RPG RPG | Gözüme Bak!

Doktor Hektör

The Irish Ace
Konular
124
Beğeni sayısı
157
PG Nakit
475
Arenada ışıklar söner ve titantronda Andrade El Idolo'nun Meksika, Japonya ve WWE'deki kariyerinin önemli anlarını gösteren bir video paketi oynatılır. Video "El Idolo burada" sözleriyle sona erer

Işıklar tekrar yanar ve Andrade El Idolo siyah takım elbisesi, güneş gözlükleri ve elinde mikrofonla sahneye çıkar. Seyirciler onu yuhalarken ringe doğru ilerler

andrade-el-idolo.jpg

Ladies and gentleman, please welcome...
Andrade El Idolo!

¡Hola, amigos y amigas! Hola, PGW!
Kim olduğumu biliyor musunuz? Ne yaptığımı biliyor musunuz? Neler yapabileceğimi biliyor musunuz? Kendimi tanıtmama izin verin. Ben Andrade El Idolo, dünyanın en iyi güreşçisiyim! Üçüncü nesil profesyonel güreşçiyim ve Brillante adıyla güreşen Jose Andrade Salas'ın oğluyum. Ben 13 yaşımdan beri güreşiyorum ve sanatımı geliştirmek için dünyayı dolaştım. Consejo Mundial de Lucha Libre için Meksika'yı domine ettim. Japonya'da New Japan Pro-Wrestling için fethettim. WWE için Amerika'da mükemmelleştim. Ve şimdi, bu şirkete gerçek bir süperstarın neye benzediğini göstermek için geldim. Bu şirkete tarih yazmak için geldim. Bu şirkete tarih yazmak için geldim. Bu şirkete PGW Dünya Şampiyonu olmak için geldim!

andrade.png

Seyirciler daha yüksek sesle yuhalar. Benden hoşlanmıyor musunuz? Bana saygı duymuyor musunuz? Beni takdir etmiyor musunuz? Bu çok kötü, çünkü hiçbiriniz umurumda değilsiniz. Fikirleriniz umurumda değil. Duygularınız umurumda değil. Sizin ne alkışlarınız ne de yuhalamalarınız umurumda. Ben sadece kendimi önemsiyorum. Sadece paramı önemsiyorum. Sadece şanımı önemsiyorum. Güneş gözlüklerini çıkarır ve kameraya bakar. Bu gözleri görüyor musunuz? Bunlar bir winner'ın gözleri. Bunlar bir şampiyonun gözleri. Bunlar bir idolün gözleri. Ve bu gözler her şeyi görüyor. Geleceğimi görüyorlar. Kaderimi görüyorlar. Mirasımı (Legacy) görüyorlar.

andrade-94949444040.png

Güneş gözlüklerini geri takar ve gülümser. Ayrıca rekabetimi de görüyorlar. Rakiplerimi görüyorlar. Kurbanlarımı görüyorlar. PGW Dünya Şampiyonluğunun bir grafiğinin gösterildiği titantrona bakar Şu kemere bakın. Şu altına bakın. Şu prestije bakın. İstediğim şey bu. Hak ettiğim şey bu. Alacağım şey bu. Seyirciler daha da yüksek sesle yuhalıyor. Oh, buna katılmıyor musunuz? Benden daha iyi biri olduğunu mu düşünüyorsunuz? Beni durdurabilecek biri olduğunu mu düşünüyorsunuz? Size bir şey söyleyeyim. Benden daha iyi kimse yok. Beni durdurabilecek kimse yok. Bana dokunabilecek kimse yok. Takım elbisesinin ceketini çıkarıp ringin dışına atıyor. Çünkü ben onlardan daha hızlıyım. Onlardan daha güçlüyüm. Onlardan daha zekiyim. Onlardan daha yetenekliyim. Onlardan daha acımasızım.

Andrade.png

Kollarını sıvıyor ve kaslarını esnetiyor. Ve çok yakında, hepiniz bunu kendiniz göreceksiniz. Hepiniz benim büyüklüğüme şahit olacaksınız. Hepiniz hakimiyetime tanık olacaksınız. Kollarını havaya kaldırır. Çünkü bir şey ifade etmek için buradayım. Bir etki yaratmak için buradayım. Tarih yazmak için buradayım. Çünkü bu benim kaderim! Bu benim mirasım! Bu benim İdolo'm!

intro-1687363747.png

Ve biliyor musunuz? Soyunma odasında olanlara bir mesajım var. Benimle ringe çıkmaya cesaret eden herkese bir mesajım var. Bana meydan okumaya cüret eden herkese bir mesajım var.

Tranquilo. (Sakin ol.)

AEW-Dynamite-Andrade-El-Idolo-645x370.png

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: