2023-24 NBA Sohbet Konusu

Baroš

freakin
Konular
83
Beğeni sayısı
368
PG Nakit
1,555
Favori Güreşçi
CM Punk
Doncic, Rudy Fernandez'e havlu sallarken Harden lige ders veriyordu. Umarım veteran Clippers'ı full haliyle izleriz şu playoff'ta. Sağlıklı halleri final yapabilir.
@pontiac bandit ben bu clippers'ın evveliyatını... Biri obez biri loser oğlu loser diğeri mustafa pektemek bel bağladığımız takıma bak

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bogi

Jön Türks
Konular
16
Beğeni sayısı
282
PG Nakit
0
geçen sene caleb martin'in yaptığını bu sene naz reid yaparsa bu iş tamamdır.
o kadar caleb martin olmasına bile gerek olmayabilir ya. minny genel olarak oyunu iki tarafta da çok kararlı ve disiplinli oynuyor. murray'in anca bize kaldırdığını da düşünürsek ben twolves in 6 diyorum. finale çıkarlarsa da büyük iş olur.

bi de a-rod'un alamamasından sonra bu takım şampiyon olursa a-rod herhalde bi mağarada kendine türlü türlü şeyler yapar asjdjsgfds.

Baroš

freakin
Konular
83
Beğeni sayısı
368
PG Nakit
1,555
Favori Güreşçi
CM Punk
o kadar caleb martin olmasına bile gerek olmayabilir ya. minny genel olarak oyunu iki tarafta da çok kararlı ve disiplinli oynuyor. murray'in anca bize kaldırdığını da düşünürsek ben twolves in 6 diyorum. finale çıkarlarsa da büyük iş olur.

bi de a-rod'un alamamasından sonra bu takım şampiyon olursa a-rod herhalde bi mağarada kendine türlü türlü şeyler yapar asjdjsgfds.
Savunmasıyla ön plana çıkan bir takım wolves. Şampiyon olurlarsa sevinirim bende. Disiplinli takımların şampiyon olmasını özlemişiz.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: