Jahrein Tahliye Edildi

KALKTI!!!!

PG.com Kullanıcısı
Konular
51
Beğeni sayısı
2,771
PG Nakit
1,155
RPG Karakteri
Val Venis
Favori Güreşçi
John Cena
calm down mae whitman GIF

Huma

huma
Konular
36
Beğeni sayısı
125
PG Nakit
150
Umarım ülkeden gider. Çoluğu çocuğu rezil olacak yoksa.
Olumsuz bakarım eğer giderse ki gideceğini sanmıyorum. Doktor, mühendis gibi meslekler elbette ülkeden gidebilir ama siyasi bir kimliği olan ve bundan para kazanan birisinin ülkeden gitmesi açıkça yenilgiyi kabul ettiğini gösterir. Ailesi bu meslek seçiminden dolayı tabiki zarar görecek ama bunu göze alarak girdiğini düşünüyorum Jahrein'in. Ha giderse de garipsemem kendisini geçtim ailesi için baya tehditler geliyor.

Nature Boy

güreşin muhtarı
Konular
187
Beğeni sayısı
2,274
PG Nakit
1,095
Favori Güreşçi
MJF
1
Olumsuz bakarım eğer giderse ki gideceğini sanmıyorum. Doktor, mühendis gibi meslekler elbette ülkeden gidebilir ama siyasi bir kimliği olan ve bundan para kazanan birisinin ülkeden gitmesi açıkça yenilgiyi kabul ettiğini gösterir. Ailesi bu meslek seçiminden dolayı tabiki zarar görecek ama bunu göze alarak girdiğini düşünüyorum Jahrein'in. Ha giderse de garipsemem kendisini geçtim ailesi için baya tehditler geliyor.
Geleneksel medya, adamı pedofili diye paylaştı ve haberlerde düzeltme yapılmadı. Sokağa çıktığında karşılaşabileceği tepkiler ortada. Yaşanan itibar suikastini telafisi olamayacak seviyede. Zaten AB pasaportu var, alsın çocuğunu gitsin. Bu ülke için uğraşmaya değecek bir şey yok bana sorarsan.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: