En Sevdiğiniz Anime Müzikleri

Bay Pekman

Pacman Desu
Konular
1
Beğeni sayısı
38
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Ilja Dragunov
Arkadaşlarla 10 yaşından başlayan kısa bir D&D campaign yapacağız, o Paladin ben Cleric oynayamaya karar verdik... SAO Alicezation OP çık aklımdan....

Konular
1,749
Beğeni sayısı
820
PG Nakit
450
Favori Güreşçi
CM Punk
1
Güzel seçim ama ben nadir olan Skyreach'i Liar's Mask'den daha çok seven kitledeyim:

Bu arada iki açılış da efsane ötesi yalan yok. Bana göre bile fark çok az.
#AkameGaKillRemake

Akame’nin açılışlarda fena iyidir ya, gurme seçim.

Bay Pekman

Pacman Desu
Konular
1
Beğeni sayısı
38
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Ilja Dragunov

gece gece aniden gelen dark sakura özlemi...

Gece gece gelen Rider özlemi...

Abi cidden şu film serisi fazla iyi. Unlimited Bladeworks sadece benim için midken, bu seri neden bu kadar GOAT benim için. Burada Emiya'nın bile fanı oldum.
Hikaye GOAT,
Senaryo GOAT,
Plot Twist'ler GOAT,
Karakterler GOAT,
CGI GOAT,
Animasyon GOAT,
Müzik GOAT.

Buraya da dinlediğimde kafayı yediğim Four Rings'i atayım bare:

Uncle Junior

sekkusu yaritai
Konular
21
Beğeni sayısı
554
PG Nakit
40
Favori Güreşçi
The Undertaker
Gece gece gelen Rider özlemi...

Abi cidden şu film serisi fazla iyi. Unlimited Bladeworks sadece benim için midken, bu seri neden bu kadar GOAT benim için. Burada Emiya'nın bile fanı oldum.
Hikaye GOAT,
Senaryo GOAT,
Plot Twist'ler GOAT,
Karakterler GOAT,
CGI GOAT,
Animasyon GOAT,
Müzik GOAT.

Buraya da dinlediğimde kafayı yediğim Four Rings'i atayım bare:

HF>UBW=Zero derim ben. OG serisini izleyemedim bir türlü elim değmedi, Ufotable yapmadı diye biraz ayrımcılık yaptık OG'a.

HF UBW'a göre çok daha yetişkin ve karakter psikolojisi odaklı bir iş. Çok daha dramatik. Sakura'yı enfes yorumlamışlar mesela, Zero'da temelleri atılan dramını çok daha iyi yansıtmışlar. UBW'da çok ucundan değiniliyor. Tüm rotaların kendince bi cazibesi vardı diyelim.

Klasik ama sağlam.

Bay Pekman

Pacman Desu
Konular
1
Beğeni sayısı
38
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Ilja Dragunov
HF>UBW=Zero derim ben. OG serisini izleyemedim bir türlü elim değmedi, Ufotable yapmadı diye biraz ayrımcılık yaptık OG'a.

HF UBW'a göre çok daha yetişkin ve karakter psikolojisi odaklı bir iş. Çok daha dramatik. Sakura'yı enfes yorumlamışlar mesela, Zero'da temelleri atılan dramını çok daha iyi yansıtmışlar. UBW'da çok ucundan değiniliyor. Tüm rotaların kendince bi cazibesi vardı diyelim.

Klasik ama sağlam.

Ne yazık ki Zero'yu henüz izlemedim (er geç izleyeceğim) ve klasik seriyi belki izlerim. UBW'ye mid de desem biraz abarttığımı kabul etmek zorundayım. Başlangıç noktası güzel, müzik (özellikle attığın jenerik) çok iyi, Emiya ve Gilgamesh dövüşleri çok güzel. Ayrıca ne yazık ki çok objektif izleyemedim. En yakın arkadaşım nedense Joe Biden hafızasına bağladı ve UBW'de sürekli "Mavi Sakal" diye bir pislik olduğunu söyledi. Diziyi izliyorum caster hikayesi bitsin de Mavi Sakal çıksın diye diye Caster hikayesinden kendimi soğuttum ve UBW'de Mavi Sakal yoktu... Arkadaşım sonra benden epey iyi azar işitti.

Uncle Junior

sekkusu yaritai
Konular
21
Beğeni sayısı
554
PG Nakit
40
Favori Güreşçi
The Undertaker
Ne yazık ki Zero'yu henüz izlemedim (er geç izleyeceğim) ve klasik seriyi belki izlerim. UBW'ye mid de desem biraz abarttığımı kabul etmek zorundayım. Başlangıç noktası güzel, müzik (özellikle attığın jenerik) çok iyi, Emiya ve Gilgamesh dövüşleri çok güzel. Ayrıca ne yazık ki çok objektif izleyemedim. En yakın arkadaşım nedense Joe Biden hafızasına bağladı ve UBW'de sürekli "Mavi Sakal" diye bir pislik olduğunu söyledi. Diziyi izliyorum caster hikayesi bitsin de Mavi Sakal çıksın diye diye Caster hikayesinden kendimi soğuttum ve UBW'de Mavi Sakal yoktu... Arkadaşım sonra benden epey iyi azar işitti.
Mavi Sakal Zero'da evet.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: