Steam İndirimleri - Tartışma Konusu

Ganbarimasu

PG.com Kullanıcısı
Konular
340
Beğeni sayısı
612
PG Nakit
1,050
@Akashi orta sahadan çaka çaka bize biat ettirip oyunu sildirmişti. Arkadaşlarla çok sarıyor, tavsiye ederim.

Bu arada şöyle bir liste alışveriş yaptık şahsımıza. Nasıl ama @ReQuem ?

dyvskld.png
Eski oyunlara iki grafik modu atıp Definitive Edition diye çıkarıp orijinal oyunu mağazadan kaldırmak firmaların yeni çakallığı.

Konular
1,955
Beğeni sayısı
937
PG Nakit
655
RPG Karakteri
Solo Sikoa
Favori Güreşçi
CM Punk
1
Eski oyunlara iki grafik modu atıp Definitive Edition diye çıkarıp orijinal oyunu mağazadan kaldırmak firmaların yeni çakallığı.
Kesinlikle öyle. Mafia 2 için bir bakıma bunu anlayış ile karşılayabiliyorum. Karşılaştırma videosu izledim ve gölgelendirme ve renderlarda ciddi güzelleştirmeler var. Remaster kadar büyük ve geniş çaplı olmasa da izlediğim kadarıyla gözle görülür değişimler var. Ama bunu abuseladıklarıda aşikar dediğin gibi. Tercih hakkını tamamı ile satın alana (bize) bırakması gerektiğini düşünüyorum ben. Def. edition tercih eden onun fiyatına onu, classic halini tercih eden de onun fiyatına onu alabilmeli.

Akashi

the front man
Konular
639
Beğeni sayısı
1,844
PG Nakit
825
RPG Karakteri
Liv Morgan
Favori Güreşçi
Malakai Black

Netuno

One & Only
Konular
210
Beğeni sayısı
1,719
PG Nakit
780
RPG Karakteri
"The Last World Beater" Will Ospreay
Favori Güreşçi
Hana Kimura
Son dakika bedavadan Coffee Talk 2 ve Sonic Mania aldık. Gönlüm ama Sonic Frontiers'de kaldı.

Netuno

One & Only
Konular
210
Beğeni sayısı
1,719
PG Nakit
780
RPG Karakteri
"The Last World Beater" Will Ospreay
Favori Güreşçi
Hana Kimura
Zombie Army Trilogy diye oyun buldum L4D2 gibi 4 kişi zombilerle kapışmalık güzele benziyor. Bilen var mıdır oyunu önerir misiniz?
L4'e göre çok daha zor bir oyun. Sniper ağırlıklı genelde. Oyunda H*tler büyü kullanarak N*zi'leri zombileştirerek dünyayı ele geçirmeye çalışıyor.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: