RVD Saflarını Sıkılaştıralım

Hacken

Joe Hendry
Konular
13
Beğeni sayısı
1,229
PG Nakit
320
RPG Karakteri
Bryan Danielson
Favori Güreşçi
Joe Hendry
Böyle bir oluşum varsa adım olmak zo run da. Ne pashanation’u ne beyfendileri be
Beyefendiler'e alım hiçbir zaman olmadı güzel kardeşim. Bero, Eren'i kızdırmak istedi konu açarak o kadar. İstesen de giremezsin. İstemem deme, o başka mevzu. Ben sana olanı söylüyorum.

ReQuem

Kralkaya
Konular
1,705
Beğeni sayısı
1,743
PG Nakit
1,850
Favori Güreşçi
Jon Moxley
1 1
Beyefendiler'e alım hiçbir zaman olmadı güzel kardeşim. Bero, Eren'i kızdırmak istedi konu açarak o kadar. İstesen de giremezsin. İstemem deme, o başka mevzu. Ben sana olanı söylüyorum.
Beyefendiler'e girmek istemezdim ya. RVD tayfa kalın geliyor.

Gloom

futuresex lovesound
Konular
2,076
Beğeni sayısı
1,592
PG Nakit
385
1
Biz vurgu yapıyoruz, RVD fanatizminin büyüklüğünü gösteriyoruz, seninki lafügüzaf. Hadi anam pembe taytlı Bret Hart'ı izlemeye....

ReQuem

Kralkaya
Konular
1,705
Beğeni sayısı
1,743
PG Nakit
1,850
Favori Güreşçi
Jon Moxley
1 1
Sen üç gün sonra RVD tayfayı unutursun ama Uncensored baki kalır ya, o hesap işte. Girişi yok size zaten.
Hahahahahaha RVD tayfa abime de ağır gelmiş. Bu arada uncensored'ı okuyunca tüyler ayağa zıpladı hasımları okurken düşünemiyoruz.

Hacken

Joe Hendry
Konular
13
Beğeni sayısı
1,229
PG Nakit
320
RPG Karakteri
Bryan Danielson
Favori Güreşçi
Joe Hendry
Hahahahahaha RVD tayfa abime de ağır gelmiş. Bu arada uncensored'ı okuyunca tüyler ayağa zıpladı hasımları okurken düşünemiyoruz.
Sen daha agucuk gugucuk Berat iken biz sanal ortamda RVD övüyorduk maalesef. Şu grup, adama hakaret içinde Gloom var baksana.

Hacken

Joe Hendry
Konular
13
Beğeni sayısı
1,229
PG Nakit
320
RPG Karakteri
Bryan Danielson
Favori Güreşçi
Joe Hendry
Biz vurgu yapıyoruz, RVD fanatizminin büyüklüğünü gösteriyoruz, seninki lafügüzaf. Hadi anam pembe taytlı Bret Hart'ı izlemeye....
Laf atmayacaksın o zaman lale, peluş oyuncak gibi yararım seni. Bilmediğin şeyleri ağzına almayacaksın.

ReQuem

Kralkaya
Konular
1,705
Beğeni sayısı
1,743
PG Nakit
1,850
Favori Güreşçi
Jon Moxley
1 1
Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: