İngiltere Premier Lig - Genel Sohbet Konusu

Badger

#uncensored
Konular
489
Beğeni sayısı
501
PG Nakit
560
Favori Güreşçi
Triple H
Arsenal'in şampiyonluk ihtimali olmasa Son ve Kulusevski o golleri kaçıracak mıydı acaba? Pedro Porro'nun City'e kazandırdığı inanılmaz acemice penaltıya zaten diyecek bir söz bulamıyorum. Umarım önümüzdeki 50 sene daha ezilmeye devam ederler.

Danke

🍓
Konular
21
Beğeni sayısı
342
PG Nakit
125
Favori Güreşçi
Tama Tonga
Bütün topçular sezon boyunca ellerinden geleni yaptı. Bütün topçulara hakkım helal olsun. Benim gönlümün şampiyonu sizsiniz. 86 puan değil 100 puan toplasak bile bizi şampiyon yapmayacaklar, diğer tarafın şampiyon olması için her türlü şey yapılacak.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
5,100
Beğeni sayısı
3,484
PG Nakit
3,015
RPG Karakteri
Brock Lesnar w/ Paul Heyman
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Bütün topçular sezon boyunca ellerinden geleni yaptı. Bütün topçulara hakkım helal olsun. Benim gönlümün şampiyonu sizsiniz. 86 puan değil 100 puan toplasak bile bizi şampiyon yapmayacaklar, diğer tarafın şampiyon olması için her türlü şey yapılacak.
Arteta: Başkaları farklı bir formasyon deneyince sürekli konuşuluyor bizim yaptıklarımız niye konuşulmuyor? Gabriel Jesus’u sahte 9 yapan benim, Rice’ı 6.5-8 gibi oynatan benim, Havertz’i santrafor yapan benin bunları kimse konuşuyor?

muad'dib

sholarch
Konular
14
Beğeni sayısı
344
PG Nakit
250
RPG Karakteri
Samoa Joe
Liverpool sene boyunca o kadar saçma yerlerde puan bıraktı ki. Hele o MANU maçı anlamsız ve tahmin edilemez oldu benim açımdan. Neyse biz bu yola şampiyonluk için değil sevda için çıktık...

Hacken

Rock Hard
Konular
10
Beğeni sayısı
939
PG Nakit
165
RPG Karakteri
Bryan Danielson
Favori Güreşçi
Bret Hart
Liverpool sene boyunca o kadar saçma yerlerde puan bıraktı ki. Hele o MANU maçı anlamsız ve tahmin edilemez oldu benim açımdan. Neyse biz bu yola şampiyonluk için değil sevda için çıktık...
Sene başında ben bu tabloya okeydim. Ekstrem olan şampiyonluk yarışında uzun bir süre iddialı konumda olmamız. Kadro zaten dar, sakatlık da oyunun bir gerçeği. O yüzden yarışta söz sahibi olduğumuz dönemleri başarı olarak addediyor ve önüme bakıyorum.

muad'dib

sholarch
Konular
14
Beğeni sayısı
344
PG Nakit
250
RPG Karakteri
Samoa Joe
Sene başında ben bu tabloya okeydim. Ekstrem olan şampiyonluk yarışında uzun bir süre iddialı konumda olmamız. Kadro zaten dar, sakatlık da oyunun bir gerçeği. O yüzden yarışta söz sahibi olduğumuz dönemleri başarı olarak addediyor ve önüme bakıyorum.
Sakatlıklara rağmen boş geçen bir ara transfer dönemi, Klopp'un sene sonu ayrılacak olması, her büyük takımdan 3 puan alamamız derken sezonu kapattık.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: