RPG 𝐌𝐀𝐘𝐇𝐄𝐌 #𝟓 "𝘔𝘢𝘺𝘩𝘦𝘮 𝘢𝘺𝘢𝘬𝘵𝘢 𝘬𝘢𝘭𝘢𝘤𝘢𝘬"

PGW: Son Eklenen Parta Git

Chairman

Emekli Üye
Konular
74
Beğeni sayısı
785
PG Nakit
0
8pkqiu5.png

MAYHEM #5
BU AKŞAM, 21:00
Richmond Arena
Louisdale, Kanada

Şovu Takip Etmek İçin 5 Neden:
1- İlk World Heavyweight Şampiyonu Ospreay Şovu Açıyor!
2- Kıtalararası Şampiyonu Jeff Hardy Boş Durmuyor!
3- Yota Tsuji vs. ??? - SERİ KIRILACAK MI?
4- The SEX, Çok Daha Güçlü Geliyor!
5- Velveteen, Yaşadığı Bu İç Buhrandan Kurtulabilecek Mi?

-EXCLUSIVE-

Donald Trump'ı ofisinde görüyoruz. Önünde duran defteri incelerken telefonu çalıyor.

Donald Trump: Kendisini içeri alabilirsiniz.

trmp.jpg

Donald Trump: Ben de seni bekliyordum William. Buyursana.

wr.jpg

Trump güler yüzle Regal'i oturmaya davet ediyor. Regal meraklı bir ifadeyle ona bakıyor.

Donald Trump: William, duyumlar doğru. Politik arenada tekrar boy göstermek istiyorum ve bu sefer ciddi bir kampanya yapmam gerekiyor. Ancak üzerime oynanan oyunlardan sonra 2024 seçimlerine şu anki halimle girersem hüsranla çıkarım. Kampanyayı büyütmek için daha fazlasına ihtiyacım var. Ve düşündüm ki, PGW hisselerimi güvendiğim birisine satarak bu kampanyaya kaynak sağlayabilirim. Senden daha fazla güvendiğim birisi olmadığına göre de...

William Regal: Donald, benim elimde hisselerini alabilecek kadar büyük bir kaynak yok. Teklifin benim için ne kadar önemli olsa da-

Donald Trump: Umutsuzluğa kapılmana neden olacak bir durum yok. Uçuk bir paradan bahsetmiyorum. Blackpool'da unuttuğun birkaç evi satmakla bahsi geçen paraya yaklaşabilirsin. Sana bir teklifim var. Salı günü düzenlenecek Mayhem şovuna kadar bana bu işin tamam olup olmadığını haber ver. Yoksa pek haz etmediğim insanlarla bu konuyu görüşmek zorunda kalacağım. Seni tercih ettiğimi biliyorsun William.

Regal bir şey demek istiyor ancak diyemiyor. Kafasını olumlu bir şekilde salladıktan sonra düşünceli bir şekilde oradan ayrılıyor.

kg21ZlzF_o.png

pyro.jpg

PYROLAR PATLIYOR VE MAYHEM BAŞLIYOR!

20230703_224124.jpg

Bring It Down! United Empire girişte gözüküyor. En önde yeni World Heavyweight Champion, Will Ospreay var. Ospreay girişte kemerini yukarı kaldırıyor. Seyirciler hala Ospreay'i yuhalıyor. Ospreay kemerini omzuna atıp ringe doğru yöneliyor. Hemen yanında Bea Priestley, hemen arkasında Aussie Open geliyor. Dörtlü ringe girdikten sonra Ospreay bir mikrofon istiyor.

Will Ospreay: MAYHEEEEEEEEEEM!!! ŞAMPİYONUNUZA MERHABA DEYİN!

Arenadan devasa bir yuhalama geliyor. Ospreay tüm yuhalamaları, kollarını açarak, kabul ediyor.

Will Ospreay: Hepiniz çok tatlısınız. Özellikle benim moralimi bozmak için kendinizi yırttığınızı düşünürsek, cidden fazla çocuksu bir düşünce içindesiniz. Ama ben de sizi seviyorum. Ben bu brandin şampiyonu olarak hepinizi sevgi ile kucaklıyorum. Çünkü Mayhem benim evim. Ve artık sizin mutluluğunuz benim sorunluluğum. Bunun için United Empire burada. Bunun için bu gece sizlerleyim. Buraya gelen herkes, benim için bilet almışken, sizi aşağılayacak halim yok ya.

Seyirciler kafaları karışık bir şekilde susuyorlar. Ospreay'den bekledikleri tepki bu değildi.

Will Ospreay: Biliyorum, bazılarınız beni istemiyor. Belki burada olması gereken kişinin Samoa Joe veya Nigel McGuinness olmalıydı diye düşünüyorlar. Ama bu fırsat çalma durumu değildi. Ben adil bir şekilde Brock Lesnar'ı yendim. Lesnar'ı yenerek bu kemer için bir şans kazandım. Ve Summerslam'de yine adil bir şekilde ben kazandım. Burada sizin karşınızda balon şanslarla, saçma biletlerle ya da arka alandan aldığım torpille konuşmuyorum. Burada gerçekten verdiğim çabalarla sizinle konuşuyorum. Buraya geldiğim günden beri bir etki yaratmak için deniyordum. Ve bu şirkette sonunda bir etki yarattım. Ama bununla yetinmek istemiyorum. Bu brand için daha fazlasını istiyorum. Siz seyirciler için daha fazlasını istiyorum.

Ospreay seyircileri kazanmayı başarıyor resmen. İlk girişinde aldığı olumsuz tepki tamamen tersine dönüyor.

Will Ospreay: Bazı şeylerin yanlış olduğunu görebiliyorum. En büyük sorunumuz reytingler gibi duruyor. Ama bunun bizim önümüze geçmesine izin vermeyeceğim. Biz ikinci şov değiliz. Biz bir alternatif değiliz. Biz esas şovuz. Payback bizim alternatifimiz. Ve Payback'i devirmek için her şeyi yapacağız. Bunu ilk önce şampiyonları eleyerek başlayacağız. Chavo'nun yanındaki iki ufaklık, benim adamlarımın kemerlerini çalmış olabilir. Ama bu uzun sürmeyecek. Takımlar kemeri için Aussie Open her gün çabalayacak. Ve en sonunda o kemerleri ele geçirecek. Ve ben de burada sizler için çabalayıp, her türlü mücadeleye göğüs gereceğim.

Samoa Joe girişte, elinde bir mikrofonla görünüyor. Joe müziğinin kesilmesini istiyor. Ringe doğru yürürken konuşmaya başlıyor.

Samoa Joe: Ne kafa ütüledin birader. Burada herkesi yalama faslın bittiyse gerçeklere dönelim.

4.jpg

Samoa Joe ringe girip Ospreay ile burun buruna geliyor.

Samoa Joe: Gerçek şu ki, ben seni haftalar önce uyuttum. Ve bunu hazmedemediğinden dolayı sen de bana saldırdın. Benim maçımı sabote ettin. Haksız bir şekilde SummerSlam'deki maça girdin ve benden kemerimi çaldın. Ama sana bir şans veriyorum şimdi Ospreay. Benim olanları bana ver. Kemerini bana ver. Ardından yanındaki iki dallamayı da al ve bu ringi terk et. Ben ve Bea da bu ringde bir kutlama yapalım.

Mark Davis, Samoa Joe'nun üstüne atlamak istiyor ama Ospreay elini koyup durmasını söylüyor.

Samoa Joe: Aynen öyle kuçu kuçu. Sahibin sana nasıl emrettiyse öyle davran.

bea-priestley-blair-davenport-july-9-a.png

Bea Priestley: Sen ne konuştuğunun farkında mısın? Kemerin ve benim üzerimde hak iddia ediyorsun. Sen geri zekalı mısın? Asıl gerçeklere dönelim Joe. Buraya geldiğinden beri tek başardığın, bir tane maç kazanmak. Sadece bir tane maç kazandın. Ve arka alanda bizlere sallamaya başladın. Benim adımı kullanarak kendine reklam yapmaya çalıştın ve hiç hak etmediğin bir şekilde kemer maçına çıktın. Şimdi de buraya gelmiş, boş boş kafa ütülüyorsun. Madem o kadar iyisin, neden kemer senin omuzlarında değil?

Samoa Joe: Sana bir adap dersi vermenin vakti gelmiş demek.

Will Ospreay: Joe, haddini aşıyorsun.

Samoa Joe: Öyle mi zıpzıp, haddimi aşarsam ne yaparsın?

Nigel McGuinness: Yeter bu kadar!

maxresdefault-1485623547-800.jpg

Nigel McGuinness spiker masasından kalkıp yeniden ringe giriyor.

Nigel McGuinness: Bu ringde gördüğüm şeylere bak. Bu pislik karşısında daha fazla dayanamadım. Burada sizin liseli atışmalarınızı çekecek değilim. Joe, anlıyorum, Ospreay'i sevmiyor olabilirsin. İnan bana ben de bu eşeğin ağzına vurup dişlerini dökesim geliyor. Ama haklı olduğu bir şey var. Ospreay o maçı adil bir şekilde kazandı. Rövanş istemeni anlarım. Hatta ben de burada rövanşım için bulunuyorum. Ve ben rövanşımı alıp, kemeri kazandıktan sonra, sana da hakkını vereceğim.

Samoa Joe: Ne rövanşından bahsediyorsun Nigel, burada rövanş isteyecek birisi varsa, o da benim. Kemeri senin yüzünden kaybettim zaten. Eğer sen o maçta olmasaydın, Ospreay'in karşımda şansı bile yoktu.

Nigel McGuinness: Sana sanırım düşündüğümden daha sert vurmuşum. Çünkü kemerin Ospreay'de olma nedeni sensin. Sen olmasan, ben çoktan kazanmıştım. Sen üçüncü tekerdin maçta.

Samoa Joe: Saçmalamayı kes Nigel.

Nigel McGuinness: Joe, biliyor musun, senden çok sıkıldım. Konuşma tarzından çok sıkıldım. Daha sadece ringe yürürken yüz litre terlemenden çok sıkıldım. Seni artık daha fazla görmek istemiyorum.

Nigel ve Joe dip dibe giriyorlar. Seyirciler aşırı heyecanlanıyor.

Will Ospreay: Seyircilerin heyecanını bölmek istemiyorum, o yüzden hızlıca söyleyeceklerimi bitirip arka alana gideceğim. Madem ikiniz de birbirinizi suçluyorsunuz, hemen şimdi kapışıp, hanginizin maçtaki zayıf halka olduğunu görmeye ne dersiniz?

Seyirciler bunu olumlu karşılıyor. Ospreay ve ekibi ringin dışına çıkıyor hemen. Ospreay rampada konuşmaya devam ediyor.

Will Ospreay: Adil bir maç olması için biz arka alanda sizleri izliyor olacağız. Ve unutmadan söyleyeyim. Bu maçın kazananı, rövanş maçını kazanacak. Bol şanslar beyler.

Ospreay arka alana giderken Nigel ve Joe ona bakıyorlar. Ama Joe birden Nigel'a saldırıyor. Böylece reklamlara gidiyoruz. Reklamlardan döndüğümüzde rövanş maçı için Samoa Joe vs. Nigel McGuinness olacak.

kg21ZlzF_o.png

Reklamlardan döndüğümüzde maç başlamış durumda.

Nigel McGuinness vs. Samoa Joe

Joe hızla Nigel'ın üstüne koşuyor. C.C.S. Enzuigiri! Tam boynuna oturtuyor! Nigel sallanarak orta iplerin arasından ring dışına düşüyor! Joe hızla ring dışına çıkıyor ve sallanarak kalkmaya çalışan Nigel'a koşarak sağlam bir lariatı çakıyor! Sonrasında kaldırıyor ve ringe atıyor. Ardından kendisi de giriyor. Nigel sallanarak kalkmaya çalışıyor. Joe Nigel kalkar kalkmaz koşarak bir lariat daha çakıyor! Ardından yerde sleeper hold'la kavrıyor! Nigel kalkmaya çalışıyor fakat Joe sertçe sıkmaya devam ediyor! Nigel bir süre sonra kalkmayı başarıyor! Üst üste yumruklar vuruyor! Fakat Joe headbuttlarla hızlıca karşılık veriyor! Headbuttlar vura vura Nigel'ı köşeye taşıyor! Köşede üst üste seri yumruklar vuruyor! Ardından karşı köşeye geçiyor ve hızla Nigel'ın üstüne koşuyor! Nigel bir dirsek darbesi geçiriyor. Joe hafif sersemliyor. Nigel, Joe'nun üstüne bodoslama koşuyor ama Joe bundan kurtuluyor! Bir anda ST Joe'yu oturtuyor! Ardından iplerden sekiyor ve Senton'ı geçiriyor fakat hayır! Nigel bundan kaçmayı başarıyor! Nigel ensesini, Joe'da sırtını tutarak kalkıyor. Joe, Nigel'ın üstüne koşuyor fakat Nigel hızla bir Arm Drag'le Joe'yu yatırıyor ve çevirip orada Scissored Armbar bağlıyor! Joe pes mi edecek!? Joe bir süre sonra bunu roll up'a çeviriyor! 1 ... 2...

KICKOUT! Nigel hızla bundan kurtulup Joe'yu yere çekiyor ve Jackknife pin! 1... 2... KICKOUT! Joe bundan kalkmayı başarıyor ve tersine Powerbomb şeklinde çeviriyor! Sağlam bir Powerbomb'ı geçiriyor! PIN! 1... 2.. Joe oradan çevirip Single Leg Boston Crab BAĞLIYOR! NIGEL ACI İÇİNDE KIVRANIYOR! NIGEL İPLERE SÜRÜNDÜĞÜ SIRADA JOE DİĞER BACAĞINI DA TUTUYOR! BOSTON CRAB! NIGEL ACI İÇİNDE KIVRANIRKEN JOE BUNU BİR ANDA STF'E ÇEVİRİYOR! NIGEL DAYANMAYA DEVAM EDİYOR! NIGEL BİR SÜRE SONRA JOE'NUN KİLİDİNİ AÇMAYI BAŞARIYOR! KAFASININ TERSİYLE ÜST ÜSTE HEADBUTTLAR VURUYOR! KURTULDU! İkili kalkıyor! Nigel bir yumruk sallıyor fakat Joe eğilip bunu Coquina Clutch'a çevirmek istiyor! Başarısız! Nigel, Joe daha kilitleyemeden üst üste dirsek darbeleri vurarak bundan kurtulmayı başarıyor! Joe bir tokat sallıyor fakat eğilip bacağından çekiyor ve FIGURE FOUR LEGLOCK!

JOE PES Mİ EDECEK DİYE DÜŞÜNÜRKEN HIZLA İPLERİ TUTMAYI BAŞARIYOR! NIGEL BIRAKIYOR! Joe ring dışına çekiliyor! Joe ardından ringe giriyor. Nigel iplerden sekiyor ve bir Lariat sallıyor fakat Joe bundan kurtuluyor! Eğilip hızla bir German Suplex! Ardından tekrar kaldırıyor ve bir Dragon Suplex! Fakat hayır! Nigel kilidi kırıyor! Fakat Joe geri geri gelip arkasından bir Back Hand Chop! Tam ensesine ŞAAAK diye! Üst üste ensesine Back Hand Choplarla devam ediyor! Ardından oradan Coquina Clutchla kavramak istiyor fakat Nigel tekrar kilidi hızlı kırıyor! Joe'nun altından geçerek bacaklarından yere çekiyor! BRIDGING RINGS OF SATURN! Joe dayanmaya çalışıyor! Joe kilidi kırmayı başarıyor derken bu seferde LONDON DUNGEON!

E9cReHoWYAEU2ky.jpg

Joe acı içinde kıvranıyor! Nigel öfkeyle sıkmaya devam ediyor! Joe iplere doğru sürünüyor! Joe ipleri tutmayı başarıyor! Nigel bırakıyor ve boynunu tutarak biraz soluklanıyor. Ardından Joe'nun kalkmasını bekliyor! Joe sallanarak ayaklanıyor. Nigel, Joe'yu Cobra Clutch şeklinde kavrıyor! Sonrasında çevirip Lariat sallıyor fakat Joe bundan da eğiliyor ve bir COQUINA CLUTCH!

BU SEFER YAPTI! Ardından yerde sıkmaya devam ediyor! Nigel bayılmak üzere! Hakem Nigel'ın nabzını kontrol ediyor! Fakat Nigel dayanıyor! Elini havaya kaldırıyor ve yumruk yapıyor! Nigel pes etmiyor! Nigel son gücüyle yanındaki iplere sarılıyor! Hakem ayırınca Joe bırakmak zorunda kalıyor! Nigel ring dışında boynunu tutarak kalkıyor. Joe iplerden sekiyor ve Elbow Suicida! Ardından kaldırıyor ve Nigel'ı çelik merdivenlere doğru fırlatıyor! Sonrasında ringe atıyor. Boynuna doğru seri diz darbeleri vuruyor! Ardından Nigel'ı kaldırıyor fakat Nigel sağlam bir yumruk! Joe'da buna bir tokatla karşılık veriyor! Nigel'dan da bir tokat! Joe'dan da! İkili karşılıklı olarak birbirlerine seri tokatlar atıyorlar! Bir süre sonra Joe'dan bir headbutt! İkili şimdi de headbutt yarışına tutuşuyorlar! Karşılıklı headbuttlar vurduktan sonra ikisi de sersemleyerek geri çekiliyor! Karşılıklı iplerden sekiyorlar ve birbirlerine Lariat! İkisi de yıkılmıyor! Sonrasında tekrar sekiyorlar ve bir lariat daha! İkisi de dizlerinin üstüne çöküyor! Ardından boyunlarını tutarak acıyla kalkıyorlar ve karşılıklı Lariat yarışına girişiyorlar! Birbirlerine seri lariatlar vuruyorlar! İkili tekrardan dizlerinin üstüne çöküyor! Nigel acıyla boynunu tutuyor! Joe'da boynunu tutuyor.

Joe yavaşça kalkıyor. Nigel'da ipleri tutarak kalkıyor. Samoa Joe hızla Nigel'ı köşeye itiyor! Orada hızla birkaç tane Backhand Chop atıyor! Sonrasında Nigel'ı Top Rope'a çıkartıyor! Oradan Muscle Buster'a alıyor fakat Nigel bundan kurtuluyor! Joe'nun kafasına sağlam bir tekme geçiriyor! Ardından köşeden iniyor! Joe bodoslama bir şekilde Nigel'ın üstüne koşuyor! Nigel bir dirsek darbesi çakıyor! Ardından Headstand Kick! Fakat Joe Nope hareketiyle atlatarak karşılık verip Nigel'la dalga geçiyor! O sırada boynunu tutan Nigel hızla arkasını dönerek Joe'nun üstüne koşup sağlam bir Lariatı oturtuyor! OMG! Joe yere çakılıyor!

hqdefault_1.jpg

NIGEL ÖFKEYLE BAĞIRIYOR! JOE BOYNUNU TUTARAK KALKIYOR! NIGEL REBOUND LARIAT'I OTURTUYOR! ARDINDAN TUŞA GİDİYOR! 1... 2...

3!!!!!! NIGEL MCGUINENSS BU ZORLU MAÇIN KAZANANI OLUYOR!

Kazanan: Nigel McGuinness

Nigel maçı kazanmayı başarıyor. Nigel zaferini kutlarken reklamlara gidiyoruz...

kg21ZlzF_o.png

Kameralarımız arka alandaki William Regal'in odasındayız. Regal odanın içinde bir sağa bir sola giderken telaşlı bir şekilde telefonda görüşüyor.

William Regal: ...evet arabamı acilen elimden çıkartmam lazım. Ödemeyi bu gece istiyorum, anlıyor musun? Ama o paranın ederi o kadar değil ki. Nasıl ya? Hemen nakite o kadar mı? Hayır yet- Evet... Anlıyorum... Anlıyorum... Tamamdır... O zaman ben başka bir yerle daha görüşme yapayım, size yarım saat içinde geri döneceğim.

Regal telefonu kapatıyor ve masasındaki sudan bir yudum alıyor.

William Regal: Bu gerçekten berbat bir gece. Ama neredeyse hallettim sayılır. Yakında bir sorunumuz kalmayacak. Şu evin ipo-

Görevli: Bay Regal, gelebilir miyim?

d481a61f4e0ac7ea360f9a312878d01e4f5393ab-william-regal-2.png

William Regal terini sildikten sonra sandalyesine oturuyor. Kendisini her zamanki gibi sağlam gözüken o haline sokuyor.

William Regal: Gelin.

Görevli içeri giriyor. Elinde bir dosya var.

Görevli: Efendim, Blackpool'daki evinizin ipoteği ile ilgili belgeyi getirdim.

William Regal dosyalara bakıyor hızlıca. Sayfanın en sonuna baktığında derin bir nefes verdiğini görüyoruz.

Görevli: Efendim şey-

William Regal: Çıkabilirsin.

Görevli: Efendim, sormak istediğim şey...

William Regal elini kaldırıyor. Görevli şaşkınlığa kapılıp susuyor.

William Regal: Biliyorum, hepiniz endişelisiniz. Ama merak etme. Mayhem'in bir yere gittiği yok. Burada çalışmaya ve ödemelerinizi almaya devam edeceksiniz. Şimdi çıkabilirsin.

Görevli başını hafifçe öne eğerek anladım yapıyor, sonrasında odadan dışarı çıkıyor. Kapı kapandığı gibi Regal'in telefonu çalmaya başlıyor. Regal hemen telefonu açıyor.

William Regal: Gelişmeler nedir? Anlıyorum... Sen ciddi misin? İşte bu mükemmel bir haber. Neredeyse tamamlandı o zaman. İstediğimiz krediyi vermiş olmaları çok iyi oldu. O zaman geriye sadece araba kaldı. Bu gece bu işi bitiriyoruz. Başka bir gelişme olursa beni haberdar et.

William Regal sevinçli bir şekilde telefonu kapatıp hemen başka birisini arıyor.

William Regal: Az önce konuştuğumuz şu araba meselesi vardı ya...

Regal konuşmaya devam ederken reklamlara gidiyoruz.

kg21ZlzF_o.png

jeffh.jpg

NO MORE WORDS! Kıtalararası kemerinin ilk sahibi Jeff Hardy girişte. Seyircilerden onun adına tezahüratlar gelirken kendisi aşırı neşeli durmayan bir halde ringe giriyor. Görevliden mikrofon aldıktan sonra konuşmasına başlıyor.

Jeff Hardy: Eyooo! Summerslam'i unutabilen var mı?

Bu sözden sonra durgun halinden eser kalmıyor, Jeff enerjik bir hale bürünürken seyirci coşuyor.

Jeff Hardy: Size söylemiştim. Summerslam'e geçmişten ders çıkaran bir adam olduğumu kanıtlamak amacıyla çıkacağımı defalarca kez söylemiştim. Ve dediğimi yaptım. Sözümü tuttum. O ringde Randy'nin aksine temkinliydim ve bu da belimde duran kemeri kazanmamı sağladı. Üstüne üstlük bu bebeğin ilk sahibi olmamı sağladı.

Seyircilerden yoğun bir destek geliyor.

Jeff Hardy: Bu kemer, sadece bir aksesuar değil. Bu kemer benim tutkum, azmim ve sevgim. Randy, izliyor musun bilmiyorum ancak bu sadece bir başlangıç. Bu insanlar benim arkamda olduğu sürece hiçbir engel, hiçbir rakip beni durduramayacak. Anlıyor musun? Hiçbir ra-

mjf.png

Dig Deep arenada yankılanırken Jeff Hardy'nin sözünü bölen kişi MJF oluyor. MJF oldukça öfkeli bir şekilde girişte beliriyor ve konuşmaya başlıyor.

MJF: Jeffrey Nero Hardy... Geçmişten aldığın dersler sanırım sana sadece şaibeli bir şekilde maç kazanıp kahraman rolü yapmayı öğretmiş gibi. Şimdi Louisdale'in senin gibi keş olan sefillerine söyle, o kemerin ilk sahibi olmak için hakeme kaç gram beyaz koklattın.

Louisdale izleyicisi MJF'i eşi benzeri görülmemiş bir şekilde yuhalıyor. Hardy siniri bozulmuş bir şekilde gülüyor MJF'e.

MJF: Hadi ama! Jeff Hardy'den bahsediyoruz. En iyi yaptığı iş bu değil mi? Kafayı çekip her seferinde bir serüveni daha mahvetmek. İnsanları yüzüstü bırakıp bir şirketten daha çekip gitmek... Sen bundan ibaretsin Jeff. Bu yüzden de belinde duran ve hakemin hatasıyla kazandığın o kemere layık değilsin.

Hardy sinirleniyor.

Jeff Hardy: Layık değilim öyle mi? O zaman bu kemere ne kadar layık olduğumu sana birinci elden kanıtlamama ne dersin Max? Kemerimin ortada olduğu bir maçta, şimdi karşıma çık.

MJF kafasını olumsuz anlamda sallayarak konuşacakken Hardy onun konuşmasına izin vermeden devam ediyor.

Jeff Hardy:Ama bunu yapamazsın çünkü takım elbiselerin üstünde. Biliyorum Max, senin gibilerin uydurduğu tüm bahaneleri biliyorum. Şimdi arka alana gidip gerçekten karşıma çıkmaya yüzü olan birilerinin buraya gelmesine müsade edebilir misin?

mjf_1.png

MJF: Benim gibi adamlar hakkında hiçbir şey bilmiyorsun Jeff. Çünkü benim gibi bir adam yok. Sadece ben varım. Maxwell Jacob Friedman var. Ve o da birazdan sana hayatının en büyük dersini verecek. Güreş kıyafetlerim olmadan, uyuşturucu paranı yedirdiğin hakemlere rağmen senden o kemeri alacağım.

MJF mikrofonunu fırlatıyor ve üstündekileri çıkararak ringe doğru ilerliyor. Bu sırada Jeff Hardy de ona eliyle gelmesini söylüyor. Hakem de ringe doğru gelirken MJF ve Hardy yerlerini alıyorlar. Bu maç artık resmi.

Intercontinental Championship
Jeff Hardy (c) vs. MJF

MJF öfkeli bir şekilde Jeff Hardy'e bakıyor. Jeff de oldukça ciddi bir şekilde onu inceliyor. Şimdi ilerleyen ilk isim MJF oluyor. Hardy'e doğru yaklaşırken Hardy de ona doğru yaklaşıyor şimdi. İkiliden lock-up gelecek derken MJF bir anda fırlıyor ve ringin dışına çıkıyor.

max.jpg

Kevin Kelly:
Nigel, şunun yaptığına bakar mısın?

Nigel McGuinness: P*ç.

MJF'in yüzündeki öfkenin yerini alaycı bir ifade alıyor. Hardy'e bakıp gülerken bakışlarını spiker masasındaki Nİgel McGuinness'e çeviriyor. Onunla uğraşmaya gidecekken Hardy'den Suicide Dive! MJF sırtını çok kötü bir şekilde bariyerlere çarpıyor. Hardy bu sırada hemen ayağa kalkıyor ve geri geri gidiyor. Şimdi koşarak çelik basamaklardan sekiyor ve MJF'e Poetry In Motion! MJF bir kere daha bariyerlere çarpıyor ancak bu sefer tam anlamıyla yığılıyor. Hardy vakit kaybetmeden onu tutuyor ve ringe sokuyor. seyircilerin desteği eşliğinde şimdi kendisi de ringe giriyor ancak aprondayken MJF zıplıyor ona doğru ve THE HEATSKEER! Hardy yere yapışırken MJF tuşa gidiyor 1.........2

Hardy attı. MJF sinirleniyor. Şimdi köşelere doğru gidiyor ve kalkmakta olan Hardy'nin tam yüzüne Low Angle Superkick. Hardy tam anlamıyla yerde. MJF şimdi onu saçından çekerek ayağa kaldırıyor ve Powerbomb için kaldırıyor- AMA HARDY ONUN YÜZÜNÜ YUMRUKLUYOR. En sonunda MJF dengesini kaybediyor ve Hardy onun arkasına bırakıyor kendisini. MJF döner dönmez Hardy onu Sit-out Jawbreaker ile sersemletiyor. MJF acı içinde kalırken Hardy onu ayaklarından tutarak yere düşürüyor, Midsection Legdrop! MJF acı içinde kıvranırken Hardy'den tuş denemesi 1.......2..... bu sefer de MJF attı. Hardy buna pek şaşırmıyor. MJF'i kaldıracakken MJF onu elinden yakalıyor ve tüm gücüyle çekiyor, MJF'den Corner Armwringer! Hayır! Hardy köşelere çarpmadan iki ayağının üstüne düşüyor ve şimdi köşelere tırmanıyor- MJF fark edip döndüğü anda Whisper in the Wind! MJF yerde. Hardy vakit kaybetmeden onu kaldırıyor ve Twist of Fate-

MJF, Hardy hareketi tamamlayamadan sıyrılıyor ve çok ani bir roll-up! 1......HARDY'NİN TAYTINI ÇEKİYOR! 2........

HAYIR HARDY SON ANDA ATTI! SON ANDA TÜM GÜCÜYLE ATIYOR VE MJF BİLE FIRLIYOR. MJF apar topar ayağa kalkıyorken HARDY ONDAN ÖNCE AYAKTA! MJF'İN KARNINA ÇOK HIZLI BİR TEKME GEÇİRİYOR VE TWIST OF FATE! TUŞA GİDİYOR 1.....2....

3!

Kazanan ve halen Intercontinental Şampiyonu: Jeff Hardy

jh.png

Jeff Hardy ilk savunmasında mükemmel bir performans göstererek kemerini koruyor. Seyirciler ona tezahüratlar yaparken hakem ona kemerini teslim ediyor. Hardy yerde kemerine bakıyor ve onu omuzuna atarak ayağa kalkıyor...

orton_4.png

VOICES! Hardy ayağa kalkar kalkmaz girişe doğru bakıyor ve gardını alıyor. Ancak gelen giden yok! Hardy bunun üstüne oldukça tedbirli bir şekilde bir arka tarafı bir de ön tarafı kontrol edip Orton'ın nereden geleceğini çözmeye çalışıyor.

Kevin Kelly: Randy Orton adamı paranoyak da edermiş...

Ancak bir anda kendini yerde buluyor!

max.png

Çünkü Orton'ın nereden geleceğine odaklanırken ringdeki MJF'in çoktan ayağa kalktığını es geçiyor. MJF, arkadan vurduğu Clothesline ile Hardy'i yere seriyor. Şimdi deli gibi Hardy'e stomp vuruyor. Ardından içi soğumuyor ve Hardy'nin yüzüne doğru eğilip birkaç yumruk darbesi atıyor. Şimdi yere düşen Intercontinental kemerini alıyor ve gerildikten sonra Hardy'nin yüzüne geçiriyor! Hardy yerde kalırken MJF yuhalamalar altında taunt'unu gerçekleştiriyor. Bu sırada girişte beklenen kişi görünüyor.

orton_3.png

Randy Orton girişte! Yüzünde pis bir gülümseme ile ringde yatan Hardy'e bakıyor. MJF ringden inip arka alana giderken birkaç saniyeliğine Orton ile göz göze geliyorlar. Orton ringde yatan Hardy'nin haline bakıp sırıtmaya devam ederken reklamlara gidiyoruz.

kg21ZlzF_o.png

maxresdefault.jpg

Kameralar bir hastanede açılıyor. Sami Zayn'in telaşlı bir şekilde orada oturduğunu görüyoruz. Bu sırada hasta odasından doktor çıkıyor.

Doktor: Siz yakını mısınız?

Sami Zayn: Evet. Kardeşiyim.

Sami Zayn bu cevabı verdikten sonra kendi kendine tribe giriyor. Yere falan bakıyor uzunca bir süre.

Doktor: Kevin iyileşecek. Kazada boynu büyük hasar almış. Şu an felç olmaması bile büyük bir mucize diyebilirim.

Sami Zayn: Peki ringlere dönmesi?

Doktor: Bence güreş ringlerine bir daha dönmemesi onun için en mantıklı seçenek olur.

Zayn resmen kahroluyor. Doktor oradan ayrılırken Zayn'in gözünün dolduğunu görüyoruz. Bu sırada birisinin sesi duyuluyor.

?: Kaç sene geçti halen sulu göz olmaya devam mı?

silas-young.png

Bu Silas Young. Zayn'e bakıp gülümsüyor. Zayn de onu görünce yüzündeki hüzün kayboluyor.

Sami Zayn: Silas Young... Kaç sene oldu görüşmeyeli?

Silas Young: Kaç sene olduğunu bilmiyorum da içerde yatan p*zevenkle sizin ilişkinizin dostluk mu düşmanlık mı olduğunu anlayamadığıma eminim. Yine naptınız?

Sami Zayn: Bir şey olduğu yok, yine beni sinir etti ben de arabayla çarptım.

Silas gülüyor.

Silas Young: Bunu bir de kasti yaptığını söyle de tam güleyim.

Sami Zayn: Yani... Amacım yanımdakilere zarar vermekti. Sonuç olarak Kevin'a zarar verdim. Kasti sayılır aslında.

Silas bu cevap sonrası cebindeki telefonuna dokunuyor çaktırmadan.

Silas Young: Her neyse Sami, geçti gitti. Kefaletini ben ödedim. Polisleri de gayet bunu kasti yapmadığına ikna etmişsin.

Zayn'in yüzü iyice gülüyor Silas Young'a bakıyor.

Sami Zayn: Bay Young ne desem bilemiyorum. Çok teşekkür ederim. Bu yardımınızdan sonra size borçlu kaldım gibi-

Silas Young: Aslında çok kolay bir şekilde ödeyebilirsin. Payback'de ringlere dönüşüme özel bir takım maçında bulunacağım söylendi. Ben de en t*şaklısından takım arkadaşı arıyorum. Ortalıkta eski iş arkadaşım olan senden daha iyisi de yok gibi.

Sami Zayn mahcup bir şekilde Young'a bakıyor.

Sami Zayn: Çok özür dilerim Bay Young ancak Owens bu haldeyken ringe çıkıp bir de üstüne güreşemem. Tekrardan kusura bakmayın ama mental her zamankinden daha patlak gibi.

Silas Young'ın oldukça yüzünün düştüğünü görüyoruz. Bu sırada Sami Zayn konuyu değiştirmek için devam ediyor.

Sami Zayn: E sizin hastanede ne işiniz vardı? Oğlunuz falan mı hastalandı noldu?

Zayn'in soruları cevapsız kalıyor çünkü Silas Young orayı terk ediyor. Zayn kendi kendine teklifi reddettiği için tribe girerken ringe dönüyoruz.

kg21ZlzF_o.png

FvNMu6YXwAQ6CLR.jpg

Gene Blast! Yota Tsuji burada. Sürpriz rakibini de yenerek yenilmezlik serisini devam ettirmek için ringe ilerliyor ve alet edevat üstünde ne varsa görevliye verip köşesine çekiliyor ve Summerslam'de ismi geçen sürpriz rakibini bekliyor...

SO...
YOU THINK

YOU'RE UNBEATABLE?

DOCTOR OF THOUGANOMICS! Tüm seyirciler bir anda ayağa kalkıyor ve girişe bakıyorlar.

jcena.jpg

JOHN CENA BURADA! Boynundaki chain ve parmaklarındaki word life yazısıyla podyuma çıkıyor. Endamını herkese gösteriyor. Seyircilerin desteğiyle ringe ilerliyor ve köşesine geçiyor. Hakem zili çaldırıyor maç başlıyor.

Kevin Kelly: Cena geldiyse seri biter aga.

Yota Tsuji vs. John Cena

Seyircilerden Cena lehine aşırı dozda tezahürat geliyor. Uzun süredir göremedikleri bir yakınları gelmiş gibi bir tavır içindeler. Cena, ellerini beline koyup seyirciye dönüyor. Bu esnada Yota hızlıca koşuyor ve Cena'ya clothesline vuruyor ve köşeye zımbalıyor. Cena'nın yüzünü kendine çeviriyor. Seri şekilde yumruklar atıyor. Ancak üçüncü yumruktan sonra Cena kontrolü eline alıyor ve Yota'yı köşeye çekiyor. Her yumruk attığında seyircilerden cheer geliyor. Cena var gücüyle son kez vuruyor ve seyirciler cheer bombası patlatıyor. Cena bu sevgi seline dayanamıyor ve alayına orta parmağı koyuyor.

Yuhalamalar eşliğinde Yota'yı kaldırıyor ve iplere postalıyor. Shoulder Block yapıyor. Yota düşüyor. Cena iplerden sekerek geliyor. Bir kez daha shoulder block yapmak istiyor ama Yota çekiliyor ve Cena'nın arkasına geçiyor. Belinden kavrıyor. Back Suplex'e kaldırıyor ama Cena kayıyor ediyor arkasına düşüyor. Yota'yı kaldırıyor. Spin Out Powerbomb! Beş parmağını açıyor. Elini kaldırıyor. Yota'ya eğiliyor you can't see me diyor ancak Yota'dan tekme geliyor. Cena sarsılarak iplere kadar gidiyor. Yota hemen kalkıyor ve Cena'ya doğru koşuyor. Bicycle High Knee geliyor. Cena iplere yaslanır vaziyete geliyor. Yota azıcık gerilip dropkick vuruyor ve Cena ringin dışına düşüyor. Yota bir dışarı bir iplere bakıyor. Cena'nın ayaklandığını görünce iplerden sekerek koşuyor ve VUEVLO DE AQUILA! Kollarını iki yana açıp seyircileri selamlıyor.

Yota gösterisini sunduktan sonra Cena'yı kaldırıyor ve ringe sokmaya çalışıyor ama Cena itiyor ve Yota karnını ringin kenarına çarpıyor. Bir kere daha çarptırıp ringe sokuyor. Yota'yı köşeye postalıyor. Koşuyor ve Splash ile üzerine atlıyor. Yota, Cena'ya doğru geliyor. Cena onu kaldırıyor ve Emerald Flowsion! Tuşa gidiyor. 1...2.... Yota atıyor. Yota yüzüstü yatarken onu headlock'a alıyor. Yota kurtulmak için elini iplere uzatıyor ama Cena kalkık eli yakalıyor ve Crossface'e alıyor bu kez. Cena hareketi yapalı iki saniye olmadan Yota, var gücüyle Cena'yı çeviriyor ve tuş pozisyonuna getiriyor. Hakem sayıyor. 1...2... Cena atıyor. İkisi de aynı anda ayağa kalkıyor. Cena, Yota'ya doğru koşuyor. YOTA'DAN SUPERKICK! CENA AYAKTA DONUK KALIYOR! Yota, Cena'yı tutuyor ve SPANISH FLY! Cena yerde, Yota tuşta 1...2...

Cena atıyor. Şoka uğradığı suratından okunuyor. Cena donuk ifadelerle yere bakarken Yota, onu kafasından tutup kaldırıyor ve köşeye postalıyor. Koşarak gidip bir anda duruyor. Zıplayarak chop vuruyor. Neckbreaker için Cena'yı çeviriyor ama çevirdiği anda Cena çekiliyor ve Yota'nın ensesine dirseğiyle vuruyor. Yota'yı belinden kavrıyor. Ringe dönüyor. German Suplex. Yota ayakları üzerinde kalıyor. Cena'ya doğru koşuyor ve Leg Lariat vurmak istiyor ama Cena eğiliyor. Yota'nın arkasında kalıyor. Yota'yı sırtından iterek köşeye çarptırıyor. Yota çarpmanın etkisiyle sekiyor. Cena tekrar kavrıyor ve German Suplex'i yapıyor. Ayağa kalkıyor ve bağcıklarını kontrol ediyor. Yota'ya doğru koşuyor. Üstüne zıplıyor. Monkey Flip deniyor ama Yota havada yakalıyor. Cena kucağındayken dönüyor ve onu ringin köşesine çıkarıyor. Cena ne olduğunu anlayamamışken Yota iplerden destek alıyor ve ENZUIGIRI! Yota köşeye çıkıyor. Cena'yı kolları arasına alıyor. FALCON ARROW! Tuşa gidiyor. 1...2....

Cena bir kez daha atıyor.

Kevin Kelly: Demiştim. Yota'nın suratını görüyor musun? Serisi gidecek diye götü atıyor.

Nigel McGuinness: Cena'nın kuracağı dominasyonu hayal etmekten konuşamıyorum ag.

Yota bu kickoutları garipsiyor. Köşeye geçiyor. Cena, dizleri üzerinde kalkmaya çalışıyor. Yota, serisinin biteceği düşüncesiyle kindar bakışlar atıyor. Nefesi her yerden duyuluyor. Cena da kalkarken duyuyor. Dizleri üstündeyken bacakları arasından arkasına bakıyor. Yota'nın o surat ifadesini görüyor. Ağırdan alıyor. İyice vakit geçirdikten sonra tam anlamıyla ayağa kalkıyor. Yota koşuyor. CENA ZIPLIYOR YOTA KÖŞEYE ÇARPIYOR. Cena, Yota'yı kaldırıyor. Spin Out Powerbomb! Eğiliyor ve you can't see me diyor. İplerden sekerek geliyor ve FIVE KNUCKLE SHUFFLE! YOTA SURATINI TUTARAK AYAĞA KALKIYOR! ATTITUDE ADJUSTMENT!

AA.jpg

SEYİRCİLER ALEVLENİYOR! CENA SERİYİ KIRACAK! 1.........2...........

ALEXABLISS.jpg

ALEXA BLISS BURADA! RİNGİN KENARINA ÇIKIYOR VE HAKEMİN DİKKATİNİ DAĞITIYOR. HAKEM SAYMAYI BIRAKIYOR VE ONUNLA İLGİLENİYOR. CENA AYAĞA KALKIYOR! BLISS'E ÖFKEYLE BAKIYOR. BLISS SIRITARAK AŞAĞI İNİYOR VE ELİYLE ARKASINI GÖSTERİYOR.

del_rio.jpg

ALBERTO DEL RIO KAHKAHA ATARAK GİRİŞTE RİNGE BAKIYOR! CENA DA PÖRTLEK GÖZLERLE GİRİŞE BAKIYOR. ALBERTO ELİYLE HADİ DEVAM ET DİYOR. CENA ARKASINI DÖNÜYOR...

yota_spear.png

YOTA'DAN SPEAR! CENA'YI DELİP GEÇİYOR! CENA, AĞZINDA NE VARSA ÇIKARIYOR. YOTA TUŞA GİDİYOR. 1...2...3!

Kazanan: Yota Tsuji

yota.jpg

YOTA SERİSİNİ KIRDIRMIYOR! Başarılı şekilde savunuyor. Zaferini kutlayıp ringden iniyor. Arka alana doğru ilerlerken ringe alkış tutarak gelen Alberto ile karşılaşıyor. Ona ters ters bakıyor. Alberto lakayıt tavırlarıyla Yota ile yüz yüze geliyor. Alberto bir şeyler gevelerken Yota sadece küçümseyici bir bakış atıp yoluna devam ediyor. Alberto ise ringe ilerliyor.

Kevin Kelly: Bir adam düşün. Her şeye sahip. Para, lüks otomobiller ve güzel kadınlar. Ama doymuyor. Yota'nın serisini de istiyor.

Alexa ile demir merdivenlerden çıkıp ringin kenarına geliyorlar. Alexa ile Cena'nın durumuna gülüyorlar. Cena ayağa kalkmaya çalıştığı sırada iniyorlar ve arka alana doğru ilerliyorlar. Cena yavaştan kalkarken küçük kıyamet koparıyor. Alberto'nun arkasından bağrıyor. Hönkürüyor.

del_rio_2.png

Alberto duruyor. Bir an gülümsüyor ve aniden ringe koşuyor. Cena ayağa kalkmaya yeltenirken Alberto, Big Boot vuruyor. Cena'ya defalarca kez tekme atıyor. Alexa'yı çağrıyor. Alexa, Cena'nın kolunu zemine sabitliyor. Alberto bu kez de seri şekilde Cena'nın koluna tekmeler atıyor. Alberto, Alexa'yı kenara çekiyor. Alexa olay yerinden uzaklaşıyor. Alberto, Cena'yı tutuyor.

del_rio_3.png

CROSS ARM BREAKER! ALBERTO ÇILGINLAR GİBİ CENA'NIN KOLUNU SIKIYOR... CENA BİR SÜRE SONRA BAYILIRKEN KAMERALAR KAPANIYOR VE REKLAMLARA GİDİYORUZ.

kg21ZlzF_o.png

Arka alanda bir kadın bir sağlık görevlisinin John Morrison ile ilgilendiğini görüyoruz.

john-morrison-says-wwe-is-the-mo.jpg

Görevli: Acıyor mu Bay Morrison?

John Morrison: Senin dokunduğun yerde- *Morrison konuşurken görevlinin dokunduğu yerden dolayı canı acıyor* Senin elinin ayarını s*keyim.

Görevli: Ne dediniz az önce?

John Morrison: Diyorum ki ellerin o kadar güzel ki ister istemez s*kmek istiyor insan.

venis-1454247226-500.jpg

O sırada kadraja Val Venis giriyor. Venis, Morrison ile ilgilenen görevlinin arkasına bakıp havlusunu düzeltiyor. Morrison bir saniyeliğine Venis'e bakınca görevli de arkasına dönüyor. Venis hiçbir şey yapmıyormuş gibi kafasını çeviriyor birden.

Val Venis: Eeee, durumu nasıl?

Görevli: Hafif bir zedelenme yaşamış ama endişelenecek bir şeyi yok. Bir iki güne eskisi gibi olur. Ben en iyisi sizi yalnız bırakayım.

John Morrison: Bekle gitme, şurası hala acıyor!

Morrison denese de görevli dışarı çıkıyor. Morrison hayal kırıklığına uğramış bir halde. Venis ise alt dudağını ısırıyor.

John Morrison: S*ktiğimin dangalakları, ayağımın üstüne basamıyorum. O Aussie eşekleri elime bir geçirirsem...

Val Venis: İyi hatırlattın. Haftaya zaten hazır olacaksın. Haftaya o dallamalarla bir maçımız var.

John Morrison: İşte bu iyi haber. İnan bana Summerslam'den beri avuçlarım kaşınıyor. O dallamaları dövmek istiyorum. Resmen dalgayı çıkarıp sallayacağım.

Val Venis: Sence şu İngiliz hatun yanlarında olur mu? Adı neydi onun? Şey...

John Morrison: Bea mı?

878ce5da44567ec944182780c7681acb.jpg

Val Venis: Evet Bea, *havlusunu iki eliyle tutarak* ne hatun ama. Onu tekrar görmek için gün sayıyorum gün. Morrison, bu gecenin kırılacak cevizi belli oldu.

Morrison ve Venis birbirlerine bakıp gülüyorlar. Morrison ayağa kalkıyor ama zedelenme sonucunda aldığı acıdan geri oturuyor.

Val Venis: Yardım ister misin?

Morrison, Venis'in havlusundaki kabarıklığı fark ediyor.

John Morrison: Ben böyle iyiyim. Zaten bir iki güne eskisi gibi olurum, hiç merak etme.

Val Venis: Ben gidiyorum o zaman, halletmem gereken şeyler var. Hani anlarsın ya...

Venis kadrajdan çıkıyor. Morrison ayağını tutarken reklamlara gidiyoruz.

kg21ZlzF_o.png

Kameralar ringe dönüyor ve Cameron Grimes'ı ringin ortasında rakibini bekler vaziyette görüyoruz.

ccv.jpg

Half Life! Son yaşananların ardından sanki hiçbir şey yaşanmamışcasına bir ifade ile The Velveteen girişte gözüküyor. Alnındaki dikiş izleri göze çarpıyor. Seyircilerden karışık tepkiler geliyor ve Velveteen daha önce hiç olmadığı kadar enerjik hareketlerle kollarını iki yana açıyor. Giriş bölümünde seyirci reaksiyonlarını dinliyor bir süre. Ardından hızlı adımlarla ringe ilerliyor ve ringe girip rakibi Grimes'ın karşısına dikiliyor. Hakem araya giriyor ve ikisini de köşelerine gönderiyor. Son hazırlıklar yapılıyor ve zil çalıyor.

Cameron Grimes vs. Velveteen

Zil çaldığı gibi Grimes, Velveteen'e doğru koşuyor fakat Velveteen çekiliyor ve SUPERKICK! Grimes daha düşmeden Velveteen rakibini tutuyor ve VELVETEEN VALLEY DRIVER! Seyirciler şok içerisinde yaşananları izliyorlar. Velveteen yavaşça kalkıyor ardından köşeye bakıyor ve enerjik bir şekilde ringin kenarına zıplıyor. Köşede bir süre boyunca yerde yatan rakibine bakıyor ardından ellerini iki yana doğru açıyor ve...

dra.jpg

BLACK RAINMAKER! Velveteen tuşa gidiyor! 1...........2.........

3!

Kazanan: Velveteen

he.jpg

Velveteen kazanıyor! Velveteen herhangi bir darbe bile almadan maçı kolaylıkla kazanıyor. Dizleri üstünde bir süre Grimes'a ardından seyircilere bakıyor. Ardından ayağa kalkıyor ve hakem elini kaldırmak için yanına geliyor fakat Velveteen onu uzaklaştırıyor ve köşeye uzanarak mikrofon istiyor.

dr.jpg

Velveteen: Sizi kabusun başlayacağı konusunda uyarmıştım. Her zaman kendime bir başlangıç noktası aradım. Her zaman kafamın derinliklerinden gelen o sesi defetmek için aslında yapmam gerekenlerden uzaklaştım.

Velveteen önce yere ardından kenarda sürünen Grimes'a bakıyor.

Velveteen: Kendini şanslı say çünkü diğerleri senin kadar şanslı olmayacak. Artık ne ses ne de bahaneler var çünkü DREAM OVER!

Velveteen iplere tutunup kalkmaya çalışan Grimes'ı tekrardan arkadan tutup kendisine çekiyor ve bir kez daha Velveteen Valley Driver! Grimes kendisini ringin dışına bırakıyor. Velveteen seyircileri süzerken biz de reklamlara gidiyoruz.

kg21ZlzF_o.png

William Regal'i yeniden odasında görüyoruz. Masasının üstünde iki çanta var. Çantaları açıp içindeki paraları kontrol ediyor Regal. Durumdan memnun olmuş bir şekilde tekrardan kapıyor çantaları. Ardından telefonundan tekrar birisini arıyor.

William Regal: Bay Trump, nasılsınız? İstediğiniz her şeyi tamamladım. İstediğiniz tüm para burada. İmzaları nerede atmak istersiniz? Ben şahsen bu gece imzaların atılmasını istiyorum. Hemen Mayhem'de bunu yapabiliriz.

e17fa0635e3121a4f5c20efedb802a29.png

Regal gülümseyerek konuşurken bir anda yüzü düşüyor.

William Regal: Ne demek sattım! Bana bir söz verdin Trump. Bu kadar parayı bir gecede bulacağım diye canım çıktı ve sen şimdi bana kendi payını çoktan sattığını mı söylüyorsun? Hayır, sakin makin olamam. Bu bir iş, ben de farkındayım. Ama biz burada ortaktık Trump. Biz ortaktık. Beni arkamdan bıçaklayıp daha da bana ahkam kesemezsin. Sen ne halt yediğini sanıyorsun. Parayı toplayamayacağımı sandın ve sattın demek. Peki niye beni arama zahmetine girmedin? Seni gidi iki yüzlü, alçak, dolandırıcı. Sana en başından güvenmemeliydim.

Regal bir saniyelik duruyor, kendisini sakinleştirmeye çalışıyor.

William Regal: Peki kime sattın payını. Ne demek söylememeni istedi? Trump, bu brandde benden habersiz daha ne kadar iş çevireceksin? Demek bu gece burada olacak. Ve benden bir karşılama töreni istiyor. Benimle dalga geçmeyin.

William Regal'in kapısı çalıyor.

William Regal: Meşgulüm, bu gece olmaz.

Kapı bu sefer daha hızlı bir şekilde çalıyor. Regal sinirle kapıyı açıyor.

William Regal: Beni yalnız bırakın deme-

???: Beni görmeyi beklemiyordun, değil mi?

William Regal: Sendin demek, başından beri bunu bekliyordun.

William Regal'in kimle konuştuğunu göremiyoruz. Regal'in sinirden neredeyse titrediğini gördüğümüz anlarla reklamlara gidiyoruz.

kg21ZlzF_o.png

Reklamlardan dönüşte William Regal ringde bizi karşılıyor. Regal üzgün bir şekilde seyircilere bakıyor.

williamregal2-1024x500.jpg

William Regal: Sizlerle konuşmamız gereken şeyler var. Bugün sizlere iyi haberler vermek isterdim ama ne yazık ki veremiyorum. Evet, Donald Trump ile başladığımız iş çok ani oldu. Brandin düzenini sağlamak ve güreşçilerle konuşmak için elimizden geleni yaptık, elimden geleni yaptım. Ama bildiğiniz gibi, üst üste gelen istifalar, brandin akışını sekteye uğrattı. Elimizden geleni yapmaya çalıştık, takviyeler getirmeye çalıştık ama etkili olmadı. Reytingler düştükçe düştü. Ve yayıncı kanal bundan rahatsız olmaya başladılar. Hatta birkaç üst çalışan bile istifa etti. Yani evet, Mayhem için işler yolunda gitmiyor.

William Regal: Ne yazık ki sorunlarımız bunlarla bitmedi. SummerSlam'de Brock Lesnar'ın yaptıklarını hepiniz gördünüz. Bu planlı bir şey değildi. Tamamen kuralları çiğnedi. O maçtaki isimleri sakatladı. Ve bu isimler de şirketten ayrıldı. Ardından Trump aniden kendi hisselerini satmak istedi. Yani darbe üstüne darbe aldık. Şirketin payını satın almak için tüm birikmişlerimi, arazilerimi, arabamı, evimi sattım. Ama çok geç kaldım. Ne yazık ki, bu savaşı erkenden kaybettik. Ve şimdi size, şirketin hisselerini üstüne alan kişiyi sunmak zorundayım. Bayanlar baylar, karşınızda...

William Regal: ..Jim Cornette.

cornette.png

Seyircilerden devasa bir yuhalama dalgası geliyor resmen. Cornette gülümseyerek ringe doğru geliyor. Hemen peşinden PGW Şampiyonu Chavo Guerrero, PGW Television Şampiyonu Christopher Daniels ve PGW Takımlar Şampiyonları, Garza's geliyor. Hepsi ringe girdikten sonra Regal ringden çıkmak için hamle yapıyor.

Jim Cornette: Regal, hiçbir yere gitmiyorsun. Daha konuşacaklarımız var. Hatta bunu tüm Mayhem ile konuşmak istiyorum. Arka alanda kim varsa hemen buraya gelsin. Tüm kadronu karşında istiyorum.

Sırasıyla tüm roster geliyor. A'dan Z'ye kim varsa girişte duruyorlar. Ancak 5 kişinin ringe doğru geldiğini görüyoruz. Bunlardan dördü United Empire ekibi, diğeri ise Intercontenintal Kemerinin sahibi Jeff Hardy. Şampiyonlar, Regal'in yanında saf tutuyorlar.

Jim-Cornette.png

Jim Cornette: Sizi ringe çağırdığımı hatırlamıyorum ama buna karışmayacağım. Çünkü burada savaşmak için bulunmuyoruz. Artık hepimiz PGW çatısı altında ortak bulunuyoruz. Arada bir rekabet gibi bir şey söz konusu değil. Hepiniz benim altımda çalışıyorsunuz artık. Ve Mayhem'in fişini çekmek için inanın bana, zaman sayıyordum. Bu fırsat elime geçti. Ancak bir iki imza işim hala var. Ama bu sizin bir savaşma şansınız olduğu anlamına gelmesin. Mayhem'in kapanması artık sadece an meselesi. Ama o zamana kadar, booker rolünü oynamana izin vereceğim Regal. Ama sana sadece kısa bir süreliğine şans tanıyacağım. Sonra seni ve sahte dünya şampiyonluğunu çöpe atacağım. PGW sizin gibi kanserli hücreleri daha fazla bünyesinde bulundurmayacak. Beni iyice anladın mı?

Arena buz kesiyor resmen. Regal yavaşça mikrofonu ağzına götürüyor.

William Regal: Siz nasıl is-

Will Ospreay bir anda mikrofonu William Regal'in elinden kapıyor. Öne doğru çıkarak Jim Cornette'in karşısına dikiliyor.

Jim Cornette: Haddini bil Ospreay. Senin iplerin benim elimde. Karşımda saygısızlık istemiyorum.

13will.jpg

Will Ospreay: Saygısızlık istemiyor musun? Saygı göstermeyen birisinin saygısızlıktan bahsetmesi fazla ironik değil mi? Buraya gelip bizi tehdit edebileceğini mi sandın Cornette? Biz buradayız. Savaşmadan hiçbir yere gitmiyoruz.

WILL OSPREAY BİR ANDA MİKROFONU CHAVO'NUN KAFASINA GEÇİRİYOR!!!

Arena resmen coşuyor. Herkes şaşkınlıkla Ospreay'e bakıyor. Takım şampiyonları Garza's, Ospreay'e saldırmak üzereyken Aussie Open da onlara saldırıyor. Christopher Daniels şaşkınlıkla bakarken HARDY'DEN SUPERKICK! Payback şampiyonları yerde.

Will Ospreay: Bizi deviremezsin Cornette. Mayhem ayakta kalacak.

Arenada Bring It Down çalmaya başlarken bütün Mayhem kadrosu arka alana gidiyor. Hem Regal hem Cornette şaşkın bir şekilde onları izlerken şovun sonuna geliyoruz.

PGW MAYHEM #5
Prestige Grand Wrestling LLC
™ & © 2023
All Rights Reserved

Son düzenleme:
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: