Rüyalar Seyahatler Durugörüler

Money Makerz

undefeated
Konular
120
Beğeni sayısı
661
PG Nakit
434
1 1
Zavallıca bir kumpas ve şarlatanlık örneği. Bu ekran görüntüsü ile beraber, Karakoncolos adındaki namussuz köpeğin sen olduğun kesinleşti. Discord otlağında da benim üslubumu taklit ediyordun zaten.

Puahahahaha! İyice manyak etti kendini bu. Git Kolpaçino seçmelerine katıl bu şaklabanlıkla ömür boyu rol alırsın orada. Ne olduğun ortaya çıktı merdivenaltı falcı uzatmalara oynamaya çalışma! MAÇ ÇOKTAN BİTTİ!

Kamos

PG.com Kullanıcısı
Konular
31
Beğeni sayısı
149
PG Nakit
0
Puahahahaha! İyice manyak etti kendini bu. Git Kolpaçino seçmelerine katıl bu şaklabanlıkla ömür boyu rol alırsın orada. Ne olduğun ortaya çıktı merdivenaltı falcı uzatmalara oynamaya çalışma! MAÇ ÇOKTAN BİTTİ!
Ulan döl akıntısı! Madem o benim, çifte hesap açmak yasak dersiniz, onu siteden ATIN! Yok eğer ben değilsem, beni taklit ediyorsa sizin üyenizi taklit eden o halebeyi siteden ATIN! İki halükarda da benim dediğime geliyor. Yok atamıyorsan açıklaması o sensin demektir!

Money Makerz

undefeated
Konular
120
Beğeni sayısı
661
PG Nakit
434
1 1
Ulan döl akıntısı! Madem o benim, çifte hesap açmak yasak dersiniz, onu siteden ATIN! Yok eğer ben değilsem, beni taklit ediyorsa sizin üyenizi taklit eden o halebeyi siteden ATIN! İki halükarda da benim dediğime geliyor. Yok atamıyorsan açıklaması o sensin demektir!
İkisi de sensin ve direkt seni atarsak sorun çözülüyor gibi. Dolandırıcı kertenkele seni!

Kara

-
Konular
158
Beğeni sayısı
1,261
PG Nakit
740
Favori Güreşçi
Roman Reigns
Behzat amire bir bira alacağım dedim. Gel la ben alırım dedi ve beraber tekel bayiye gittik. Amir yolda fotoğraf çekilmek isteyenleri tersledikten sonra zaten sarhoş olduğu için tekel bayiye girince yere düştü. Ben onu kaldırırken benim telefonu çalıp kaçtılar. Ben veletleri kovalarken uyandım. Bir bira içemedik. Kamos geldiğinde bir açıklık getir. Derin mesajlar var burada.

ReQuem

#uncensored
Konular
1,705
Beğeni sayısı
1,751
PG Nakit
1,850
Favori Güreşçi
Jon Moxley
1 1
Behzat amire bir bira alacağım dedim. Gel la ben alırım dedi ve beraber tekel bayiye gittik. Amir yolda fotoğraf çekilmek isteyenleri tersledikten sonra zaten sarhoş olduğu için tekel bayiye girince yere düştü. Ben onu kaldırırken benim telefonu çalıp kaçtılar. Ben veletleri kovalarken uyandım. Bir bira içemedik. Kamos geldiğinde bir açıklık getir. Derin mesajlar var burada.
@Karakoncolos @Kamos açıklayın çabuk!

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: