitesi düzgün olan bir videosunu buldum. Belki tekrar izlemek istersin. Dirsek için bir şey diyemeyeceğim ama bu pozisyonda büyük yanlışın var hocam.

Videonun nesini attın anlamadım basbaya basıyor işte. Penaltı için üstüne ayağı söküp eve götürmesi gerekiyor sanırım. 🤣

Torreria geçen Avrupa maçında bileğe bastı diye orta sahada straight red yedi. Yabancı hakem uygulaması gelsin valla yorulduk biz.

Layne Staley

🍓 original
Konular
15
Beğeni sayısı
545
PG Nakit
155
Favori Güreşçi
alper mizanin
Videonun nesini attın anlamadım basbaya basıyor işte. Penaltı için üstüne ayağı söküp eve götürmesi gerekiyor sanırım. 🤣

Torreria geçen Avrupa maçında bileğe bastı diye orta sahada straight red yedi. Yabancı hakem uygulaması gelsin valla yorulduk biz.
😅

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: